Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
źródło: 1000116952
Pobierz- 0
@ja_tu_tylko_na_moment: niezle byczku ale pamietaj że pan buk daje temu kto rano wstaje
źródło: 1000116999
Pobierz- 3
@Dorgarag: dziękuję za pompę, już nigdy nie wróci dzięki Tobie.
źródło: 1000006981
Pobierz@KjatanSveisson: Po drodze jeszcze był Grunwald i bitwa pod Pułtuskiem. Kto wtedy nie kupił ten trąba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KjatanSveisson: Lubie takie akrtykuły od pismaków, wtedy wiem, że można ładować do wora akcje,
- 22
- 1
@vinmcqueen: buy more
@cytr0netx99: tak chyba zrobię tylko nie wiem za co, gotówy za wielkiej nie mam, chyba trzeba likwidować obligi i zwiększać zaangażowanie w akcje xD tyle z tego mojego bezpiecznego inwestowania, no ale ta wiosna jest totalnie p------a, jestem +40k od dołka z końcówki marca, czyli jakieś 5 tygodni temu
- 1
#gielda szczurek budzi się do życia, widocznie musiał strawić masę spreadu i swapu
Zawsze jak widzę określenie "pamięciorze" to przypomina mi się ten hit
https://www.youtube.com/watch?v=7AG3tOaw4Z0
#gielda
https://www.youtube.com/watch?v=7AG3tOaw4Z0
#gielda

@gottagetagrip2020: czekam teraz na przeróbkę AI o pamieciorzach których zaraz wywiezie grubas i nic im nie pomoże
#gielda jestem nowy na tagu. Kim jest Tomek i na czym polega jego potęga?
@Osobnik_unikajacy: A co ty taki chytry na wiedzę?
@Osobnik_unikajacy: na wikipedii sobie wpisz
- 1
#gielda patrząc na to co ostatnio rynek wyprawia nie wiem co by się musiało wydarzyć żeby zaliczyć korektę -3% :D atomówka musiała by chyba walnąć gdzieś a i tak po tym uderzeniu rynek odbił by Vką i zrobił nowe ATH xD
@ja_tu_tylko_na_moment: Gdzie SKHynix ja się pytam?!?
@ja_tu_tylko_na_moment: dalam plusa bo znajomy mem a tu końcówka inna xd
- 14
Wy tu się podniecacie jak wam śmieciuchy rosną, a Warren Buffett się z was śmieje, bo wie jak to się skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
- 11
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 9
Co się wydarzyło, że złoto i giełda lecą w kosmos?
#gielda
#gielda
@LudzieToDebile: a czy teraz przy tym co się odwala na rynku cokolwiek się musi dziać wokół? Po prostu środa się dzieje...
@prostymysliciel: te pierwsze zielone na premarkecie to zdradliwe są synek
@thorin87 amd na niemieckiej giełdzie 17%
- 4



























W dwa tygodnie półprzewodniki zrobiły 14,48%. Fajnie że mam te 4 dolary zysku i kupię sobie połowę big Arch w #mcdonalds
#gielda
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-6 o 10.13.16
Pobierzźródło: image
Pobierz