ciekawostka
Kupowałem #unimot jak jeszcze nie był modny w 2022 od 63zł
(obecna srednia: 102zł)
Dzis ATH: 163zł
Za miesiac kolejna dywidenda, w sumie ich będzie już 30zł

#gielda
widmo82 - ciekawostka
Kupowałem #unimot jak jeszcze nie był modny w 2022 od 63zł
  (o...

źródło: Unimot

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda szczerze wam powiem, ze etfy to niby mem to ten oddal 106% poki co

Top 10 Holdings (72.26% portfolio)

NVDA – NVIDIA → 19.67%
TSM – Taiwan Semiconductor → 11.73%
cytr0netx99 - #gielda szczerze wam powiem, ze etfy to niby mem to ten oddal 106% poki...

źródło: etf

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cytr0netx99: tak chyba zrobię tylko nie wiem za co, gotówy za wielkiej nie mam, chyba trzeba likwidować obligi i zwiększać zaangażowanie w akcje xD tyle z tego mojego bezpiecznego inwestowania, no ale ta wiosna jest totalnie p------a, jestem +40k od dołka z końcówki marca, czyli jakieś 5 tygodni temu
  • Odpowiedz
#gielda szczurek budzi się do życia, widocznie musiał strawić masę spreadu i swapu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda patrząc na to co ostatnio rynek wyprawia nie wiem co by się musiało wydarzyć żeby zaliczyć korektę -3% :D atomówka musiała by chyba walnąć gdzieś a i tak po tym uderzeniu rynek odbił by Vką i zrobił nowe ATH xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wy tu się podniecacie jak wam śmieciuchy rosną, a Warren Buffett się z was śmieje, bo wie jak to się skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach