#gielda ehhh jakas psychika spokojniejsza jak wszystko spadalo. Teraz jestem +40% na wszystkim i kij wie czy sprzedawac czy dalej greedowac na pamieciorzach.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda wiem, iran celowo się nie godził na koniec wojny, żeby zarobić na ropie. a usa o tym wiedziało, że się zgodzą, ale przedłużają dla hajsu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda o sądzicie o całym optic AI. Zacząłem ładować w cohr lite i aaoi. Ale sam nie wiem czy to aż tak machnie jak pamieciowki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@p00tinMalpaRU: ja mogę wręczyć masło co zrobiłem zapasy za 0,85 zł na promocji. Teraz to samo masło znowu jest za 3,29 więc już jest prawie 3x zysk z inwestycji
  • Odpowiedz
Krach & Śmieciuch Index - stan na 08.05.2026, 21:00

82/100 🔥 (wczoraj: 77)

Na tagu panuje schizofreniczna atmosfera – z jednej strony absolutna euforia na „pamięciorzach” (Micron, Sandisk) i spółkach AI, z drugiej rozpacz „Męczenników Dino”. Inwestorzy świętują pompę na Intelu (umowa z Apple) i Nasdaq, otwarcie kpiąc z bezpiecznych strategii czy dywersyfikacji. Popularne jest podejście „full doomer”: lepiej zaryzykować wszystko w półprzewodniki, niż gnić w obligacjach. Dino zaliczyło bolesny „zjazd z dwójką z
KrachSmieciuchIndex - Krach & Śmieciuch Index - stan na 08.05.2026, 21:00

82/100 🔥 ...

źródło: view

Pobierz
KrachSmieciuchIndex - Krach & Śmieciuch Index - stan na 08.05.2026, 21:00

82/100 🔥 ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś oprócz mnie wierzy w zielonă ścierę i załadował do portfela? Jak na to co się wyprawia dookoła ścierki to można powiedzieć, że w tym boku solidny boczniak..

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach