a w jakim tempie masz max kilosa i 5km


@SzmaragdowySmok: 5k robiłem zrobiłem na 11.11 w 23:18, ale byłem jeszcze zdecydowanie daleko od formy a kilosa jeszcze w gimbazie biegałem poniżej 3:20 a w ostatnich powiedzmy 2 latach chyba tylko raz mierzonego na powiedzmy 90% pobiegłem jakoś 3:55

Biegałbym lepiej ale póki co stopuje mnie bebech i kontuzje, mam 94kg a chce zejść do 75 i niżej xd
  • Odpowiedz
Weż Forerunnera 255 z linku co podał wyżej Mirek i nie kombinuj. W tej cenie nie da się znaleźć lepszego stosunku cena/możliwości i do tego nowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@konserwix: ale wiesz, że do biegania to wystarczą buty, a i co do tego co niektórzy nie są pewnii.
Jam nie masz wysokich wymagań to wystarczy stoper. Więc kup sobie tego Venu, ale biegaj regularnie, a nie szukaj wymówek.
  • Odpowiedz
Hej, od miesiąca mam Garmin Fenix 7X i fajnie, muzyczka leci ze słuchawek w trakcie biegu ale mam jeden problem. Przykładowo biegnę na 5km, chciałbym by co 1km mówiło mi, łączny dystans, tempo tego ostatniego km oraz łączny czas biegu. Jak to ustawić? Wybieram autolap to mowi mi co kilometr, że "1 kilometr..."....

#garmin
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki spece od #garmin robię sobie program treningowy Garmin coach z Jeffem i dzisiaj coś mi się wydarzyło – zapisał się trening #bieganie, ale nie zapisało się to jako trening Garmin coach. Cel był prosty – spokojny bieg 11.26 km. Przebiegłem 12, no ale co z tego, skoro dalej trening w Garmin coach widnieje jako niezrobiony. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Macie tipa, co
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecacie jakąś folię lub szkiełko na ekran zegarka, które nie będzie się zsuwało albo odklejało? Widziałem różne do wyboru, ale nie chcę w ciemno kupować i losować aż trafię. Pytam o Garmin Venu 3

#garmin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xelor venu ma ten problem że szkoło ma zaokrąglone i wyjścia są dwa, albo kupujesz takie/tego typu i masz trochę paskudniejszy zegarek (bo ta obwódka na szkle to się to Pri wyglądu nie umywa), albo takie, które całości nie pokrywa, bo nie zachodzi na krawędzie. Choć ostatnio kupiłem dla mojej szanownej małżonki jeszcze inne, ale nie testowaliśmy jeszcze bo to ze zdjęcia się trzyma, więc się nie wypowiem.
Kulawy_Lis - @Xelor venu ma ten problem że szkoło ma zaokrąglone i wyjścia są dwa, al...

źródło: image_picker_33F81487-6A30-4418-BF0D-89F2E1BF344B-60510-00000A2F4851B33E

Pobierz
  • Odpowiedz
Dzisiaj dluga baza 11km. Wyspany jak nigdy 8h+ zazwyczaj 6. Waga 99 kg nogi same niosly.
Żydowski garmin pokazał wzrost formy z czym się zgodzę. Niemniej symulatory wyscigow kosmiczne jak na 5k pokazywal 21 30 to sie smialem teraz pokazuje sub 21.
Plus gps w jedym miejscu mi się zrywal ale to pewnie kwestia miejsca a nie garmina.
#garmin #bieganie #biegajzwykopem
SzmaragdowySmok - Dzisiaj dluga baza 11km. Wyspany jak nigdy 8h+ zazwyczaj 6. Waga 99...

źródło: sfsfsfs

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@L3stko: nie odpowiem na to pytanie, na pepperze ktos napisal, ze to jest odpowiedz amazonu na akcje mediamarkt.de czyli obnizka o VAT. Oni konkuruja ze soba na rynku niemieckim, cos jak u nas lidl vs biedra.

Strzelam ze jesli nie ma aktualnie zadnej znizki itp na produkty appla, to raczej to juz sie nie pojawi w tej akcji.
Nie sledze kompletnie apple watch, nie mam pojecia jak czesto/czy w ogole
  • Odpowiedz
  • 1
@L3stko: no z tym to loteria, ja zawsze sugeruje nagrywanie paczki przed otwarciem z kazdej ze stron i sam proces otwierania, zwlaszcza dla drogich przedmiotow.
Nigdy nie wiesz kto zabral przedmiot z polki w magazynie i kto go pakowal.
  • Odpowiedz
Czy Garmin z opcją odtwarzania muzyki, połączy mi się z samochodem przez bluetooth? Analogicznie jak łączący się z nim telefon?

I druga sprawa: wgrywanie na pamięć wewnętrzną zegarka muzyki odbywa się z laptopa przez bluetooth, czy po kablu albo przez appkę?

#bieganie #garmin #smartwatch #zegarki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lhotse89 u mnie przez Apple CarPlay działa tak, że włączam w nim spotify, a na Garminie widzę co leci i mogę zmieniać piosenki. Ale on się łączy z telefonem a nie z autem, więc jakby wszystkie trzy urządzenia są spięte w jedno.
  • Odpowiedz
Co prawda miałem czekać na nowego Apple watcha, ale chyba się złamię ze względu na to, że wróciłem do #bieganie i wyciągnąłem starego garmina, żeby skorzystać z planów treningowych + kupiłem pas na pierś XD. Pytanie do szanownych Mirków, co wybrać w pułapie cenowym do, powiedzmy, 1500 zł. Moje typy:

- Forerunner 255
- Instinct 2 (najbardziej przemawia do mnie wizualnie)
- Vivoactive 5

Albo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@huballus: średnia z ostatniego półrocza to 30, ale są dni, gdy jest to około 50.

Pamiętaj o tym, że ty nie musisz odczuwać stresu, ale twoje ciało tak, np po treningu.

A, no i więcej spokojnego snu. Bo coś się złego dzieje w nocy.
  • Odpowiedz
@SzmaragdowySmok: wszystko zależy od techniki biegu, ja bym powiedział że 2-5s na każdym kilometrze, a przy maratonie to bardziej chodzi o to, że mniej kasuje nogi niż daje powera.

A owcy bym nie słuchał bo on tak bredzi w tych tematach z biganiem, że aż żal bierze xd i jeszcze te challange na nieskalibrowanej bieżni mechanicznej gdzie robi mocny sub 9 na 3km xD
  • Odpowiedz
@SzmaragdowySmok: Drogie karbon pewnie dużo dadzą. Mam tanie Hoka X Carbon i są na podobnym poziomie co Hoka Rincon 3 które karbonami nie są. Jak zależy Ci na rekordzie to poszukaj lekkich ale twardych butów które nie koniecznie są karbonami.
  • Odpowiedz
#garmin

Mój tata ma od roku vivoactive 4, jednak od samego początku narzekał na baterie gdzie trzymala ona może koło 3 dni, a obecnie to maksymalnie 2 dni gdzie i tak w sumie gdy pójdzie biegać może co drugi dzień. Zastanawiam się z czego to może wynikać, czy po prostu przy kupnie trafił na jakiś wadliwy produkt, a w internecie widzę, że raczej te 6-7 dni powinien trzymać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie systemy nawigacyjne macie ustawione na swoich zegarkach? Ja na swoim waham się pomiędzy GPS+GLONASS a GPS+Galileo, nie wiem która kombinacja będzie dokładniejsza. Chyba że to i tak żadnej różnicy nie ma? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach