Dzisiaj interwały 400mx12 4:05min na km średnia wyszła. Samopoczucie dobre dobrze wyspany waga 99kg bo w weekend sporo śmieci było jedzonych . Garmin pokazał wzrost formy. Zobaczymy jak w czwartek jeszcze próg i będzie cacy
#bieganie #biegajzwykopem #garmin #runcel
#bieganie #biegajzwykopem #garmin #runcel




















Próbuje z nim spać, ale na oryginalnym pasku strasznie jest niewygodnie
#garmin #fenix #zegarki
Do testow wystarczy taki z chin za 10-20zl, jak ci spasuje mozesz celowac w jakies drozsze. Aczkolwiek ja jeden kupilem do testow za 10zl i sie nie chce zepsuc od roku...
Cos takiego, to ierwszy z brzegu link
https://allegro.pl/oferta/miekki-pasek-nylonowy-garmin-fenix-5-6-7-12064737512