Wpis z mikrobloga

110 247,31 - 6,07 = 110 241,24

Dziś pierwszy bieg z nowym zegarkiem.

Przyznam, że Garmin, jako firma, bardzo mi zaimponował swoim podejściem do klienta. W zeszłym tygodniu padło mi podświetlenie w zegarku. Szybkie sprawdzenie terminu zakupu potwierdziło moje przypuszczenia, że gwarancja skończyła się dwa miesiące temu. Mimo wszystko zadzwoniłem do supportu Garmina i najpierw miła pani powiedziała, że w związku z tym, że gwarancja skończyła się niedawno to postarają się coś z tym zrobić, a później podczas kolejnego połączenia (wynikłego z zamieszania z mailami), miły pan stwierdził, że jego system twierdzi, że mój zegarek cały czas jest na gwarancji i zapytał czy chcę się z nim kłócić... No nie, w życiu! :-D Stary zegarek wysłałem do serwisu i w ciągu 10 dni miał przyjść nowy (ściślej: używany, odnowiony w fabryce Garmina, z pełną dwuletnią gwarancją, według strony Garmina). Paczka przyszła po 5 dniach, a w niej zamiast 6X Pro był 6X Sapphire, ale chyba kłócić się znowu nie będę, bo wygląda nawet lepiej niż poprzedni, ma czytelniejszy ekran i, z tego co widzę, te same funkcje.

Miłego dnia!

Tag do obserwowania moich postępów: #najwolniejszywykopekwsztafecie

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #najwolniejszywykopekwsztafecie #garmin

Skrypt | Statystyki
sedros - 110 247,31 - 6,07 = 110 241,24

Dziś pierwszy bieg z nowym zegarkiem.  

Prz...

źródło: GarminConnect_20240314-122623

Pobierz
  • 12
@sedros: pare lat temu moj fenix 5 zaczal rdzewiec na zlaczu ladowania, nie mieli mojego modelu wymienili mi na ten ze szklem szafirowym i wifi. Zero pytan, problemow. Lubie ten serwis.
@sedros: dołączam do chwalenia obsługi klienta Garmina. Mi zegarek dawno po gwarancji wymienili na odnowiony za trochę mniej niż 40% ceny nowego. Do tego chcieli tylko zegarek, bez akcesoriów, a odesłali mi z nowiutkim skórzanym paskiem :3