240x3

Hej, chłopcze
Znów cię ktoś wyzwał od pedała
Hej, chłopcze
Powiedz, żeby s--------ł
Kasahara - 240x3

Hej, chłopcze
Znów cię ktoś wyzwał od pedała
Hej, chłopcze
Pow...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień Dobry. Nowy cykl treningowy

BP Day

Paused BP CG 3/5/1 + 3x1 EoW + 5x5
Corner rows 5x10
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gwynblade: a ja mysle, ze to nie jest dobra radą. Każde ćwiczenie może powodować dyskomfort i to częściej będzie nawet zalecany wszędzie martwy ciąg. Później robili się mitogilizacja na temat ćwiczeń gdzie np. jedno z najlepszy na czwórki wyprosty jest demonem przeklętym
  • Odpowiedz
Ale narracja wykopu pięknie się zmienia
Pamiętam jak trafiłem na główną, bo były hejty jak śmiałem biegać SAM po lesie zarażając podgrzybki lub SAM być w parku na drążku bo przecież za 2 godziny baba podskoczy i będzie go oblizlizywać i że morduję naród. Paranoicy.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #covid19 #koronawirus
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@DywanTv: w sumie po co robić coś innego niż klate jak i tak nikogo to nie obchodzi. Jak wyciśniesz 200kg to znaczy więcej dla kogokolwiek niż po 400kg w pozostałych bojach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kasahara: Dekady rozwoju dietetyki, wszyscy eksperci mówiący o różnicach w źródłach WW, żeby teraz Borsuk 200 IQ stwierdził, że jednak to babcia z dziadkiem mieli rację i bez chleba się nie najesz.
  • Odpowiedz
Hmmmm właściwie te boje robiłem przy publiczności; koledzy dawali mi komendy; ciąg też bym pocisnąl podobnie, gdybym się wyrobił. Nie wiem dokładnie o co chodzi z tym -10 % do wyniku, właściwie nawet lepiej mi było to za jednym razem pocisnąć. Chodzi o emocje? O za szybkie wywołanie? Pytam tutaj bez żadnego szydzenia/wyśmiewania po prostu z ciekawości, bo mam wrażenie, że jakbym robił peaking/deload i d-----ł środków to prędzej bym poprawił wyniki
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kasahara: Byku, nie robiłeś 9 podejść w jeden dzień, wszystko było dobrane pod ciebie, nikt ci nie sędziował, sam dobierałeś ile odpoczywasz i kiedy chcesz robić, sprzęt był taki na jakim trenujesz i mogłeś sobie nawet bumpery zakładać. I nie robiłeś 3 bojów jednego dnia w odstępie 30 minut od siebie. Podsumowując: miałeś lepsze niż idealne warunki bo nie trzymałeś się zasad xD
  • Odpowiedz
230 / 250 / 265 kg przysiad spalone, ale myśle, że by poszło, lecz straciłem równowagę po zdjeciu z racku, później korygowanie i trochę zwątpienia
145 kg BP close grip, myśle że i 150 by poszło, ale trochę byłem w szoku jak łatwo idzie i wolałem nie kusić dalej losu
Z ciągiem się nie wyrobiłem xD pewnie zrobie jutro lub coś
A wszystko na lekkiej chorobie - ale tu sie nie tłumacze
Kasahara - 230 / 250 / 265 kg przysiad spalone, ale myśle, że by poszło, lecz stracił...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aż wyłysiałem od tych dwóch miarek kawy piernikowej czy kreatyny, oprócz tego tatuaż.
Z dobrego chłopaka, studenta filologii, pisarza, ładnej pyzy co mówi każdemu dzień dobry do sebixa przemiana po 30stce. Gdzie popełniłem błąd?

Nigdy nie bierzcie tego świństwa. A teraz na wieczór jeszcze wieprz w szachy od 4 latki + niepewny test maksów (,)

#mikrokoksy #mirkokoksy #szachy #fullborsukworkout
Kasahara - Aż wyłysiałem od tych dwóch miarek kawy piernikowej czy kreatyny, oprócz t...

źródło: comment_1610218543d9Xzc8LQJHvYns0FzpnHAC.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach