@kuraku: W klasach premium owszem, są perełki, ale jednak bez porównania do sztukaterii aut z dawniejszych lat. Już nie tyle co w Warszawach czy wczesnych dużych Fiatach, ale np. w amerykańskich krążownikach. Masz zdjęcie karoserii tego auta z widocznym logo i nazwą? Chętnie bym obaczył jak to wygląda.
  • Odpowiedz
@adibeat: tego nie mam, to nie moje zdjęcie niestety.
Jeśli chodzi o marki nie-premium to się nawet nie dziwię. Samochód stał się produktem takim jak trampki czy szczoteczka do zębów. A takie detale wymagają czegoś więcej... i na szczęście można to znaleźć na rynku od średniej półki :)
  • Odpowiedz
A wy co? Nadal Passaty B5 1.9 TDI? Nawet mi Was nie żal.

A tak poważnie: jeden z wielu prototypów FSO znajdujący się jakiś czas temu (maj) na wystawie w PKiNie w Warszawie poświęconej Fabryce Samochodów Osobowych. Zdjęć mam więcej, jak ktoś będzie chciał to będę wrzucał.

#fso #motoryzacja #historiamotoryzacji
adibeat - A wy co? Nadal Passaty B5 1.9 TDI? Nawet mi Was nie żal. 

A tak poważnie...

źródło: comment_vLNOymKBLeFZ6EKaRLWzhKLjxxtQjwnD.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomekk_: no akurat nie moge znalezc artykulu ktory o nim czytalem. generalnie sam PF125p byl konstrukcja przestarzala juz na samym poczatku (bo tylko buda pochodzila z wloskiego 125), wiekszosc bebechow to Fiat 1300/1500. Na tym nie dalo sie zbudowac dobrego auta :> Zreszta co to za coupe z przeswitem jak Lada Niva i resorami wystajacymi poza auto...
  • Odpowiedz
Jak ja nie lubię takich błędów... Leci sobie na jedynce "Glina". Facet jechał nocą przez las białym akwarium(dla niewtajemniczonych Polonez z noskiem i szybką w słupku C- 86-89). Rano po jego przesłuchaniu akwarium stało się Borewiczem i to zubożonym MR 83... #oswiadczenie #piekloperfekcjonistow #fso #polonez
Q.....3 - Jak ja nie lubię takich błędów... Leci sobie na jedynce "Glina". Facet jech...

źródło: comment_PHuLQEz5EITmppkEnUuMijFEyfKNho87.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Musze się pochwalić, Murki. Moje pierwsze autko i zarazem najlepszy motofunfel. Oleju nie zmieniałem od jakiś 5 lat, paliwo miało z 3/4 lata, odpalany ostatnio gdzieś 2.5 roku temu. Wczoraj mnie naszło, kupiłem akumulator, odkopałem garaż i z olbrzymim strzałem z rury, bezproblemowo bandyta zagadał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro zagadał to zrobiłem sobie mini wycieczkę z 10 centymetrową warstwą kurzu, nie obyło się bez ucieczki przed bagietami
Krol_Wszechswiatu - Musze się pochwalić, Murki. Moje pierwsze autko i zarazem najleps...

źródło: comment_JGh0yKYmAkvZk06t4BDP1elhPL8htfP0.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krol_Wszechswiatu: Kocham fiaty, jak dobrze pójdzie to może w przyszłym roku sam nabędę. Tylko jedna podstawa licznik to tylko ten "suwany" a nie jak w nowszych nowo modne okrągłe no i gałeczka z zatopionym w niej samochodem
dziadzio takiego miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz