@de_mon: To jest prototyp Poloneza Caro z 1990. W 1993 Polonez nie miał już tego garba na masce i metalowego podszybia. Lampy są z 405 bo musieli coś pokazać na targach, a swoich jeszcze nie mieli. Wtedy w FSO była taka bieda, że czekali na formy do zderzaka Caro 2 lata. Nie wiem gdzie takie bzdury wypisują, chyba w opracowaniach A. Śrubaka gdzie każda nieco inna cześć w Polonezie to
  • Odpowiedz
@SmokeProspector: Właśnie sobie uświadomiłem że Bella to tylko czarny Polonez Truck... i gdyby mnie takim wieźli po śmierci to czułbym się jak taki worek ziemniaków pieprznięty na pakę do Trucka :/
  • Odpowiedz
@dragon240994: dowód na to że nie trzeba do każdego "klasyka" wpier...ać BBSów, darków, szerokich stalówek itp ścierwa, żeby "klasyki" wyglądały dobrze i w miarę została zachowana zgodność czasowa.
  • Odpowiedz
@qoompel: miało się kiedyś dużego fiata, niebieściutki, skrzynia 5 - biegowa. Najbardziej przerąbana była tapicerka - czarna skaja nagrzewająca się do absurdalnych temperatur latem. Spalanie 12/100 po mieście #nostalglem
  • Odpowiedz
miało się kiedyś dużego fiata, niebieściutki, skrzynia 5 - biegowa


@groszek71: Wujas miał kiedyś popielatego ze skrzynią od Poldka. Skaj w kolorze jasny brąz...
Jaki ja byłem głupi, że nie odkupiłem tego Fiaciora od niego :/ Poszedł na złom za 500zł.

Jeszcze z gazem był...
  • Odpowiedz