wpisy
Najnowsze
Archiwum
@Krotniczka: Old Blade Barbers, zapisy na booksy. Ferajna bez zapisów ale to trzeba rano do chłopaków wbić.
- 0
@Krotniczka: Old Blade wilcza
- 0
@prohackuser: zrób sobie przeczep włosów ¯\_(ツ)_/¯
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Pan_Jerzy: XDD
Jakie są najlepsze pół permanentne farby do włosów? Próbowalem la riche, colorista, schwarzkopf live, funky color, star gazer, dwa razy nawet porwałem się na manic panic i jak do tej pory żadna farba nie spelnia moich oczekiwan. Schwarzkopf to w sumie jedyna, która jakoś trzyma się na moich wlosach, cała reszta bardzo, bardzo znacznie blaknie już po pierwszym myciu. Bylaby idealna, ale gama barw jest na tyle ograniczona, że nie dam rady
- 1
@wespazjan: Elumen lub MyDentity
- 0
@walk_man: byłem tydzień temu w 4 men na Krupniczej, dał zią radę, termin miałem z dnia na dzień
@itakniktniezapamieta: a ja tam bylem i lipa totalna. Pewnie zależy od tnącego.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@nandrolone: biczboj zawsze królem będzie.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Anaa57 maski koloryzujace albo niwelujace żółte odcienie. Ja używam montibello, jest genialna. A Naturalnie jestem brunetką, więc ryzyko żółkniecia jest duże;)
https://fryzart.pl/product-pol-20378-Montibello-Colour-Resurrection-Ice-Silver-odzywka-odswiezajace-i-neutralizujace-kolor-150-ml-uniw.html?gclid=CjwKCAjwmtDpBRAQEiwAC6lm43WY6Oc1HC-MdB8yNjR2kcoAv62hcgUnyK3oPMHZrpBxdcngBSrL8xoCr7YQAvD_BwE
https://fryzart.pl/product-pol-20378-Montibello-Colour-Resurrection-Ice-Silver-odzywka-odswiezajace-i-neutralizujace-kolor-150-ml-uniw.html?gclid=CjwKCAjwmtDpBRAQEiwAC6lm43WY6Oc1HC-MdB8yNjR2kcoAv62hcgUnyK3oPMHZrpBxdcngBSrL8xoCr7YQAvD_BwE
@Anaa57 Ja z niebieskim szamponem robię tak, że nakładam go na suche włosy, dobrze wmasowuję i zostawiam na pół godziny. Efekt dużo lepszy niż gdybym tylko nim umyła włosy
#anonimowemirkowyznania
Przegrany zakład. Włosy maja być farbowane na różowo, wynegocjowałem na biały, teraz mam czarne. Da radę zrobić białe z tego żeby to jako tako wyglądało? I jaki to jest koszt, włosy mam krótkie.
Jak długo taki kolor się utrzymuje, wstyd będzie się pokazać na mieście :/
#fryzjer #kolor #barber #wyzwanie
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Przegrany zakład. Włosy maja być farbowane na różowo, wynegocjowałem na biały, teraz mam czarne. Da radę zrobić białe z tego żeby to jako tako wyglądało? I jaki to jest koszt, włosy mam krótkie.
Jak długo taki kolor się utrzymuje, wstyd będzie się pokazać na mieście :/
#fryzjer #kolor #barber #wyzwanie
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
@AnonimoweMirkoWyznania: z czarnego na bialy bedzie wiecej p---------a sie niz z cofnieciem ustawy 500+ na bombelka
- 0
AnonimowyZwyrodnialec: To nic z tego, mam za daleko :/. W takim razie nie pomogę za bardzo. Pamiętaj tylko, że tonery nigdy nie schodzą do zera z rozjaśnionych włosów, będziesz musiał później i tak się przefarbować.
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@SzefJaszczurek: Zapytaj tutaj: https://m.facebook.com/stacjafryzur/
- 1
@vonBielau sprawdziłem, byłem. Dzięki, to było to czego szukałem
- 244
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 88
@czlowiek_smiec: powinna była skorzystać i usiąść na mieczu
- 327
@czlowiek_smiec: bawełnoświaty xDDD
@RadiOBagdaD: Fabryka Fryzur na ul. Pigonia polecam!
- 1
@pchomrower: https://goo.gl/maps/XyfSLYwM82VujSU48 15 zł bez zapisów, samo centrum.
@pchomrower na Pocztowej
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@RandomDucklingGenerator: zadzwoń i się normalnie zapisz a nie przez jakieś aplikacje
- 1
@Betonello: po to są takie appki żeby korzystać. Mogę spokojnie nawet w toalecie zarezerwować wizytę xD
@ciastko_z_kremem: dziękuję Mirabelko :)
@ciastko_z_kremem: dziękuję Mirabelko :)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
@CzerstwaBulka: z tyłu głowy mam chyba zniszczone tylko, może za jakiś czas się przejdę do fryzjerki
>> Oryginalna szczotka do włosów Abody << w promocji za 10 zł
Polecana szczotka, bardzo dobrze rozczesuje włosy.
Setki pozytywnych opinii.
Musisz spróbować ;)
#
Polecana szczotka, bardzo dobrze rozczesuje włosy.
Setki pozytywnych opinii.
Musisz spróbować ;)
#
źródło: comment_ToZOYOgPDYvTXAawl35j898teBzh3PUe.jpg
Pobierz@Prostozchin: kocham ją
@LCaseiDefensis: az mi mówisz?
- 1
Dobry fryzjer i barber dla #niebieskiepaski #lodz ? Ostatnio poszedł od ręki do pierwszego lepszego i chodzi w czapce już tydzień xd #fryzjer
@Krotniczka barber na Tuszyńskiej
@Krotniczka: Zależy od budżetu. Ja sprawdziłem już kilku fryzjerów i na razie chodzą do Tomka Pochopnia na Kilińskiego. Jeżeli natomiast chodzi o barbera to niech sprawdzi sobie Leks Barber na Piłsudskiego.

































Zarost nie zależy od testosteronu tylko genetyki
Komentarz usunięty przez autora