@MrsHyde: Koleżanka ma kręcone włosy i je keratynowo prostuję. Włosy musi czasem doprostowywać i myć specjalnym szamponem.
Myślę, że najlepiej sprawdzić na swoich włosach jak to zadziała
  • Odpowiedz
@MrsHyde: no pewka, byle były bez silikonów! Nawet jak mocniejsze to ujdą, bo przecież przy prawidłowym myciu rozwadniasz, rozpieniasz i myjesz samą skórę = nie leci na włosy. No i przy łzs też to jest zazwyczaj leczenie przy okazji nawrotów, albo do wyprowadzenia na prostą skóry - później się wprowadza normalną pielęgnację, wiadomo, pod kontrolą, ale finalnie możesz przejść nawet na mycie odżywką.
  • Odpowiedz
Dzisiaj zmieniłem fryzjera. Wchodzę, a tam typowy, stereotypowy gej. Te ruchy, akcent, głos. Powiem jednak tak, nie chcę już innego fryzjera. Pasja, zaangażowanie, profesjonalizm. Geje też się przydają w społeczeństwie xD

#fryzjer #lgbt
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lodz #ldzmiastemsnow #fryzjer Pany, gdzie znajde taniego fryzjera, który w miarę dobrze mnie obstrzyże za niewielką cenę po godzinie 17? Najlepiej Śródmieście, Polesie albo okolice Polibudy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Muszę dzisiaj obciąć włosy. Zawsze chodzę do gentlemana, ale ze względu na termin jestem zmuszony do wybrania innego zakładu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Znacie jakiegoś fajnego fryzjera w Szczecinie, który ogarnie mi dzisiaj włosy?

#szczecin #fryzjer
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matajo: Ale tylko włosy czy do Gentlemana chodzisz bo jeszcze brodę ogarniasz? Jak z brodą to polecam Black Skulls na Rayskiego i zapisanie się do Maxa. Byłem w Szczecinie chyba u wszystkich możliwych barberów na Lewobrzeżu łącznie z Gentlemanem, Men Factorem i nadal polecam iść na Rayskiego. Zwłaszcza, że terminy mają na bieżąco. Jak tylko włosy to na Przerwy-Tetmajera na rogu z Traugutta, na Pogodnie jest Excellent Sebastiana Lipca -
  • Odpowiedz
@Matajo: Zawsze możesz spróbować Academy of Art and Knowledge na Wieckowskiego. Chłopaki co prawda maja terminy jak na NFZ, ale jest Daria która mega ogarnie Ci włosy, a można do niej praktycznie z doskoku ogarnąć włos.
  • Odpowiedz
#fryzura #fryzjer #modameska #pytanie #lysifaceciboners

Mircy, jaką fryzurę polecacie na czas "odrastania włosów"? (nie, nie chodzi o chemioterapię spowodowaną wypokiem)
Ostatnio długo miałem coś w stylu undercuta, ale zachciało mi się ogolić na łyso (nie, to nie był przegrany zakład)
Nie było źle, ale chcę już wrócić do poprzedniej fryzury i nie mam pomysłu co zrobić z włosami na miesiąc\dwa po goleniu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takie trochę pytanie rodem z kafeterii, ale tam nie mam konta xD Czy są tu jakieś fryzjerki i fryzjerzy? Zastanawiam się, który kosmetyk sprawia, że po wizycie w salonie włosy są takie lekkie, "sypkie" i ładnie pachną. Chciałabym sobie kupić takie kosmetyki, ale nie wiem, co wybrać, żeby rzeczywiście dało taki super efekt. Mam włosy proste i niefarbowane, ciemny blond. Będę wdzięczna za wskazówki

#rozowepaski #wlosy #kosmetyki
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BarkaMleczna: zależy który salon na czym pracuje. Najczęściej produkty kerastase, Gk hair, profesjonalna linia loreala, matrix, najczęściej tylko odżywka i olejek dadzą taki efekt. Żadna profesjonalna Joanna czy jakiś szit po 30 zł za litrowy słoik. Miałam kiedyś maskę gk hair, wydałam na nią około 250 zł i nie żałuje ani złotówki.
  • Odpowiedz
Mircy, chciałem zrobić prezent siostrze mojej żony. Dziewczyna ma 17 lat i idzie w fryzjerstwo. Ma swoje nożyczki proste i te takie szczerbate - wybaczcie, ale kompletnie się nie znam - chciałem jej kupić maszynkę elektryczną, bo obecna ma pewnie więcej lat niż średnia wykopowa i rwie włosy jak s--------n.

Do 200 zł coś się znajdzie?

#fryzjer #fryzjerstwo #kiciochpyta
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach