Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 2
Zawsze od 10 lat zostawiam 27-35 zł, zależy jak mam drobne. Dziś zaskoczyła mnie mega miła sytuacja. Po strzeżeniu fryzjer oznajmia, że dziś gratis.
@AnalnyNiszczyciel: innymi slowy przez 10 lat zaplaciles za dzisieksze strzyzenie. Jesli strzyzesz sie przynajmniej raz w miesiacu i usredniajac ten przedzial 27-35 do ok 7 zl na jeden raz daje to w skali roku 84 zl. Przez 10 lat uzbieralo sie ok. 840 zl. Za tyle
@AnalnyNiszczyciel ja tam jednak sądzę, że wyciął ci jakąś dziurę z tyłu, więc nie miał serca brać za to pieniędzy, a w dodatku nie będziesz miał podstaw do reklamacji, jak już się zorientujesz ¯_(ツ)_/¯
Mirabelki pomocy!
Fryzjerka spaliła mi włosy (╥﹏╥)
Od ponad roku rozjaśniam na blond, do tej pory udało mi się uniknąć katastrofy ale niestety stało się. Nie wiem czym dokładnie mi spaliła, czy rozjaśnianiem czy prostownica, której później użyła, ale wydaje mi ze i jedno i drugie mi dojechało włosy (╯︵╰,)
Sciełam tyle, ile mogłam, mam teraz włosy do ramion ale są sztywne i suche, stercza mi
Fryzjerka spaliła mi włosy (╥﹏╥)
Od ponad roku rozjaśniam na blond, do tej pory udało mi się uniknąć katastrofy ale niestety stało się. Nie wiem czym dokładnie mi spaliła, czy rozjaśnianiem czy prostownica, której później użyła, ale wydaje mi ze i jedno i drugie mi dojechało włosy (╯︵╰,)
Sciełam tyle, ile mogłam, mam teraz włosy do ramion ale są sztywne i suche, stercza mi
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Pendejada: polecam wcierkę Banfi. Kosztuje jakieś 25 zł, a robi prawdziwe cuda! Znacząco przyspiesza porost włosów, jak poczytasz w necie, to tak średnio o 50 procent, co znaczy, że krócej będziesz się męczyć z zapuszczaniem.
Stosuje od dwóch tygodni na wypadające włosy i już po kilku użyciach widzę, że ma szczotce włosów jest mniej. No i używam tak jak wszyscy, czyli po umyciu włosów, gdy są już lekko wilgotne, nakładam strzykawką.
Ma
Stosuje od dwóch tygodni na wypadające włosy i już po kilku użyciach widzę, że ma szczotce włosów jest mniej. No i używam tak jak wszyscy, czyli po umyciu włosów, gdy są już lekko wilgotne, nakładam strzykawką.
Ma
@Pendejada: Troche sie na tym znam wiec Ci pomoge..
Po pierwsze kup sobie ampułki z placentą w hurtowni fryzjerskiej i wcieraj raz czy 2 razy w tygodniu w skore glowy (wzmocnisz wlosy i pobudzisz cebulki do wzrostu).
Krok drugi - dobra rekonsteukcja
Po pierwsze kup sobie ampułki z placentą w hurtowni fryzjerskiej i wcieraj raz czy 2 razy w tygodniu w skore glowy (wzmocnisz wlosy i pobudzisz cebulki do wzrostu).
Krok drugi - dobra rekonsteukcja
Czy istnieje w ogóle opcja trwałej koloryzacji w "niestandardowych" barwach? Jakiś zielony, albo rózowy? Nigdy się nie spotkałem, a bardzo by mi to ułatwiło życie
#kicochpyta #pytanie #fryzjer #wlosy
#kicochpyta #pytanie #fryzjer #wlosy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@6ponczochy6baronowej6 to polecam :D im wiecej malujesz tym bardziej kolor się trzyma. Chociaż u mnie na końcach po dłuższym czasie kolor jest baaardzo słaby, ale wyższych partii już nie rozjaśnię do blondu. W sumie to też fajny wyznacznik czy włosy są zdrowe, bo kolor się wtedy słabo trzyma xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@co_to_za_zycie u mnie na wsi 12 zł heh
- 7
@co_to_za_zycie: Waleńska Izabela. Zakład fryzjerski
Jedności Narodowej 166/168, 50-302 Wrocław
71 322 33 83
https://maps.app.goo.gl/zyQzG357SLzp7QSs9
Chodzę od dość dawna i nie mogę narzekać. 20 zł
Jedności Narodowej 166/168, 50-302 Wrocław
71 322 33 83
https://maps.app.goo.gl/zyQzG357SLzp7QSs9
Chodzę od dość dawna i nie mogę narzekać. 20 zł
Mirki proszę was o polecenie jakiejś fajnej fryzury dla moich gęstych, twardych, upartych włosów. Mam już ich dość..
Wyglądają jak w załączonym obrazku, dam radę coś z nimi zrobić poza zgoleniem na łyso?
#fryzura #fryzjerstwo #fryzjer #modameska #barber
Wyglądają jak w załączonym obrazku, dam radę coś z nimi zrobić poza zgoleniem na łyso?
#fryzura #fryzjerstwo #fryzjer #modameska #barber
źródło: comment_39WM9QmYI471uICYZXqF8e8QZqfAS3AN.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@Urzad_Celny od siebie mogę takie cudeńko polecić, jak bierzesz mniej na łapę to ładnie wykończenie matowe, włosy nie są posklejane, włosy można poprawiać. A jak więcej no to wiadomo :)
źródło: comment_FXcpw62wN0RVLwJDkcszBW1E260OxUYd.jpg
Pobierz#kiciochpyta #fryzjer #wlosy #mieabelkopomusz
Bylam u fryzjera w poniedziałek, robiłam ombre różowo-brązowe. Wyszło takie bardziej malinowe. Teraz widzę że brąz z góry schodzi i mam po prostu całe rude włosy. Iść z reklamacją? Ile trzyma wam taka farba?
Dodam że wcześniej farbowałam włosy na czerwono, może mam za dużo pigmentu...
Bylam u fryzjera w poniedziałek, robiłam ombre różowo-brązowe. Wyszło takie bardziej malinowe. Teraz widzę że brąz z góry schodzi i mam po prostu całe rude włosy. Iść z reklamacją? Ile trzyma wam taka farba?
Dodam że wcześniej farbowałam włosy na czerwono, może mam za dużo pigmentu...
@daddyissues_: Jeśli farbowalaś tonerem i po drodze myłas je mocnym szamponem, to kolor mówgł się zmienić. Nie powinienen, ale mógł. Przypuszczam, ze to raczej to po pernamentna farba nie wybarwia się tak szybko. Opcje są w sumie trzy - albo robiłaś cos z tymi włosami, albo fryzjer nie rozjaśnił ci do końca włosów i dlatego kolor wyszedł brudny/nie trzyma się, albo sam toner jest kiepski. Fryzjerzy w polsce często nie
- 3
Panowie, Panie. Zapuszczam włosy, włosy są mocno kręcone - tak w stylu John Snow. Sporo tego już jest - gdyby były proste sięgały by nawet lekko poniżej ust. Wcześniej stosowałem pomady i glinki by je jakoś ujarzmić, teraz jest trudniej bo musiał bym tego dużo stosować, nie chcę też za specjalnie ich układać.
Pytanie: Czy istnieje coś w stylu balsamu/kremu/olejku itp. łatwo rozprowadzalnego po lekko wilgotnych włosach, co powodowało by zmniejszenie puszenia,
Pytanie: Czy istnieje coś w stylu balsamu/kremu/olejku itp. łatwo rozprowadzalnego po lekko wilgotnych włosach, co powodowało by zmniejszenie puszenia,
źródło: comment_KkeCtbLpw4mscCLwxhcZOioJ5EAKE8iW.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@sokolski: przyjdzie Ci do domu, dasz 10 zł więcej ale nie musisz z---------ć po fryzjerach, a no i i cały bajzel/włosy Ty ogarniasz po strzyżeniu
- 1
Kur*a mówię mu boki dosyć krótko maszynką, góra lekko bo ma być dłuższa. Ten opierda*a mi połowę grzywki, boki też chu*owo bo za długie. Na koniec gada: "oo teraz to odrazu lepiej w te upały". No idiota.
#fryzjer
#fryzjer
Fryzjerka sie pyta jak sie czesze to mowie ze grzebieniem a ta mi odpowiada czy w gore czy w dol xd #fryzjer
- 0
@Moke smiechom nie bylo konca
Z fryzjerami to normalnie jak z psychologiem, musi się domyśleć czego ty w sumie chcesz od niej i czego potrzebujesz, i jednoczesnie zeby to jakos pasowalo, no chyba że jest jakaś karyna to wtedy ma w------e byle tylko ~20 zl zgarnąć
Wiem, że było tysiąc razy, ale system szukania więcej niż 1 tagu na wykopie chyba nie istnieje.
Szukam dobrego fryzjera we #wroclaw najlepiej w rejonie placu grunwaldzkiego, który upora się z gęstymi damskimi włosami i ma normalne ceny, a nie takie z Nowego Yorku. ( ͡º ͜ʖ͡º) Chodzi o zwykłe obcięcie.
#fryzjer #taginiedajasieszukac
Szukam dobrego fryzjera we #wroclaw najlepiej w rejonie placu grunwaldzkiego, który upora się z gęstymi damskimi włosami i ma normalne ceny, a nie takie z Nowego Yorku. ( ͡º ͜ʖ͡º) Chodzi o zwykłe obcięcie.
#fryzjer #taginiedajasieszukac
@Owoc_w_kreplu: nie wiem jak w kwestii gęstych włosów, ale polecam studio Okez na Sienkiewicza, zapłaciłam 70 zł za cięcie na gorąco długich włosów i jestem bardzo zadowolona
- 0
@Owoc_w_kreplu: Na Booksy coś znajdziesz. Ewentualnie w Ines masz uczących się i zrobią włosy za dychę.
Fryzjer męski Warszawa. Jakieś polecenia? Nie barber za 175367€
#kiciochpyta #fryzjer #warszawa #barber
#kiciochpyta #fryzjer #warszawa #barber
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@crafaz: U Janusza. Legenda. 30zl, z brodą 40, bez zapisów. Nowolipki
Kamil osiedle Saska
Polecicie jakiegoś fryzjera-stylistę, który zaproponuje jakąś nową fryzurę w Warszawie? Może trochę kosztować, ale żeby miał termin najpóźniej na za 2 tygodnie
#fryzjerstwo #fryzjer #barber #wlosy #warszawa
#fryzjerstwo #fryzjer #barber #wlosy #warszawa
- 0
@Evarrez: Hair Circus
Polecicie jakiegoś fryzjera-stylistę, który zaproponuje jakąś nową fryzurę w Warszawie? Może trochę kosztować, ale żeby miał termin najpóźniej na za 2 tygodnie
#fryzjerstwo #fryzjer #barber #wlosy #warszawa
#fryzjerstwo #fryzjer #barber #wlosy #warszawa
- 1
Hej Mireczki mam pytanko. Zawsze chodziłem do fryzjera normalnie wcześniej myjąc włosy, ale teraz regularnie stosuje jeszcze pomadę i się zastanawiam, czy można pójść z nią czy lepiej nie (akurat mi pasuje z, bo bez słabo teraz się układają i nieciekawie wyglądam)?
#fryzjer #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #barber
#fryzjer #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #barber
- 3
@Erimar: Ale normalny fryzjer umyje ci włosy, o to mi chodzi
@Erimar: jak idziesz do barbera, który ma na Ciebie przynajmniej 45 minut, to idź w pomadzie, przy okazji zobaczy jak na co dzień wyglądasz i będzie mu łatwiej coś doradzić i zadbać o kłopotliwe miejsca. Do zwykłej fryzjerki lepiej mieć już czyste włosy, bo tam wszystko robią na szybko i na jedno kopyto, pewnie nawet nie zmyliby dobrze pomady.
- 0
Ej bo często tne same boki maszynką u fryzjera, a górę nie. No i bardzo szybko odrastają mi te boki niestety, a nie chce mi się co po chwilę latać aby ściąć same boki XD Co radzicie?
#fryzjer
#fryzjer
#anonimowemirkowyznania
Moja różowa ma piękne, gęste włosy do pasa. Dziś mnie poinformowała, że zamierza je ściąć. Strasznie mi z tego powodu smutno... Jeszcze się zastanawia nad długością, ale na pewno nie będą dłuższe, niż do ramion. Do tego zamierza je przefarbować na jakiś szalony kolor.
Jak mogę spróbować odciągnąć ją od tego pomysłu? Wiem, że nie mogę jej rozkazywać, ale bardzo chciałbym, żeby je zostawiła (╥﹏╥)
#
Moja różowa ma piękne, gęste włosy do pasa. Dziś mnie poinformowała, że zamierza je ściąć. Strasznie mi z tego powodu smutno... Jeszcze się zastanawia nad długością, ale na pewno nie będą dłuższe, niż do ramion. Do tego zamierza je przefarbować na jakiś szalony kolor.
Jak mogę spróbować odciągnąć ją od tego pomysłu? Wiem, że nie mogę jej rozkazywać, ale bardzo chciałbym, żeby je zostawiła (╥﹏╥)
#
- 23
@AnonimoweMirkoWyznania: możesz co najwyżej powiedzieć, że uwielbiasz jej długie włosy. A że chce ściąć - wcale się nie dziwię. Z takimi długimi jest masa roboty. Do ramion wystarczą, też są fajne.
Mam właśnie spore obawy ku temu, że z wyglądu będzie mi się mniej podobać (╯°□°)╯︵ ┻━┻
@AnonimoweMirkoWyznania: (-‸ლ) może lepiej niech zetnie te włosy i cię rzuci, bo jak przez taką pierdołę masz problemy to strach pomyśleć co będzie z rozstępami po ciąży.































Chcę zobaczyć jak bym wyglądał, bo mój #rozowypasek i moja przyjaciółka namawiają mnie na inną fryzurę, ale jako iż mam długie włosy to żal by było się obcinać jak by to co najmniej dobrze na mojej krzywej mordzie źle wyglądało xD
#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #fryzura #
Jak Cię przekonają i zetniesz to daj po roku od zetknięcia, czy:
1) żałujesz ścięcie włosów
2) dalej jesteś z tą dziewczyną