Mirki, czy to jakaś większa filozofia ogolić głowę maszynką?
boki zero, górę trochę dłużej i to wycieniować. Nie widzi mi się co 2 tygodnie wydawać 25zł na fryzjera ( ͡° ʖ̯ ͡°)

jesteście w stanie polecić jakąś maszynkę do takich akcji?

#maszynka #fryzjer #modameska #golenie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jerry3: filozofia to raczej nie, praktyki trzeba trochę nabrać i będzie git. chociaż to nie będzie jakby to robiła osoba trzecia, bo jeszcze zabawa z nożyczkami, popatrzenie z różnych kątów itp. więc musisz być zajebisty żeby wyszło świetnie.
  • Odpowiedz
Mirki, mam pewien problem z włosami. Otóż są one bardzo miękkie i cienkie. Nie mam ich jakiś mało, dużo też nie, ale przez to, że są tak lekkie i miękkie jak puch. Zawsze jak ktoś ich dotyka to mówi, że ale miękkie włosy i jeszcze z takimi się nie spotkał. Jak zawieje mocniejszy wiatr to rozwiewa mi je na wszystkie strony. Bez pasty stylizującej nie wyszedłbym z domu, bo po 30 minutach
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@H0nney: wstyd, wstyd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
za krótko mi na górze obcięła. Może jak odrosną, to będzie bardziej to co chciałem, choć moje włosy nie układają się tak jakbym sobie tego życzył.
  • Odpowiedz
  • 1
@lesniok tak, oddawałam włosy do kilku miejsc, w końcu w rok odrastają xD tu raczej nie będzie żadnej różnicy, oni po prostu tną włosy i wyrównują, chyba że małżonka życzy sobie jakąś wymyślną fryzurę. W takim wypadku polecam po obcięciu pójść do ulubionego fryzjera.
Sama na oddanie czekałam ponad miesiąc, więc to raczej normalne
  • Odpowiedz
Mirki jaka najlepsza pasta do włosów? Nie na porost tylko so układania włosów xd Nigdy nie używałem, a fryzjerka poleciła do moich włosów to szukam a ze się nie znam to się do was zwracam. Byle nie kosztowała 200zl xd #fryzjer #fryzura #kiciochpyta #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#fryzjer #poznan #modameska
mirki, jakiego fryzjera/stylistę polecacie w Poznaniu, który spojrzy na ryj, doradzi odżywki i zrobi fryz? Włosów specjalnie pięknych nie mam, ale jeszcze trochę ich jest i chcę powalczyć zanim zgolę na łyso
do tej pory strzygłem się u pani Jadzi na osiedlu "na krótko" i nic się nie znam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Mam włosy długie do ramion farbowane na żółto i ostatnio strasznie mnie ciągnie do cassi. Naczytałem się że pogrubia włosy i wzmacnia i w ogóle czyni cuda, a moje są trochę zniszczone rozjasnianiem i chciałbym tego spróbować. Da się uzyskać odpowiedni efekt bez zabrudzenia neonowego żółtego czy to juz pora pożeganać się z kolorem? Jesli się zdecyduję, będę mógł w przyszłości znowu rozjaściań włosy bez jakichś większych problemów
Poza tym:
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poza tym: henną z dodatkami da się uzyskać oczojebny czerwony?


@AnonimoweMirkoWyznania: Da się, ale raczej nie za pierwszym podejściem. Henna generalnie nadbudowuje się na włosach. Tak samo cassia. Jak chcesz potem znowu to ściągać i rozjaśniać włosy to mija się z celem i szkoda zachodu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wie ktoś ile kosztuje we #wroclaw wizyta u stylisty?
Chciałbym żeby ktoś ogarnął mi fryzurę tak żeby pasowała do głowy/twarzy, a nie skosił taśmowo jak każdego na ulicy.

I czy znacie jakichś godnych polecenia stylistów?
Ewentualnie fryzjerów którzy potrafią solidnie doradzić i dobrać coś sensownego?

#fryzura #fryzjer #modameska
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ekspert_z_NASA: Oj zgadza się. Aktualnie testuje barberów w swoim mieście i muszę przyznać, że ciężko z dobrymi barberami. pierwszy raz trafiłem na babkę która strzygła tak samo jak typowa fryzjerka z tą różnicą, że trwało to długo i oczywiście drogo. No troszkę więcej wiedziała niż typowa grażyna fryzjerka to fakt, ale wciąż za mało aby tyle kasy przeznaczać. Kolejne 2 razy były bardzo dobre. Za niedługo sprawdzę 4 salon.
  • Odpowiedz
@Kamerzysta325: barber do którego chodziłem dłuższy czas, po prostu brał sobie typka albo typiarę i ,,szkolił".
To są ludzie bez żadnych certyfikatów, szkoleń, warsztatów. Zwykli fryzjerzy, ktorzy zmienili nazwę i kupili pomady Reuzela
  • Odpowiedz
Nie wiem, czy to ja za dużo oczekuję od obsługi, ale uważam, że na zwykłe "Dzień dobry" naprawdę wypadałoby odpowiedzieć klientowi.

Mam pod domem salon fryzjerski rodem z PRL-u. Jeśli zamkniecie oczy i wyobrazicie sobie, jak w latach 70. czy 80. mógłby wyglądać taki salon, to najpewniej oczami wyobraźni zobaczycie właśnie ten przybytek, o którym mówię.
Od dwóch lat chodzę do fryzjera kawałek od domu - zamiast dwuminutowego spaceru wybieram taki piętnastominutowy. Jest tanio
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CKNorek norma w wielu salonach. Najczęściej uczy się taki fryzjer jednej fryzury i j---e ją do końca życia bez uwzglednienia tego jak chciał klient czy jak mu się włosy układają.
Sam ogarnąłem różnicę jak zapusciłem brodę i musiałem znaleźć fryzjera który ogarnie i włosy i zarost. Okazało się że da się zrobić porządnie fryzurę i brodę, w miłej atmosferze ale nie kosztuje to 15zl ;) Po prostu- masz salony w ktorych
  • Odpowiedz