Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Dzazder
- 17

Dzazder
- 2
@JohnMarkII: Huby panie kolego :)
konto usunięte
- 2
@Dzazder: ta patologia przechodzi z warszawy. Ludzie to podludzie.
- 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
1
Jak unikać frustracji klientów | artykuł po angielsku
We’re all customers. And we all get angry with similar things, mostly with bad customer service. However, for some reason, we rarely draw any conclusion from it.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@niedajerady: po prostu jesteś za głupi ale wmawiaj sobie, że jest inaczej. Niektórzy nie zrozumieją, że każde mamełe swojemu dziecku mówi, że jest najmądrzejsze i potem wyrastają tacy o.
- 0
@karmazynowykrol: Mam za mało ramu.
no kurde zawsze ktos musi miec nieswiecacego krysztalka i cza czekac minute #frustracja #jaktojest?
#smite
#smite
BARDZO KRÓTKI WIERSZ O FRUSTRACJI...
już
k---a
brak
już
k---a
brak
obejrzałem własnie Gone Girl, #frustracja
Wytrzymałam dużo.
Częste
Moje uszy krwawiły.
Częste
Moje uszy krwawiły.
- 1
@Sancho_Pansa: Wg mnie "tam pisze" używamy w czasie teraźniejszym (czyli ktoś w tej chwili pisze) w innych - "jest napisane"
@Sancho_Pansa: W mówię potocznej dla podludzi chyba.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@semperfidelis: To jest dobre np. na stronie banku ale nie na jakieś zwyczajne strony gdzie nic ważnego nie jest. Przerost formy nad treścią.
- 1
@murarz13: No dokładnie, chociaż nawet na stronie banku by mnie to w-------o. Najbardziej z-----y system zabezpieczeń jaki widziałem.
- 858
#gorzkiezale #frustracja
Ludzie potrafią męczyć szczupłe osoby pytaniami: "Czy Ty coś w ogóle jesz?" "Zawsze byłaś taka chuda?" i wydają osądy w stylu "Powinnaś coś przytyć, chudzinka z Ciebie".
Czy grubas usłyszy od walniętej cioteczki albo pani w szatni: "Czy Ty potrafisz przestać w--------ć?" albo "Zawsze byłaś taka spasiona?". Nie, bo to mogłoby urazić grubaska, a jak ktoś jest szczupły to można go w------ć i się czepiać jego
Ludzie potrafią męczyć szczupłe osoby pytaniami: "Czy Ty coś w ogóle jesz?" "Zawsze byłaś taka chuda?" i wydają osądy w stylu "Powinnaś coś przytyć, chudzinka z Ciebie".
Czy grubas usłyszy od walniętej cioteczki albo pani w szatni: "Czy Ty potrafisz przestać w--------ć?" albo "Zawsze byłaś taka spasiona?". Nie, bo to mogłoby urazić grubaska, a jak ktoś jest szczupły to można go w------ć i się czepiać jego
- 127
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 86
@tusiepali: Nie wiem jak wyglądasz, ale to jest frustrujące, kiedy ktoś czepia się Twojego wyglądu 20 razy w tygodniu, a Ty nie możesz przytyć i wiesz, że nie wyglądasz ok, ale po prostu nie możesz ważysz więcej, bo masz problemy ze zdrowiem.
Nie chodzi mi o plucie jadem, tylko wskazuję prostą prawidłowość: ludzie myślą, że nie robią przykrości szczupłym osobom wskazując na ich wagę, wiedzą jednak, że grubszym nie można
Nie chodzi mi o plucie jadem, tylko wskazuję prostą prawidłowość: ludzie myślą, że nie robią przykrości szczupłym osobom wskazując na ich wagę, wiedzą jednak, że grubszym nie można
- 2
Przejścia podziemne wydają się być miejscem przemarszu świętych krów. Serio. Okazuje się, ze mało kto wie, którą stroną się chodzi, nieliczna część ma także świadomość, że nie staje się na środku, nie idzie się całą szerokością albo że wysypia się w nocy i nie snuje się flegmatycznie, utrudniając przejście innym. Niby nic wielkiego, ale na co dzień jeszcze bardziej frustruje (zwłaszcza mam na myśli podziemia w centrum Warszawy). Nie jest ważne, o
- 0
@ztegochlebamakiniebedzie: nie pozostaje nic innego jak... kill them all.
@charmed: No dokładnie. To tak jakby nie mieli pojęcia o ruchu prawostronnyn :v
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Też tak macie że jak oglądacie TV i lecą reklamy to macie wrażenie że Ci wszyscy mistrzowie marketingu (autorzy tychże reklam) mają Was za idiotów?
#frustracja #idiokracja
#frustracja #idiokracja
Komentarz usunięty przez autora
@bartoneczek: nie ogladam TV #tylkomirko
No kuuuu, laborki z htmla, w------e w kod, ważne by było coś na monitorze widać, formatowanie, kodowanie, cooo to jest panie, divy? Deklaracje? Kuuwa body bgcolor, font size, css wtf?
#frustracja #studbaza #html
#frustracja #studbaza #html
- 0
@JezelyPanPozwoly: u mnie było odrwotnie, każa strona musiała być zgodna z najnowszymi wytycznymi htmla xD. Na początku kodowanie utf i inne pierdoły :)
- 1
@Kammil: no i tak powinno być panie, a nie cofanie się do gimbazy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Vegonator: I dobrze. Zawsze trzeba krótko i prosto z mostu.
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@akrapovic7: 1 dzień w samochodzie i wysnuwasz teorię o pochodzeniu cebulactwa? Oświadczam Ci, że to nie to, kurs prawa jazdy po egzamin nie stanowi genezy tego zjawiska, ludzie już po roku zapominają co było na kursie i Ty też zapomnisz
@akrapovic7: to chyba jezdziles po innej Warszawie, bo wg mnie to jedno z nielicznych miast w Polsce gdzie naprawdę jeździ się kulturalnie i bezstresowo. Nawet taxiarze już jeżdżą spokojnie, nie tak jak kiedyś.
Jak w aplikacji mobilnej dodać tag do obserwowanych? #frustracja
- 602
No kurde :/ Polsat zdjęło Grand Prix Japonii na motocyklach w HD na rzecz siatkówki kobiet... No w---w. Moto3 i Moto2 będzie w HD ale #motogp już przenieśli na Polsat ekstra w którym nie ma HD... Kogo obchodzi jakaś siatkówka?!? Tu jest mega ważny wyścig!!!
#motocykle #frustracja #polsat
#motocykle #frustracja #polsat
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
























