Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? mirki jak mnie #!$%@?ą ludzie ostatnio to masakra. Ogólnie lubie przebywać wśród ludzi, ale ostatnio co ktoś zrobi nie tak to tak go jade że aż sam się siebie boje.

Przykład: koleżanka idzie na dyskoteke gdzie akurat będzie jakiś zespół disco polo zamiast iść ze mną i moimi znajomymi do pubu - jebnąłem jej wykład nt. #!$%@? takiej muzyki, #!$%@? osób które takiej muzyki słuchają i przy tym #!$%@?łem się do takiego stopnia że myśłałem że wezme przypadkowy przedmiot i #!$%@? nim o ściane.

Przykład 2: Byłem umówiony że przyjde w odwiedziny do jednej koleżanki, jestem już pod blokiem, a ta mi mówi że ona idzie teraz do biedronki bo #!$%@? tak. No to ją zwyzywałem bo mnie takie zachowanie #!$%@? i sie obraziła i poszedłem gdzie indziej w końcu.

#frustracja #zdenerwowanie #furia #furiat #stres #coolstory albo #sadstory #ludzietodebile
  • 7
jebnąłem jej wykład nt. #!$%@? takiej muzyki, #!$%@? osób które takiej muzyki słuchają


@Vegonator: Tobie by się przydał wykład na temat przeznaczenia tej muzyki bo widać, że nic nie rozumiesz - to raz.

Dwa:

ona idzie teraz do biedronki


No to ją zwyzywałem


Bardzo mądrze, w końcu to Ty jesteś najważniejszą osobą na świecie i nikt nie będzie przecież ustalał sobie planu dnia bez konsultacji z Tobą!

I taguj proszę #