Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 2
#frugo ma ktoś może plik ze słownikiem użytym do akcji kulturyzator frugo? W internetach znalezc nie moge
- 4
- 2
Co to jest Frugo Lemo? W trakcie picia niebieskiego spojrzałem na skład (zaciekawiła mnie "niebieska cytryna") i znalazłem tam barwnik o nazwie błękit brylantowy FCF. Wikipedia opisuje go tak:
Wygląda na
Jest zakazany w niektórych krajach. (...) Może wywoływać astmę, pokrzywkę, katar sienny oraz reakcje alergiczne, (...) nasilenie objawów nietolerancji salicylanów (np. aspiryny). (...) wykazuje niejednoznaczne działanie rakotwórcze według kryteriów RTECS, natomiast nie został zaklasyfikowany przez IARC jako czynnik rakotwórczy dla ludzi.
Wygląda na
Przemyślenia na temat niegdyś popularnego napoju...
http://reeposter.wordpress.com/?p=765
#blog #przemyslenia #frugo #januszemarketingu
http://reeposter.wordpress.com/?p=765
#blog #przemyslenia #frugo #januszemarketingu
źródło: comment_nlB2Ry4XhpNz8bqnp3jGtQDIzoJBCeJx.jpg
Pobierz@Reeposter: różowy uzależnia : >
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@trollbuster: no tak, na szczęście do dwulitrowej koli dają dwulitrowe szklanki i tak powinno być, no bo jaki seans pić ze szklanki skoro nie możesz wlać całego napoju tam? Ehh..
- 1
@parasolki: Nie ma co uogólniać ale w tym przypadku dodatkowe 20-30 ml chyba by ich nie zabiło tak jakby kufle do dodawane do piwa miały 475 ml, troche głupie co nie?
15
„Kulturyzator Frugo” na Wykopie najlepszą kampanią reklamową roku

W tegorocznym Polskim Konkursie Reklamy KTR Grand Prix przyznano kampanii „Kulturyzator Frugo” zrealizowanej przez agencję FaceAddicted w serwisie Wykop.pl. W ramach akcji potoczne i wulgarne słowa we wpisach internautów były zamieniane na określenia typu „huncwot”, „bździągwa”, „zacietrzewiam się”.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 281
- 33
@really_not_ok: prawie jak lanie wody na kolokwium podczas studiów.
@really_not_ok: Na którymś energetyku było: "Najlepiej spożyć przed: imprezą"
- 34
#gimbynieznajo #frugo #nostalgia #pewniebyloaledobre
Pełna wersja: http://patrz.pl/flash/frugo-sciema2
Pamiętam, jak za tamtych czasów przenosiło się Internety na płytach CD :D
Pełna wersja: http://patrz.pl/flash/frugo-sciema2
Pamiętam, jak za tamtych czasów przenosiło się Internety na płytach CD :D
źródło: comment_eIHGT8qSGQM7NZPTD4EwyqybwTDwRSJA.jpg
Pobierz@Jamnik_Pucek: Ta jakaś inna, Mariana zlewa. Plan awaryjny! Będziemy śpiewać!
parunka-pinka-prenka-pruummm
- 56
Patrzcie Mirki co przed chwilą dorwałem w moim mikro Lidlu - 3x frugo + szklanka w kształcie odwróconej butelki za 3.99zł. :D
#tylewygrac #chwalesie #lidl #promocja #frugo
#tylewygrac #chwalesie #lidl #promocja #frugo
źródło: comment_s4E2NWxpWxvu1VRW7zO5Jps5UZG48KvH.jpg
Pobierz@epi: daj spokój lipa totalna... haribo only
- 0
@KalaBalaHala: ta, zwłaszcze te, po których się ma niekontrolowaną srakę :P haribo dobre tylko kwaśne
Kto z mirków ma swoją osobistą działkę na księżycu ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Może małe #wykopparty?
#frugo #dzialkanaksiezycu #gimbynieznajo
#frugo #dzialkanaksiezycu #gimbynieznajo
źródło: comment_KmJhPK51dxKScNA6WOtlOMeHqXjYihy8.jpg
Pobierz- 3
11
Właściciel Frugo, Gellwe i Black wyprowadza się z Polski, aby podbić rynek USA

Wywiad z Wiesławem Włodarskim, którego „Forbes” sklasyfikował na 39. miejscu na swojej liście najbogatszych Polaków.i O jego markach, rozwoju firmy i planach na przyszłość.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
#tesco #frugo
http://www.tesco.com/groceries/SpecialOffers/SpecialOfferDetail/Default.aspx?promoId=A30813149≻cmp=aff1018132 taniej niż u nas :/
http://www.tesco.com/groceries/SpecialOffers/SpecialOfferDetail/Default.aspx?promoId=A30813149≻cmp=aff1018132 taniej niż u nas :/
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Felonious_Gru: Faktycznie :P pisze: WSTRZASNIJ PRZED UZYCIEM, POMYŚL PO WYPICIU XD
- 1
@ibeafraidi: Widziałem oferty pracy na gumtri, wstrząszacz frugami po sklepach. praca na akord, za wstrząśnięcie 5 gr od sztuki.
- 2
#frugo Frugo 250ml za 80gr!..... Termin waznosci 07/2013 #tylewygracczytyleprzegrac
@nepuwek: Gdzie kupiłeś? ja ostatnio takie po 1zł kupiłem i był doooobre!
- 0































#frugo #napoje
źródło: comment_R74nxKgHdWmLbIMW0Dq24tz753hyAHgZ.jpg
Pobierz