#frugo ma ktoś może plik ze słownikiem użytym do akcji kulturyzator frugo? W internetach znalezc nie moge
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co to jest Frugo Lemo? W trakcie picia niebieskiego spojrzałem na skład (zaciekawiła mnie "niebieska cytryna") i znalazłem tam barwnik o nazwie błękit brylantowy FCF. Wikipedia opisuje go tak:

Jest zakazany w niektórych krajach. (...) Może wywoływać astmę, pokrzywkę, katar sienny oraz reakcje alergiczne, (...) nasilenie objawów nietolerancji salicylanów (np. aspiryny). (...) wykazuje niejednoznaczne działanie rakotwórcze według kryteriów RTECS, natomiast nie został zaklasyfikowany przez IARC jako czynnik rakotwórczy dla ludzi.


Wygląda na
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trollbuster: no tak, na szczęście do dwulitrowej koli dają dwulitrowe szklanki i tak powinno być, no bo jaki seans pić ze szklanki skoro nie możesz wlać całego napoju tam? Ehh..
  • Odpowiedz
Ech, dopiero teraz zwróciłem uwagę na informację o osadzie na butelce #frugo

Osad na dnie butelki to osad z owoców. Osadza się tam na zasadzie osadzania.


SKISŁEM XD Ach te śmieszki z Foodcare.

#slowpoke #heheszki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach