Fuck, Frugo białe mi się zamroziło... są teraz dwie opcje, rozwalić szkło i lizać jak loda ( ͡° ͜ʖ ͡°) dwa czekać aż się rozpuści.

Co polecacie? #frugo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach