30+ lat na karku i w końcu mam swój pierwszy aparat fotograficzny od dwóch miesięcy. Zew natury wyciąga mnie z piwnicy. Dzisiaj było warto i strzeliłam czaplę siwą w locie. Niby nic specjalnego, a jednak człowiek się cieszy i ma motywację do podbijania warsztatu ()

#fotografia #ptaki #hobby #przygoda
okoniaczek - 30+ lat na karku i w końcu mam swój pierwszy aparat fotograficzny od dwó...

źródło: IMG_1050

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okoniaczek: załóż sobie konto na jakimś serwisie, dowolny czy to deviant art czy Flickr czy 500px. Wrzucaj każde zdjęcie z którego jesteś zadowolona. Nie patrz na żadne lajki czy wyświetlenia. Za 5-8 lat jak będziesz w dołku zobaczysz jak wiele się nauczyłaś i będziesz dźwignią dla samej siebie
  • Odpowiedz