A co tu chodzi, bo już nie wiem. Zawsze po formacie i świeżej instalce photoshopa program działa prawidłowo przez kilka dni, a potem coraz bardziej się zamula. Obecnie samo uruchomienie zabiera 16gb RAMu. Odpalenie jakichś zdjęć w RAWach powoduje skok zużcia do 100% (30gb), a przesunięcie jakichkolwiek suwaków cięcie.

Komputer na dość dobrych podzespołach, zwłaszcza tylko do photoshopa.

#komputery #photoshop #lightroom #fotografia
Clefairy - A co tu chodzi, bo już nie wiem. Zawsze po formacie i świeżej instalce pho...

źródło: photoshopx

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczorajsze zdjęcie przedstawiające młodych Izraelczyków atakujących dziennikarza.

Nagranie z pobicia (dużo na nim nie widać)
https://x.com/ihcentoo/status/1798389657136451936?s=46

#swiat #izrael #zydzi #palestyna #fotografia #przypadkowyrenesans
lewoprawo - Wczorajsze zdjęcie przedstawiające młodych Izraelczyków atakujących dzien...

źródło: Screenshot 2024-06-06 at 11-05-25 https __preview.redd.it_totug1q49s4d1.jpeg width 900&auto webp&s 28bffae91c1505514191b6ef5ccc4fbff2792fa2

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć i czołem, mam do sprzedania sprzęcik fotograficzny! Sprzęt użytkowany był niecałe pół roku. Właściciel bardzo dbał o sprzęt, niektóre były użyte tylko raz. Na liście mamy: Aparat Canon EOS R5, obiektywy: Canon RF 28-70 f/2 L USM, Sigma 85mm f/1.4 DG HSM Art + Adapter EF-RF, Sigma 85mm f/1.4 DG HSM Art + Adapter EF-RF, Canon RF 85mm f/2

Chętnych zapraszam do kontaktu priv, udostępnię link do ogłoszenia :) #fotografia
Morskie_Zwierze - Cześć i czołem, mam do sprzedania sprzęcik fotograficzny! Sprzęt uż...

źródło: 2

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Monochrome_Man: dalej mi się podoba przez swoją prostotę. Miałem dwa focusy mk1, które miały tą samą kreskę, ale te modeo w sedanie, 3.0v6 to jednak jest coś fajnego

W środku też proste, estetyczne, podoba mi się. Może kiedyś kupię jako youngtimera.
  • Odpowiedz
@Monochrome_Man: teraz mam focusa st3 w kombi, więc no (σ ͜ʖσ)

Miałem też focusa st170, i fiestę mk5 sport. Coś jest w tych samochodach z początku lat 2000 że mi się podobają
  • Odpowiedz
Chciałem kupić żonie na urodziny #gimbal #dji Osmo mobile se + tripod spiegen s560w. Problemem jest to że ma iPhone 12 mini który nie jest wyświetlany na liście kompatybilności z Osmo mobile se. Czy ktoś może na taką konfigurację lub taką testował? Jeżeli to nie zadziała to może macie coś do polecenia z gimbali do 400zl?
#fotografia #kiciochpyta #telefony #iphone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 149
Przede wszystkim burza musi przechodzić obok, a nie nad nami żeby uniknąć latania w deszczu.


@belu_p: ja bym jeszcze dodał, że koniecznie trzeba obrócić drona w stronę nadchodzącego pioruna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz