#zalesie
Po całym dniu (trochę zawodowo) na #linkedin i #facebook stwierdzam ze 100% pewnością, że Wykop to jest jednak (jeszcze) w miarę normalne miejsce. Serio.

Ehhh, brakuje mi "tamtego" internetu - pełnego pasji i ciekawych oraz kompetentnych ludzi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#messenger #facebook #zuckerberg
Sam byłem nieco zaniepokojony, jednak przypomniałem sobie, że zgodnie z zapowiedziami w połowie kwietnia miał być wyłączony messenger.com - ze względu na migrację baz danych facebook działa, jak działa... czyli nie działa. Dziękuję za uwagę, można się rozejść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maly1234: na tym, ze robisz konto, sprzedajesz dostep do konta (w miedzyczasie musisz wyslac zdjecia dowodu, zeby kupujacy mogl sie zalogowac na to konto) i zostajesz slupem, ktory jeszcze do tego wyslal zdj dowodu obcym ludziom za pare zlotych
  • Odpowiedz
  • 0
@fux0cit: tak myślałem, tylko - ludzie zakładają po kilka kont na siebie
...? Jeśli są potrzebne normalne dane z dowodu, to myślałem, że tylko jedno konto na "człowieka"
  • Odpowiedz
Usunąłem pod wpływem impulsu apke fb z telefonu w listopadzie i od tamtej pory nie wszedłem ani razu. Nie brakuje mi tego może poza informacjami nowych radiowozów w kraju i typowym info „kto umarł, komu urodziło się dziecko” z okolicy. Instagram nigdy szczególnie mnie nie wciągnął bo nie mam tam co pokazywać w silić się na storki żeby ktoś z kim miałem kontakt z 10 lat temu miał milsze posiedzenie na klopie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zalogowałem sie do canvy przez fb i jakimś roku nieobecności, a #facebook nagrodzil mnie mnie permanentnym banem, co za frajerska firma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeglądanie fejsbunia, nawet takie okazjonalne, ewidentnie mi nie sluży. Algorytm właśnie wrzucił mnie w kolejnego szurskiego rabbit-hole, jeszcze lepszego niż poprzednie - smart liczniki i foliarskie wymysły na ich temat. Polskę jakoś te szurstwa ominęły ale w UK i USA to temat rozkręcił się na dobre. Są dwie główne grupy odklejeńców skupionych na smart licznikach i to, co tam wypisują, to czyste złoto XD. Ktoś wrzucił zdjęcie antenki na słupie energetycznym, ewidentnie
PEPELeSfont - Przeglądanie fejsbunia, nawet takie okazjonalne, ewidentnie mi nie sluż...

źródło: 1000028324

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"I don’t understand why no one is burning this shit down. Are we just going sit back and let them keep uo the 5G towers. They already have 6G and they are working on 7G. We’re all going fry because no one wants to burn this shit down. In each state we need to get a huge group of people are start taking this crap down. We are allowing these evil people
PEPELeSfont - "I don’t understand why no one is burning this shit down. Are we just g...

źródło: 1000028326

Pobierz
  • Odpowiedz
@PEPE_Le_Sfont: to nieźle, że spiskowcy boją się nawet anten. 5G złe, bo nas "usmaży", ale niszczenie klimatu poprzez spalanie paliw kopalnych jest ok 😀. Byłbym za tym, żeby oferować takim ludziom darmową podróż na inną planetę i niech tam sobie żyją bez komunikacji radiowej, bez samolotów (bo chemtrails), bez ekologii i ochrony klimatu (bo to spisek), itp.
  • Odpowiedz