Czy w ten weekend w którymś wyścigu którejś serii zdarzyło się żeby kierowca startujący z pp utrzymał pozycje zaraz po starcie? #f1 #f2 #f3 #f123
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grisha12
Skoro się nie wykonuje, czemu co i rusz są kolizje na starcie? Zawodnik jak widzi lukę to wchodzi, a nie zastanawia się, czy czasem ktoś się tam nie pojawi. I przepisy przepisami, ale gdyby każdy na torze myślał o przepisach, to nie byłoby ani dzwonów, ani ścigania. A są, mimo tego że zawodnicy regulamin znają. I tyle, to nie są maszyny
  • Odpowiedz
To były wspaniałe kwale - Czekam na #f3 oraz #f2 bo przy takich warunkach może być ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 #f2 o co chodzi z tą karą za niewymienienie kierownicy, bo nie zrozumiałem?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak być hipokrytą? Miesiąc temu @jedlin12 pisał o tym, że W Series miała być trampoliną dla dziewcząt w motosporcie, a stała się miejscem stagnacji. To co powiecie na to, że Jamie Chadwick była zakontraktowana w Formule 3, chciano ją przyjąć do zespołu, ale...nie miała wystarczającej ilośći pieniędzy i teraz znowu będzie w W Series by zarobić.

I tutaj cały na biało wychodzi Bruno Michel, promotor Formuły 2 i Formuły 3, który
j.....t - Jak być hipokrytą? Miesiąc temu @jedlin12 pisał o tym, że W Series miała by...

źródło: comment_1650099969JwkJ5HAGIp5CrcVuPljHbv.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaxonxst: Troche zatraciłeś kontekst w tych jej osiągnięciach. We FRECu była zaraz za Haugerem i Vipsem, ale oni przejechali tylko 3 rundy, a ona wszystkie czyli 8, a do A. Leclerca i każdego z wszystkich czterech kierowców Premy straciła ponad 4x punktów ile sama zdobyła. Z tymi jej wynikami jako facet jeździłaby dziś w jakiejś serii GT czy tam BTCC ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Seria GP2 potrafiła sprawić że wyścigi na takich nudnych torach jak Barcelona, potrafiły być ciekawe. Jednym z wielu przykładów są 2 ostatnie okrążenia sprinterskiego wyścigu z 2013 roku.

Sam wyścig z początku przebiegał dość spokojnie, czołowa 4 zdołała wyrobić sobie bezpieczną przewagę nad resztą stawki. To jednak prawdziwa walka zaczynała się od pozycji 5 w dół. Na tej pozycji jechał Johnny Ceccoto, który przez problemy z oponami stracił tempo a za jego
tumialemdaclogin - Seria GP2 potrafiła sprawić że wyścigi na takich nudnych torach ja...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach