@grisha12 Skoro się nie wykonuje, czemu co i rusz są kolizje na starcie? Zawodnik jak widzi lukę to wchodzi, a nie zastanawia się, czy czasem ktoś się tam nie pojawi. I przepisy przepisami, ale gdyby każdy na torze myślał o przepisach, to nie byłoby ani dzwonów, ani ścigania. A są, mimo tego że zawodnicy regulamin znają. I tyle, to nie są maszyny
@Yog-Sothoth: to są zupełnie różne zespoły, tylko używają malowania Red Bulla bo ich kierowcami są juniorzy puszek. Ale zespoły nie są ze sobą powiązane
Nie ma Koteriady, nie ma EEEEE, to w ten spokój wrzucam rozpiskę do nocnego przyswojenia. Dodaję od siebie: Sobota 17:55- Sprinterski F2 Niedziela 10:20- Główny F2 Niedziela 14:00- MotoGP #f1 #f2 #f123 #motogp #motoryzacja #wyscigi
@MaxVerstapen: A ZNOWU NIE DALI (╯︵╰,) ? Ja nie wiem od czego to zależy, chyba od ramówki Polsatu. Ostatnio jak były Moto, to dali na żywo Moto3 i MotoGP, a Moto2 później retranmisje.
Jak być hipokrytą?Miesiąc temu @jedlin12 pisał o tym, że W Series miała być trampoliną dla dziewcząt w motosporcie, a stała się miejscem stagnacji. To co powiecie na to, że Jamie Chadwick była zakontraktowana w Formule 3, chciano ją przyjąć do zespołu, ale...nie miała wystarczającej ilośći pieniędzy i teraz znowu będzie w W Series by zarobić.
I tutaj cały na biało wychodzi Bruno Michel, promotor Formuły 2 i Formuły 3, który
@jaxonxst: Już kiedyś pisałem że W Series zamiast hajsu powinna zapewnić fotel w F3 dla mistrzyni serii.Wiecej sensu niż grind kolejnych czeków ze znaczkiem dolara
@jaxonxst: Troche zatraciłeś kontekst w tych jej osiągnięciach. We FRECu była zaraz za Haugerem i Vipsem, ale oni przejechali tylko 3 rundy, a ona wszystkie czyli 8, a do A. Leclerca i każdego z wszystkich czterech kierowców Premy straciła ponad 4x punktów ile sama zdobyła. Z tymi jej wynikami jako facet jeździłaby dziś w jakiejś serii GT czy tam BTCC ( ͡°ʖ̯͡°)
Seria GP2 potrafiła sprawić że wyścigi na takich nudnych torach jak Barcelona, potrafiły być ciekawe. Jednym z wielu przykładów są 2 ostatnie okrążenia sprinterskiego wyścigu z 2013 roku.
Sam wyścig z początku przebiegał dość spokojnie, czołowa 4 zdołała wyrobić sobie bezpieczną przewagę nad resztą stawki. To jednak prawdziwa walka zaczynała się od pozycji 5 w dół. Na tej pozycji jechał Johnny Ceccoto, który przez problemy z oponami stracił tempo a za jego
#f2 #f123