To jest jakaś porażka że w sportach motorowych trzeba dbać o opony o ich zużycie. Opona powinna być taka że jak dasz radę to cały wyścig ciśniesz a nie że o tu se podgonisz na torze to musowo pit stop robić bo opona nie trzyma #f1 #f2 #f3 #f4 #f123 #f1234
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@bArrek: ale wiesz, że slick z planowaną żywotnością to specjalny wymysl F1 żeby polepszyć ściganie? Ponad dekadę temu jak mieli jeszcze opony z bieżnikiem to one były ultra wytrzymałe w każdych warunkach więc ściganie oparte było tylko na czystej efektywności aero i silnika co doprowadziło do tego, że praktycznie nie było ścigania i nie dało się wyprzedzać bo utykales w brudnym powietrzu a auto przed tobą cały wyścig nie traciło
  • Odpowiedz
@grisha12: No wreszcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rusek to on był tylko jak trzeba było hajs z SMP Racing wyłudzić, jak się kurek zamknął to się na nich wypiął. I słusznie.
  • Odpowiedz
Dwoch najgorszych obecnie kierowcow w f1 zdobylo mistrzostwo #f2 w 2019 i 2020. To wiele mowi o poziomie tej serii
#f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KOXsu: Latifi jezdził juz 5,6 albo z 10 lat w f2. Miał olbrzymią przewagę pod wzgldem znajomości torów, ale też po prostu był doświadczony. Podobnie jak DeVires który był pierwszy.
jezeli chodzi o Schumachera był całkiem solidny, jezdził bezpiecznie i dbał o opony. Tempem ustepował Shwartmzanowi ale popełnił mniej bładów. W tamtym czasie Prema była bardzo silna i potrafiła dobrze ustawić bolid.
  • Odpowiedz
Po co tych ogórów z f2 nowych brać co chwile do f1 jak tyle dobrych kierowców się marnuje
#f1 #f2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#f2
Mnie się wyscig nawet podobał.
Jak wasze wrażenia?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe czy za rok pieniążki zhou będą tak potrzebne :) przy tej formie Alfy mam nadzieję że się znajdą hajsy i się mu pomacha
#f2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzę że juniorzy Red Bulla muszą zderzyć się z ścianą aby zaliczyć weekend z F2 do udanych
#f2 #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest szansa że Caldwell może mieć czarna flagę czy już będą mu sypać karami do końca?
#f2 #f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach