wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Raa_V: spin
aż mi sie przypomniało baku 2017
#f2
#f2
co tam sie dzieje
#f2
#f2
@Lethorin: flasbacki z Baku 2017
- 1
- 2
Vips co zrobił Bottasa xD
#f2
#f2
Brawo vips
#f2
#f2
Williams chciał jak Hamilton w bubuzubi ale cos nie wyszło xD
#f2
#f2
- 0
to silnik hondy? znaczy redbula*
#f2
#f2
Lawson niczym w DTM
#f2
#f2
XDDDDDDDDD to jest 3 czy 4 SC na 20 okrążen?
#f2
#f2
@Arado-Akbar: 2.5
Typowy bolid F2 spin i koniec jazdy.
#f2
#f2
I zgasł xD
#f2
#f2
Ogurek Hughes prowadzi no nie mogie
#f2
#f2
- 34
- 0
- 0
Lol, o ile to co inżynier mówi to wyniki wyścigu są do unieważnienia.
Albo po prostu mogą go dać na początek stawki z anulowaniem kary skoro jest SC
#f2
Albo po prostu mogą go dać na początek stawki z anulowaniem kary skoro jest SC
#f2









#f2