wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
Krótko z Boschungiem xD
#f2
#f2
konto usunięte via iOS
- 1
Boschung 3 raz ściął ten zakręt #f2
boszong jak hamillton, już go nie lubie
#f2
#f2
Boschung chyba myśli że jest Hamiltonem i nie będzie musiał pozycji oddawać XD
#f2
#f2
- 1
Boschung strasznie brzydko jeździ
#f2
#f2
konto usunięte via iOS
- 0
i tak zaraz będzie SC #f2
Znowu spokojny start
#f2
#f2
#f2
Jedziem z ogurami
Jedziem z ogurami
Już się zaczyna xD
#f2
#f2
@odjatakpawlacz oglądam pierwszy raz, kto tam jest Hamiltonem a który to verstapen?
@Yog-Sothoth: przecież VER to verstappen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
HAU to russell, a ARMstrong jak odpadnie to domyśl się kim jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
HAU to russell, a ARMstrong jak odpadnie to domyśl się kim jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Jaki jest najbardziej obiecujący driver z zaplecza f1? Pourchaire? Pomijam Piastriego
#f2
#f2
- 1
@tether69: Niżej Piastriego już jest przepaść.
Jeśli juz miałbym kogoś wskazać to Haugera, mimo, że początek ma słaby to biore pod uwage F3.
Poza nimi Lawson i Vips, ale to jednak nie ten sam poziom co Piastri.
Warto tez zerkać na Doohana.
Jeśli juz miałbym kogoś wskazać to Haugera, mimo, że początek ma słaby to biore pod uwage F3.
Poza nimi Lawson i Vips, ale to jednak nie ten sam poziom co Piastri.
Warto tez zerkać na Doohana.
@tether69: Szwarcman też dobry ale to Rosjanin więc teraz chyba nie bardzo ma opcje na jazdę
Paraolimpiada zaczyna sie o 16?
#f2
#f2
@Arado-Akbar: na polsacie sport news transmisja już od 15:55
@Arado-Akbar: 15:35
- 2
Hughes zdyskwalifikowany, na podium wchodzi Drugovich
#f2
#f2
@Raa_V: Bolid nie przeszedł kontroli technicznej, ta deska którą bolid czasem dotyka ziemi byłą zbyt cienka (3.6mm w najcienszym miejscu, minimum to 4mm).
- 0
@takie-inne-uczucie: wytarła się pewnie.
Dzięki za odpowiedź
Dzięki za odpowiedź
@genocidegeneral: pani sędzia w F2 i F3, od dzisiaj wróg nr 1 Premy i Haugera
@TiDiEj: a to ta co mu kazała wjechać do pitlane?
- 5
- 1
@naczelnyhejterinternetu: @prawa_reka_kubicy: teoretycznie takie same ale przez setupy nadal bardzo różne. Chyba Pourchaire mówił że była ogromna różnica między bolidem jednego a drugiego teamu.
- 0
@prawa_reka_kubicy: Bolidy ruwne, zaplecze już nie



















#f2