@tether69: Niżej Piastriego już jest przepaść.

Jeśli juz miałbym kogoś wskazać to Haugera, mimo, że początek ma słaby to biore pod uwage F3.

Poza nimi Lawson i Vips, ale to jednak nie ten sam poziom co Piastri.

Warto tez zerkać na Doohana.
  • Odpowiedz
Oglądasz sobie spokojnie wyścig po zakończeniu zaczytasz się przez chwilę na tagu i nagle zostajesz człowiekiem który ogląda gościa tańczącego na łyżwach #f2 #f123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach