Może i często jest procesja itp. ale te włoskie tory lepiej weryfikują skill wg mnie i i tak się je jakoś miło ogląda. Cicho liczę na utratę popularności F1 w innych częściach świata i powrót w większej mierze do Europy :p. Czeka Misano, czeka Mugello
#f2 #f1 #f123 :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest właśnie włoska praca oni p------ą się spieszyć i tak są w-------i że w niedzielę do roboty musieli przyjść, jak szybko posprzątają to weźmie jeszcze się ktoś rozbije i od nowa trzeba sprzątać #f2
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I co, oni tak będą teraz jechać za tym vsc? Nikogo nawet nie ma do posprzątania tego wjazdu do pitu XD
#f1 #f2
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
#f2 i dlatego stare tory najlepsze a nie jak w Francji gdzie są są hektary wylanego asfaltu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Yog-Sothoth: zgadzam się, niemniej tory powinny być niebezpieczne. F1 to elitta dla kierowców, tam teoretycznie powinni być najlepsi na świecie. A takie tory jakw Francji pokazują że nawet Mirek z wykopu po treningu by mógł jeździć.
  • Odpowiedz
#f2
Jak już miał się r------ć, to dobrze, że jeszcze bardziej nie skopał sytuacji tym na odwróconej strategii, bo 14 kółek na miękkich to chyba by nie wytrzymali. Z drugiej strony, i tak są uwaleni, Theo chyba w Maxa się bawi, wygrywa albo nue zdobywa punktów
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach