#f1 brawo Gładysz #f3
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Krecik_Cygan
- 3
- 5

Atomus
- 3
@JuzefCynamon: 10 :P

JuzefCynamon
via Wykop- 2
@Atomus: drs train powinien byc ukrocony ze tylko co drugi kierowca moze korzystac albo co trzeci. Dzieki temu moze by sie rozjezdzali i latwiej bylo by tym z tylu atakowac
- 2
#f1 #lemans #lemans24 #lemans2026 #kubica #kubicawf1 #f2 #f3 #qrq #wec
Na czas Le Mans przypominam o nie używaniu słowa "BOLID" w kontekście samochodów startujących w 24h Le Mans
"Bolid" to jest ciało niebieskie
ponadto
nieopodal toru można spożyć jedne z najlepszych Churrosów
jest zakomarzenie i zamuszenie
Na czas Le Mans przypominam o nie używaniu słowa "BOLID" w kontekście samochodów startujących w 24h Le Mans
"Bolid" to jest ciało niebieskie
ponadto
nieopodal toru można spożyć jedne z najlepszych Churrosów
jest zakomarzenie i zamuszenie
@SpongeBobertKanciastoRenki: a to nie
źródło: obraz
Pobierz- 4
- 9
Rozkład jazdy na GP Barcelony-Katalonii 2026
12 czerwca (piątek)
F3 trening - 9:55
F2 trening - 11:05
12 czerwca (piątek)
F3 trening - 9:55
F2 trening - 11:05
źródło: 1781173171289408952039204269862
Pobierz- 90
Pierwszy Polak na podium F3 ✓
Pierwszy Polak który zwyciężył wyścig F3 ✓
Pierwszy Polak w F2 ✓
Pierwszy Polak który stanął na podium F2 ✓
#f3 #f2 #f1 #codziennyromanbilinski
Pierwszy Polak który zwyciężył wyścig F3 ✓
Pierwszy Polak w F2 ✓
Pierwszy Polak który stanął na podium F2 ✓
#f3 #f2 #f1 #codziennyromanbilinski
źródło: 1000039689
Pobierzjutro w pierwszym zakrecie zderzy sie Redbull, merceses i dwa ferrari. Russel wygra wyscig.
- 1
@KOXsu: ee?
- 7
źródło: 1000039675
Pobierz- 3
@JuzefCynamon: hmm może coś wymyślam i źle pamiętam ale kiedyś słyszałem jak ktoś z Porsche Cup się żalił, że są poddawani presji żeby nie niszczyć toru przed wyścigiem F1
- 2
@Akatrosh: ludzie sa tam dla f1 w 99% wiec tylko ich to obchodzi mimo ze to inne serie są ciekawsze
źródło: 1000006904
Pobierz@tumialemdaclogin: amerykanie kochają takie historie
- 10
źródło: 1000006906
Pobierz@mystery_26: hey Tobie rowniez.
- 3
@MrRedz: Robert wruci do niedzieli i wygra w ferrari
- 2
@JuzefCynamon: no właśnie ciężko jest w Monako przebić się jakkolwiek na punkty z P14, a w sprincie to już w ogóle.
- 2
- 10
Rozpiska na ten weekend
4 czerwca
F3 trening - 13:25 już minęło :(
F2 trening - 15:00
4 czerwca
F3 trening - 13:25 już minęło :(
F2 trening - 15:00
źródło: 17805767753357296789413564766347
Pobierz@JuzefCynamon: ciekawe czy ma simlocka
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@majo174 nie bedzie rajduw w kwietniu z uwagi na rocznice smoleńską
Komentarz usunięty przez autora
- 12
Wiecie co? Max Verstappen to jest taka gwiazda tego sportu, że on może pogrzebać tą #f1 . Mógłby powiedzieć "aaa, pierdzielę to. Odchodzę z Red Bulla. Od sezonu 2027, będę jeździł dla drużyny... Campos w #f3 , tam gdzie jest prawdziwe ściganie". Przecież, FIA by dostała takiego zgrzytu w mózgu, że ja pierdzielę. Tak, a propos polecam F3, tym bardziej, że tam jeździ chyba najjaśniejsza polska perełka w




















