#f1 Ależ to było cudowne! Piękny manewr Jerzego, Kapitalne ściganie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 z bardziej fascynujących rzeczy to kupiłem sobie ostatnio ołówek mechaniczny od japonczyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach