#f1 Wiadomo czy mają kamizelki chłodzące?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 Zaś tą niedobrą bateriadę trzeba oglądać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 O matko jaki pochód manekinów xD 🤣
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 kojarzy ktoś taką polską zawodniczkę Natalia Kowalska? Co z nią? Ma notkę na wiki ale kończy się na 2012 roku. Pamiętam jak chcieli z niej zrobić Kubice II i miała jakiś blog na onecie na którym odpisywała fanom.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 Ech tęsknię za Laurą Winters i za wielką blondyną co lubiła przepytywać Yukiego
fevo - #f1 Ech tęsknię za Laurą Winters i za wielką blondyną co lubiła przepytywać Yu...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 3
Max has the Antonelli's aggression with a little bit of George's precision


Huan-Pablo zamknij-morde
  • Odpowiedz
Wysokie czoła to od myślenia o F1.
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 McLaren widzi w Bilińskim to czego nie dał im Piastri #f2 tak jak się spodziewałem - fantastyczne tempo wyścigowe, coraz lepiej to wygląda, Beganovic zostaje w tyle i tylko jeden z nich zawita na stałe w f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach