Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 7

@znin: przeczytane głosem walaszka
źródło: 1000009164
Pobierz- 13
- 12
#f1 GP Kanady 2008

źródło: 1000013041
Pobierz- 3
- 16
#f1 GP Kanady 2007

@JuzefCynamon: ała, jak boli. Pamiętam jako 15-letni gówniarz próbowałem to odtworzyć w rfactorze xddd
@JuzefCynamon: zawsze śmieszy. O nie! Chcesz wyświetlić na innej stronie niż jutub film sprzed 19 lat należący do FOM którego kupiliśmy 6 lat temu xddd
źródło: obraz_2026-04-25_190135085
Pobierz- 18
#f1 Pier Luigi Martini siedzący w bolidzie Scuderia Minardi - GP Japonii 1994. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
źródło: 675223669_122123289897191153_6678832237486246287_n
Pobierz@RitmoXL: i komu to przeszkadzało? teraz nawet na tym meczu były jeszcze bardziej gołe i nikt nic o nic ¯\(ツ)/¯
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
OP z typowaniem powinien być napisany...
- w środę przed wyścigiem 36.4% (4)
- w czwartek przed wyścigiem 63.6% (7)
@fornson23: środowa noc to wódy czas
- 11
źródło: pobrany plik
Pobierz@fornson23: dodaj do regulaminu punkt, który zobowiązuje zwycięzcę do przekazania wygranej stówki na szczytne cele, np. fotel dla Kubicy
- 6
@shadyturtle: no już sam zwycięzca powinien poczuć taką moralną powinność. Jestem liberałem, ale no wiesz...
#f1 oglądacie ten "kosmiczny mecz"? Widać, że dziadki się męczą, ale przyjemnie się to ogląda, a Ronaldinho to k---a wiecznie uśmiechnięty jak p----------y, czyli jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dick_Wilden: fajnie się emeryci dorabiają, za niecały miesiąc objazdowy cyrk wbije do Wro
- 2
Może człowiek by się tam przejechał, kilkanaście lat nie byłem we Wrocku
#f1 Domenicali chce wprowadzić jeszcze BYD do stawki xD jakim cudem gość który zniszczył potęgę Ferrari został chairmanem F1
@dodi-lukebakio: piniądze prosze Pana ale sytuacja jest jasna nowy zespół równa się nowe miejsca pewniaczki są dwa Zhou i Kubica
@Dick_Wilden: mam guwniarzu sprawdzić przez odkurzacz co odpalasz w trybie incognito?
- 21
dziad sobie na pasach zaparkował
#f1
#f1
źródło: ezgif-64224e7c782f5109
Pobierz@QRQ: Gdzie Konfitura kiedy jest potrzebny
- 4
- 2
@BoloMaster: tak tylko podśmiechujki robie, kuzynów znam jedynie z klipów na tagu
- 11
Wchodzisz w swojej nowej koszulce Team CoDrive do Biedronki na zakupi i widzisz gościa w takiej samej. Co robisz?
#f1
#f1
@Piotr_Rupik: stawiam mu p--o
@Piotr_Rupik: porównujemy blizny wojenne z toru Słomczyn
- 22
#f1 #formulacynamon kebab typu domowy kurczak
źródło: 20260425_144341
Pobierz- 5
Tak sobie oglądam od tygodnia starsze sezony DTS i nie wiem co mieli w głowie Helmut i Napalony że wzięli Tsunodę do RB jak temu nawet nie chciało się trenować xD Przerażające o tyle że przez ostatnie 8 lat jedynym który tam cokolwiek jechał oprócz Maxa to był Fasolarz i dopiero Hadjar coś teraz pokazuje ale jeszcze za szybko żeby oceniać bo z bolidem i tak są w dupie
Druga sprawa -
Druga sprawa -
źródło: 39bee69c584d8c6582167651200dde6fbfb5a9be
Pobierz@szuwarek: mirku, dts to bzdury
- 0
@SpalaczBenzyny: po części na pewno, przecież widać, ale "change your fucking car" czy urabianie innych że powinni się wstydzić bo kapowanie nie przynosi dobrej renomy F1 przecież nikt sobie nie wymyślił

























Lando Norris pokonałby Leclerca gdyby jeździł w tym samym zespole co on, i to bardziej przez ewentualne wypadki tego drugiego.
#f1
źródło: image
Pobierz