Niepopularna opinia:
Lando Norris pokonałby Leclerca gdyby jeździł w tym samym zespole co on, i to bardziej przez ewentualne wypadki tego drugiego.
#f1
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Terminarz #f1typer na przyszłe dni:
Dzisiaj: głosowanie na termin typowania
Jutro: konsultacje co do punktacji
Poniedziałek: wielkie ogłoszenie konkursu, zasad i nagród
Środa lub czwartek: typowanie
#f1

OP z typowaniem powinien być napisany...

  • w środę przed wyścigiem 36.4% (4)
  • w czwartek przed wyścigiem 63.6% (7)

Oddanych głosów: 11

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 oglądacie ten "kosmiczny mecz"? Widać, że dziadki się męczą, ale przyjemnie się to ogląda, a Ronaldinho to k---a wiecznie uśmiechnięty jak p----------y, czyli jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak sobie oglądam od tygodnia starsze sezony DTS i nie wiem co mieli w głowie Helmut i Napalony że wzięli Tsunodę do RB jak temu nawet nie chciało się trenować xD Przerażające o tyle że przez ostatnie 8 lat jedynym który tam cokolwiek jechał oprócz Maxa to był Fasolarz i dopiero Hadjar coś teraz pokazuje ale jeszcze za szybko żeby oceniać bo z bolidem i tak są w dupie

Druga sprawa -
szuwarek - Tak sobie oglądam od tygodnia starsze sezony DTS i nie wiem co mieli w gło...

źródło: 39bee69c584d8c6582167651200dde6fbfb5a9be

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@SpalaczBenzyny: po części na pewno, przecież widać, ale "change your fucking car" czy urabianie innych że powinni się wstydzić bo kapowanie nie przynosi dobrej renomy F1 przecież nikt sobie nie wymyślił
  • Odpowiedz