Ta duma, gdy na obczyźnie komentator bułgarski mówi, że spodziewali się, że Polska będzie outsiderem, a bardzo pozytywnie zaskoczyła. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#euro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #euro Płaczący Cristiano Ronaldo? Wspaniały, tak mu zależało, szkoda, że musiał zejść prawdziwy kapitan. (Bo inni wzruszyliby ramionami i olali sprawę...).
Młody Kuba Błaszczykowski w meczu eliminacji Ligii Mistrzów w meczu Wisły z Panathinaikosem doznał na początku spotkania złamania kości śródstopia. Mimo to zszedł dopiero pod koniec meczu i przez cały czas był wyróżniającą się postacią na boisku. Ktoś to jeszcze pamięta?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AAA90: mozna plakac czy nerwowo reagowac w takich sytuacjach, rozumiem stawke o jaka graja. Ale jesli koles tak o wszystko reaguje to potrzebuje psychologa jesli nie psychiatry. Slynny mikrofon ponoc juz wydobyli :)
  • Odpowiedz
@AAA90: @1Jurko: Serio nie dostrzegacie wagi takiego meczu? Jedno z niewielu trofeów, które mu pozostały do zgarnięcia było na wyciągnięcie ręki, a on nie może grać dalej. Dodatkowo w wieku 31 lat nie wiadomo czy będzie miał jeszcze kiedyś taką szansę. Wielu piłkarzy płakało na tym Euro i to w meczach 1/2 czy 1/4, a jakoś tylko Ronaldo to cienias, a reszta to sami twardziele. Jak Pirlo płakał
  • Odpowiedz
Swoją drogą zaczynam się martwić o Szpakowskiego w kontekście jakiejś demencji/Alzheimera. Przy całej jego ignorancji, przeżył te wszystkie mistrzostwa i popieprzenie starego Ronaldo z Cristiano wskazuje na jakieś zaburzenia. :/

#mecz #euro #szpaki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dominacja europejskich drużyn. Co ciekawe, jest to 15. tytuł z rzędu, która wygrywa ekipa z Europy na europejskim czempionacie.
#mecz #euro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach