@someonem Ja mam w mBanku i jest bardzo ok. Bez opłat, wypłaty z bankomatów i transakcje w euro bez prowizji. Raz w roku pobierają tylko opłatę za kartę do konta (jeśli masz, nie ma obowiązku posiadania).
  • Odpowiedz
@someonem: karta 10euro na rok, 5zl/miesiąc za darmowe wszystkie bankomaty i 6 zl za ekonto jezeli nie wykonasz kilku operacji bezgotówkowych w ciagu miesiąca.
  • Odpowiedz
Drodzy Mircy! Chciałbym Was zapytać w jaki sposób najlepiej przygotować sobie gotówkę w walucie euro na wyjazd za granicę? Czy udać się do zwykłego kantoru czy może da się to lepiej załatwić poprzez bank (mBank / BZWBK)? Z góry dziękuję. :)

#banki #euro #pln #gielda #kantor
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cinerin: Sprawdź sobie kurs na cinkciarz.pl i porównaj z najbliższyb Ciebie kantorem. Jeśli jesteś w stanie "przełknąć" tą różnice, to wymień pieniądze w kantorze. Jeśli nie, szukaj dalej ;)
  • Odpowiedz
Kurde, nie mogę się doczekać jak Łączy Nas Piłka zrobi dokument o występie naszych na Euro. Już "Początek" był rewelacyjny, montaż, muzyka, wszystko. Jestem pewien, że Wiśnia zmontuje coś fajnego, chętnie bym obejrzał już teraz, ktoś wie kiedy się szykuje jakiś materiał? Myślę, że wrzesień to optymalny termin? :) #pilka #laczynaspilka #euro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach