#euro #mecz MOCNE!
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

a-lexis
- 4


a-lexis
- 0
@a-lexis: zabrakło jeszcze tagu #euro2016 to dodaję i przyokazji powiem ze łezka mi sie w oku zakręciła. Mocna rzecz
- 12
- 16
@FalszywyRozowyPasek87: Polsce
@FalszywyRozowyPasek87: Wolę makaron taki kręcony, dobry jest z serem albo z mięskiem podsmażanym w sosie mmmm
2
Szalony kibic podczas finału EURO 2004 Grecja-Portugalia.

Wbiegnięcie na murawę kibica podczas finałowego meczu między Grecją oraz Portugalią. Czasy, gdy jeszcze pokazywano całe wtargnięcia fanów, później zakazano tego, aby ich "występy" nie przynosiły im sławy.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Kurde Mirki, czy tylko ja nie potrafię się jeszcze cieszyć z prawdziwego sukcesu naszych piłkarzy? Pomijam Marylę bo jest moim zdaniem stara i głupia. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mecz #euro #euro2016 #oswiadczenie
#mecz #euro #euro2016 #oswiadczenie
źródło: comment_pZ84VL4SjcWunpwCnlmQOORRr3ZsGQ26.jpg
Pobierz- 7
Wiadomo,smutek,Polska odpadła,ale zawsze ma się jeszcze jakąś drużynę którą darzy się sympatią.
Więc komu teraz Mireczki życzą zwycięstwa w #euro2016?
Reszta drużyn w komentarzach.
#pilkanozna #euro
Więc komu teraz Mireczki życzą zwycięstwa w #euro2016?
Reszta drużyn w komentarzach.
#pilkanozna #euro
Więc kto
- Portugalia 3.3% (77)
- Walia 25.3% (590)
- Belgia 6.1% (142)
- Włochy 35.5% (829)
- Sprawdzam 29.8% (696)
- 145
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@StinkyWinky: I Tak Janusze narzekają że nic nie osiągnęli bo finał był w zasięgu ręki
- 2
@darosoldier: jak byłem mały oglądając Ronaldo, Ronaldinho, Carlosa i spółkę, a w międzyczasie występy naszej reprezentacji, to nie śniło mi się, że nasza drużyna może się choćby zbliżyć to czegoś z czego będziemy mogli być dumni, a tu proszę :)
@DelPiedro: 100% wykopkow by nerwowo tego nie wytrzymalo ;)
- 0
@stoprocent ale on nie jest wykopkiem, nie wiem czy taki miał plan czy się zawachał już w czasie wykonywania, ale tak się nie robi :(
- 4
@TheSuper: Jeszcze jak kobieta / dziewczyna ma w sobie troche pokory i nie wypowiada sie na temat, o ktorym nie ma pojecia, jest okej.
Najgorsze sa baby, ktore sie wymadrzaja....
Najgorsze sa baby, ktore sie wymadrzaja....
- 268
Wszyscy wrzucają tutaj zdjęcia Kuby i mu dziękują, a tak naprawdę moim zdaniem wielkim wygranym tych mistrzostw jest Łukasz Fabiański. To głównie dzięki niemu i jego pięknej obronie naszej bramki doszliśmy tak daleko. Sam Łukasz niestety po meczu bardzo się załamał i obwinia siebie. Niesłusznie. Łukasz - DZIĘKUJEMY!
#mecz #euro #euro2016
#mecz #euro #euro2016
źródło: comment_vZWeLEgTlPndfn0HrPxE9Opbfxs1uNbE.jpg
Pobierzjaki wstyd znowu
#euro
#euro
- 5
@giorgioborgio: wstyd, pomyliłeś strony, wracaj na kwejka.
- 31
- 7
Problem w drużynie Polski jest taki, że oni na początku grają bardzo ofensywnie, a jak już strzelą bramkę to się bronią i stwarzają przeciwnikom masę sytuacji do strzelenia bramki. Myślę, że gdyby po strzeleniu pierwszego gola grali dalej ofensywnie i udało im się strzelić drugiego gola to wtedy mogli by przejść do defensywy.
#mecz #euro2016 #euro #pilkanozna #mikrotaktyk
#mecz #euro2016 #euro #pilkanozna #mikrotaktyk
- 1
@jaaaaaaaaaaaaaaajoxxx: Do zobaczenia za dwa lata na Mistrzostwach Świata!
Pamiętacie mój wpis o tym, że usunę konto jak polska wygra mecz z Portugalią? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wpis
No cóż podsumuję to tym zdjęciem przedstawiającym typowego cebulaka: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pilkanozna #euro2016 #euro #mecz #oswiadczenie #testoviron #blaszczykowski
wpis
No cóż podsumuję to tym zdjęciem przedstawiającym typowego cebulaka: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pilkanozna #euro2016 #euro #mecz #oswiadczenie #testoviron #blaszczykowski
źródło: comment_mTFWlCqL5up6hMhmAjMarhv7EPDSTm2R.jpg
Pobierz

























