Wiadomo,smutek,Polska odpadła,ale zawsze ma się jeszcze jakąś drużynę którą darzy się sympatią.

Więc komu teraz Mireczki życzą zwycięstwa w #euro2016?

Reszta drużyn w komentarzach.

#pilkanozna #euro

Więc kto

  • Portugalia 3.3% (77)
  • Walia 25.3% (590)
  • Belgia 6.1% (142)
  • Włochy 35.5% (829)
  • Sprawdzam 29.8% (696)

Oddanych głosów: 2334

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darosoldier: jak byłem mały oglądając Ronaldo, Ronaldinho, Carlosa i spółkę, a w międzyczasie występy naszej reprezentacji, to nie śniło mi się, że nasza drużyna może się choćby zbliżyć to czegoś z czego będziemy mogli być dumni, a tu proszę :)
  • Odpowiedz
Wszyscy wrzucają tutaj zdjęcia Kuby i mu dziękują, a tak naprawdę moim zdaniem wielkim wygranym tych mistrzostw jest Łukasz Fabiański. To głównie dzięki niemu i jego pięknej obronie naszej bramki doszliśmy tak daleko. Sam Łukasz niestety po meczu bardzo się załamał i obwinia siebie. Niesłusznie. Łukasz - DZIĘKUJEMY!

#mecz #euro #euro2016
nowik - Wszyscy wrzucają tutaj zdjęcia Kuby i mu dziękują, a tak naprawdę moim zdanie...

źródło: comment_vZWeLEgTlPndfn0HrPxE9Opbfxs1uNbE.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pabick: karne to loteria w większości. Obronił tyle pięknych piłek lecących w światło naszej bramki, że te karne mu można wybaczyć.
  • Odpowiedz
Problem w drużynie Polski jest taki, że oni na początku grają bardzo ofensywnie, a jak już strzelą bramkę to się bronią i stwarzają przeciwnikom masę sytuacji do strzelenia bramki. Myślę, że gdyby po strzeleniu pierwszego gola grali dalej ofensywnie i udało im się strzelić drugiego gola to wtedy mogli by przejść do defensywy.

#mecz #euro2016 #euro #pilkanozna #mikrotaktyk
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach