@robertK: jeśli nie jesteś wybitnym specjalistom to szansa na wizę pracowniczą raczej zerowa :) Wolałbym siedzieć w uk nawet gdyby funt był po 2zł niż żyć jak pies w stanach na nielegalu
  • Odpowiedz
#pieniadze #euro #waluty #grecja #niemcy

Słyszałam kiedyś taką 'urban legend' i zastanawiam się czy to prawda, że jeżeli mam dwa banknoty 100e i jeden ma numer seryjny Niemiecki a jeden Grecki, to w przypadku wycofania się danego państwa z EU mogę mieć problem z jego wymianą i uznaniem przez kantor. Ciekawe czy to prawda?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, znajoma mnie pyta, czy w Żabce można płacić euro, bo zostało jej trochę, a nie chce jej się łazić do kantoru. Ogarnia ktoś temat?
#euro #zabka #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jest taka sprawa. Mam konto walutowe w #tmobile i postanowiłem się przenieść do #bankmillenium. Przelewy w euro pomiędzy bankami, nawet w kraju, są płatne. Doradca w Milenium poleciła mi wybrać pieniądze bezpośrednio w placówce i wpłacić je u nich. Skonsultowałem to z T-Mobile i dowiedziałem się, że nie ma takiej opcji. Mogę wybrać pieniądze z bankomatu, ale wtedy stracę na kursie. Samo euro mogę wybrać jedynie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skorzystać z walutomatu

Nie chcę robić przewalutowania


@szukajac_wiedzy2: Nikt Ci nie każe sprzedawać tej waluty. W walutomacie można – o ile nic nie zmienili w ostatnich miesiącach – zlecić wypłatę (niekoniecznie na to samo konto), nie dokonawszy wymiany.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam pytanie, może troche głupie się wydawać, ale chce wymienić złotówki na euro przez cinkciarz.pl i czy wypłata pieniędzy w placówce bzwbk jest bezpłatna czy może bank nalicza sobie jakąś prowizję? #banki #euro
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach