Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@dzieju41: W zeszłym roku sprzedawałem po 4.40 chyba ;) więc jak dla mnie to nisko, wcześniej się nie interesowałem
- 0
@Damasweger: No tak przy takim kursie sprzedaży to niski a przy takim jak ja kupowałem większą ilość był niebotycznie tani. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
368
Niemcy zdominowały Europę. Nadwyżka w handlu zagranicznym to 252,9 mld euro

- To prawda, że niemiecka nadwyżka w bilansie handlowym wynosząca prawie 8 proc. PKB jest zbyt wysoka. Gdyby nie istniała (waluta) euro, niemiecka nadwyżka eksportowała byłaby o połowę niższa - powiedział szef resortu finansów.
z- 160
- #
- #
- #
- #
- #
@adrianszenda: czekaj aż będzie po 5zł
konto usunięte via Android
- 1
- 1
- 1
Lece niedlugo do #irlandia #dublin, czy pojechać z kasą i sprzedać złotówki w Irlandii? (plus będzie taki że dostane pewnie troche drobnych) czy to kompletnie idiotyczny pomysł i lepiej opłaca się kupić #euro w Polsce?
troche słabo z czasem mam żeby jechać specjalnie w PL kupić euro
wołam też #waluty
troche słabo z czasem mam żeby jechać specjalnie w PL kupić euro
wołam też #waluty
- 1
@bartpl: ciekawe czy po zostaniu 52 stanem USA, Polska przyjmie dolara.
- 2
Mircy, poszukuję takiego kubka. Jeśli ktoś ma takowy na sprzedaż lub kojarzy miejsce, gdzie ewentualnie mógłbym taki nabyć to byłbym wniebowzięty.
#pilkanozna #premierleague #kubki #sprzedam #kupie #anglia #euro
#pilkanozna #premierleague #kubki #sprzedam #kupie #anglia #euro
źródło: comment_f5Ie0ni1fXR8HKBSN4v2WaSrkHNSZsHi.jpg
Pobierz@Urbann to już nie będzie ten sam kubek
- 0
- 1
Witam Mirków, mam do Was pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na początku czerwca wybieram się na wycieczkę szkolną do Włoch i potrzebne mi będą #euro. Kiedy polecacie wymienić złotówki? Teraz, czy po świętach? Będę potrzebował 235 euro na koszty i jeszcze jakieś 50-60 euro na wstępy/jedzenie/pamiątki etc. Te 235 euro pasuje mi wpłacić do końca kwietnia bo potem matury ( ͡° ͜ʖ ͡
- 1
Witam jak z takim zapytaniem bo obdzwoniłem już chyba wszystkim w swoim małym mieście. Potrzebuje pomocy mam do wysłania 100 Euro za granice do Austri ( oddać komuś pieniądze). Czym wy wysyłacie nie mając kont walutowych. To bardzo ważne. Western Union odpada chcą 500zł za 100 euro.
#waluty #pieniadze #euro #praca #austria #imigranci
#waluty #pieniadze #euro #praca #austria #imigranci
źródło: comment_BbDd7sVaEzynHu3afeQid17iAWyGNGYV.jpg
Pobierz- 3
@sila1989: to nie jest śmieszne ktoś obcy pożyczył mi pieniądze na powrót do kraju i muszę oddać.
- 4
@sila1989: cieszy mnie to bo byłem w naprawdę ciężkiej sytuacji. i jak coś nie pożyczyli mi Polacy tylko ludzie z Macedoni. kilka dni minęło i trzeba spiąć dupę i to oddać... honor karma no i tez nie chce psuć złego imienia o Polsce. Bo na opinię pracujemy wszyscy ( szczególnie zagranica)
- 1
#inwestycje #euro #kursy #waluty Myślicie, że EUR będzie spadać teraz? Zapomniałem wymienić i te 10 gr generują duże straty :/
- 2
#promocje w #sklep #eurortvagd #rtveuroagd
kod rabatowy do sklepu RTV EURO AGD
NSL20170327 (ważny do 1 kwietnia rabaty na podstronie /cms/kod-rabatowy-dla-nsl14.bhtml )
A tak poza tym to Ja tylko chciałbym prawilnie przypomnieć, że nie należy kupować w tym sklepie bo #euro to zwykli #januszebiznesu i jak coś zamówiłem w dobrej cenie to od razu anulują zamówienie informując, że producent przestał
kod rabatowy do sklepu RTV EURO AGD
NSL20170327 (ważny do 1 kwietnia rabaty na podstronie /cms/kod-rabatowy-dla-nsl14.bhtml )
A tak poza tym to Ja tylko chciałbym prawilnie przypomnieć, że nie należy kupować w tym sklepie bo #euro to zwykli #januszebiznesu i jak coś zamówiłem w dobrej cenie to od razu anulują zamówienie informując, że producent przestał
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
źródło: comment_vvMPzj7616OXm2TQ115zRyHYvQhEagYU.jpg
PobierzPójdzie w dół, czy już tylko w górę?
- pójdzie w dół 58.8% (10)
- już tylko w górę 41.2% (7)
- 2
Za kilka dni do obiegu wchodzą #banknoty 500 PLN z Sobieskim. Nie wiadomo jak potoczą się dalsze losy złotówki, być może zostanie zastąpiona przez #euro, a może jednak za kilka lat czeka nas kolejny banknot 1000 zł. I już teraz myślę - na banknotach z serii "Władcy Polski" mamy: Mieszka, Chrobrego, Kazimierza Wielkiego, Władysława Jagiełłę i Zygmunta I Starego. Przeskoczono po drodze wielu wartościowych władców, przeskoczono i
Mirki.
Potrzebuję zapłacić za coś Czechach w EURO.
Posiadam konto w PLN oraz w EURO.
Kłopot
Potrzebuję zapłacić za coś Czechach w EURO.
Posiadam konto w PLN oraz w EURO.
Kłopot






























brawo xd
wszyscy sobie słuchają muzyczki, a Ty o prawakach
lololololol