Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do specjalistów z tagu #waluty - kurs #euro jest w tej chwili bardzo niski, czy są jakieś widoki na wzrost w najbliższych tygodniach, miesiącach?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doradźcie ,proszę. Kuzynka oddała mi dzisiaj kasę za kompot. będzie tego 2500 euro. wymieniać już na zł. czy czekać? dzisiaj jest po 4,2 max u mnie w kantorze na dzielni . co myślicie ? #euro #waluty #pieniadze
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lece niedlugo do #irlandia #dublin, czy pojechać z kasą i sprzedać złotówki w Irlandii? (plus będzie taki że dostane pewnie troche drobnych) czy to kompletnie idiotyczny pomysł i lepiej opłaca się kupić #euro w Polsce?
troche słabo z czasem mam żeby jechać specjalnie w PL kupić euro
wołam też #waluty
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kantee: Jak wyżej - wymień w Polsce. Jak jakieś drobniaki (kilkaset EUR), to każdy "sprawdzony" kantor się nada. Jak więcej, to spróbuj cinkciarza - oszczędzisz parę PLN.
  • Odpowiedz
Witam Mirków, mam do Was pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na początku czerwca wybieram się na wycieczkę szkolną do Włoch i potrzebne mi będą #euro. Kiedy polecacie wymienić złotówki? Teraz, czy po świętach? Będę potrzebował 235 euro na koszty i jeszcze jakieś 50-60 euro na wstępy/jedzenie/pamiątki etc. Te 235 euro pasuje mi wpłacić do końca kwietnia bo potem matury ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam jak z takim zapytaniem bo obdzwoniłem już chyba wszystkim w swoim małym mieście. Potrzebuje pomocy mam do wysłania 100 Euro za granice do Austri ( oddać komuś pieniądze). Czym wy wysyłacie nie mając kont walutowych. To bardzo ważne. Western Union odpada chcą 500zł za 100 euro.

#waluty #pieniadze #euro #praca #austria #imigranci
a-lexis - Witam jak z takim zapytaniem bo obdzwoniłem już chyba wszystkim w swoim mał...

źródło: comment_BbDd7sVaEzynHu3afeQid17iAWyGNGYV.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sila1989: cieszy mnie to bo byłem w naprawdę ciężkiej sytuacji. i jak coś nie pożyczyli mi Polacy tylko ludzie z Macedoni. kilka dni minęło i trzeba spiąć dupę i to oddać... honor karma no i tez nie chce psuć złego imienia o Polsce. Bo na opinię pracujemy wszyscy ( szczególnie zagranica)
  • Odpowiedz
@DanieI: Przed światami wielkanocnymi bardzo często złotówka staje się bardzo mocna. Ja bym poczekał z decyzją jeszcze miesiąc. Ewentualnie możesz podzielić to na kilka części i sprzdawać po jednej co miesiąc
  • Odpowiedz
#promocje w #sklep #eurortvagd #rtveuroagd

kod rabatowy do sklepu RTV EURO AGD
NSL20170327 (ważny do 1 kwietnia rabaty na podstronie /cms/kod-rabatowy-dla-nsl14.bhtml )

A tak poza tym to Ja tylko chciałbym prawilnie przypomnieć, że nie należy kupować w tym sklepie bo #euro to zwykli #januszebiznesu i jak coś zamówiłem w dobrej cenie to od razu anulują zamówienie informując, że producent przestał
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za kilka dni do obiegu wchodzą #banknoty 500 PLN z Sobieskim. Nie wiadomo jak potoczą się dalsze losy złotówki, być może zostanie zastąpiona przez #euro, a może jednak za kilka lat czeka nas kolejny banknot 1000 zł. I już teraz myślę - na banknotach z serii "Władcy Polski" mamy: Mieszka, Chrobrego, Kazimierza Wielkiego, Władysława Jagiełłę i Zygmunta I Starego. Przeskoczono po drodze wielu wartościowych władców, przeskoczono i
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki.

Potrzebuję zapłacić za coś Czechach w EURO.

Posiadam konto w PLN oraz w EURO.

Kłopot
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czeki21:
Účet: 5276368001/5500, v.s.: 20521848, k.s.: 0008

Bank to - Raiffeisenbank

Dostałem taki numer konta. Ktoś ogarnia jak to przerobić na normalny IBAN?
Pierwszy raz takie coś widzę xD
  • Odpowiedz