Wpis z mikrobloga

#euro #frankszwajcarski #szwajcaria #waluty #pytanie

Mirki, nabyłem właśnie nieco grosza w obcej walucie : EUR i CHF. Nigdy nie trzymałem tego w ręku, więc pytam was, czy te banknoty wyglądają OK? Widzę się nieco niektóre różnią od siebie. Powinienem się martwić?

co dokładnie?

- liczba 50 na niektórych jest większa grubsza, kolorowa, oraz taki podpis na górze na jednych jest taki pełny, a na innych taki jakby niepełny no i w nieco innym miejscu.
Pobierz Chicane - #euro #frankszwajcarski #szwajcaria #waluty #pytanie 


Mirki, nabyłem w...
źródło: comment_VZi6JrUMn6lFq1YlVJH9tcIYz9k5brsx.jpg
  • 21
@Chicane: Wyglądają OK ale po co kupiłeś takie duże nominały franków?... Stówa to jeszcze ale 1000 Fr. to się nadaje tylko do czegokolwiek tylko jak musisz przewieźć np. 20k Fr. w kieszeni. Trzeba było w dwudziestkach wziąć, to są najbardziej popularne "na ulicy" banknoty.
Wyglądają OK ale po co kupiłeś takie duże nominały franków?... Stówa to jeszcze ale 1000 Fr. to się nadaje tylko do czegokolwiek tylko jak musisz przewieźć np. 20k Fr. w kieszeni. Trzeba było w dwudziestkach wziąć, to są najbardziej popularne "na ulicy" banknoty.


@4833478: nie chcę tym płacić, chcę trzymać w słoiku na wypadek W, żeby było za co kupić bilet i #!$%@?ć z kraju ( ͡° ʖ̯ ͡
@Chicane: Poza tym zdjęcie chyba ziemniakiem robiłeś i do tego nie umiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie dość że masz odkształcenia to jeszcze z perspektywą zrobiłeś. Ten dolny banknot 50 Eur prawie kwadratowy wyszedł...
nie chcę tym płacić, chcę trzymać w słoiku na wypadek W, żeby było za co kupić bilet i #!$%@?ć z kraju ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Chicane: Taa, i na pewno za taki banknot 1000 Fr. kupisz bilet i to jeszcze w Polsce... U nas ludzie nawet w banku czasem się gapią jak na idiotę i muszą sprawdzić czy rzeczywiście taki nominał istnieje. Poza tym jeden banknot się