No to się wkopałem grając Polską, nie mając możliwości porobienia stanów stworzyłem RON, przyrost manpowera pozostał na tym samym poziomie (ok 450 na miesiąc) i... mam wojnę z osmanami xd Warscore na minusie, pomimo tego ze rozbiłem już 3 armie Osmanów (oni trzymają cel wojny - besarabie). Nie dość, że maja przewagę technologii to jeszcze brakuje mi już manpowera.
Pozytyw jest taki, że przyjąłem fajną taktykę - wpuszczamy Osmanów w głąb kraju
Pozytyw jest taki, że przyjąłem fajną taktykę - wpuszczamy Osmanów w głąb kraju



























Dziś devowie wzięli na warsztat kolejną epokę w zapowiedzianej nowej mechanice - tj. wiek reformacji (1530-1620). Tak jak to zostało już opisane w jednym z poprzednich devdiary - w każdej epoce jesteśmy zachęcani do spełnienia kilka spośród pewnej puli celów, tutaj:
Embrace protestantism or reformed as your state religion.
Humanism or Religious Ideagroup full.
źródło: comment_ZAqjYK4VFRrrj5J983R69c2a2nCNa8OR.jpg
Pobierz@Dziadekmietek: xD