Witam ponownie Mireczki, znowu moje pytania dotyczące eu4.
1. Idealna kompozycja armii to? Widziałem filmik, gdzie dla grupy wschodniej proponowali 6 piechoty, 2 kawalerii i 5 artylerii, a dla wschodniej (tutaj chyba najlepiej będzie polską) to 6/4/5. Czy to prawda? A później jak zmieniać. Dodatkowo sprawa generałów, jak zdobywać coraz to lepszych? Ciągłe wojny?
2. Czy dobrym podejściem jest częste bawienie się w boba budowniczego? Czasami, buduje sporo budynków, chociaż mam pełen
1. Idealna kompozycja armii to? Widziałem filmik, gdzie dla grupy wschodniej proponowali 6 piechoty, 2 kawalerii i 5 artylerii, a dla wschodniej (tutaj chyba najlepiej będzie polską) to 6/4/5. Czy to prawda? A później jak zmieniać. Dodatkowo sprawa generałów, jak zdobywać coraz to lepszych? Ciągłe wojny?
2. Czy dobrym podejściem jest częste bawienie się w boba budowniczego? Czasami, buduje sporo budynków, chociaż mam pełen




























Komentarz usunięty przez autora