Grał ktoś ostatnio w #eu4 Śląskiem? Jakoś z rok temu nie było problemu i Polska pomogła mi wyzwolić się od Czechów. Teraz próbowałem zacząć od nowa z 10 razy, ale zarówno Austria jak i Polska nie chciały się zgodzić na pomoc – miałem albo ok. -1000 albo -120, więc żadnej z tych wartości nie pobiję poprawianiem relacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@cherrycoke2l nie jest ciężko, ja ostatnio robiłem back to Piast mazowszem, kasalem polaków Węgrami i Czechami , resztę zrobili Krzyżacy. Z tym że zamiast Czech musisz wciągnąć Austrię + wegry. Dalej podbić krzyżaków i masz Polskę
  • Odpowiedz
W jakim mniej więcej czasie kolonializm dociera zwykle do środkowej Europy? Przez 20 lat ledwo wystawił palec z Portugalii, zawsze to tak wolno idzie?
#eu4
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde bele, niby mi dobrze idzie, koszty corowania -58%, idee dobre, niektóre potęgi zniszczone, jestem do przodu z tech, mam czasami nadwyżkę pkt ADM, rozdzielam prowincje dla moich wasali. Czego chcieć więcej, ale ja wciąż czuję, że podbijam za wolno i WC nie wypali. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak myślicie?
#eu4
TheFrancuz - Kurde bele, niby mi dobrze idzie, koszty corowania -58%, idee dobre, nie...

źródło: comment_G7PwokbCGTxAnnGhUSLApO05e6baWMlc.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaką idee militarną byście teraz wzięli dla przerośniętej Aragonii?

Planuje obecnie ekspansje w Azji, ale będą też wojny z UK i jej upierdliwą flotą. Od czasu do czasu jakaś koalicja przeciw mnie z pierdyliardem członków się robi.

W Europie jestem bezpieczny bo mam sojusz z przepakowaną Brandenburgią i Austrią plus Francję jako wasala.

#eu4 #europauniversalis #europauniversalis4
M.....n - Jaką idee militarną byście teraz wzięli dla przerośniętej Aragonii?

Plan...

źródło: comment_pb8OH4cSD9hqtWnX93zdXzacMIprATNm.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alfredbuzdygan: Używam Lenovo G50-80 80E5038CPB. Jest spoko do grania w tego typu gry, pracy biurowej i pracy w Visual Studio.

Jedyny minus to kiepskie zawiasy, ale raczej nie będziesz machać laptopem we wszystkich kierunkach ;)
  • Odpowiedz
Grał ktoś może Japonią? Co jakiś czas kolejna prowincja zmienia religię na katolicyzm i co jakiś czas wybuchają w związku z tym bunty religijne. Jak sobie z tym poradzić?

Nie pytajcie jaki patch - jakiś stary :-p

#eu4
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Queltas: Ogółem bez sensu zrobiłem, to się przydaje co najwyżej gdy chcesz zrobić szybszą aneksję a w zasadzie integrację (+1 za same group), ale... oh wait... jak tworzę Commonwealth to litewska staje się grupą akceptowaną, ciekawe czy to teraz coś zmieni, chociaż wątpię żeby autorzy przewidzieli taką idiotoodporność. :P
  • Odpowiedz