#eu4 Próbowałem WC kebabami, próbuję dalej dal zasady bo już dawno się nie łudzę. Ale moje pytanie skąd brać te cholerne punkty adm? Jak widzicie w technologii jestem -30% (no bo core core core core), robię też wasali jak mogę (wkleję poniżej drugiego screena) ale wojna która właśnie kończę Delhi będzie mnie kosztować 250 pkt adm. Gdzie robię błąd? Leci mi 11 pkt miesięcznie więc nie najgorzej ale pewnie jakbym
Akwer - #eu4 Próbowałem WC kebabami, próbuję dalej dal zasady bo już dawno się nie łu...

źródło: comment_YsEIwZY8FgF3jCTI1ewS6F3hftI63iFI.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Akwer zrób sobie 93% ccr kebabem. Był nawet niedawno link do kanału, na którym facet robił WC na very hard. Wpisz sobie na YT MrFlorryworry.
  • Odpowiedz
Chciałem pograć Wenecją i stworzyć Włochy. Wszystko byłoby super gdyby moi sojusznicy, Polacy nie zaatakowali Moskwy ktorej sojusznikiem był kebab ( ͡° ʖ̯ ͡°) #eu4
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby ktoś mógł łatwo i krótko wytłumaczyć od czego zależy zwycięstwo w bitwie? Bo jakiś czas temu moje 65k wojska potrafiło przegrać z o połowę mniejszą armią. Oczywko morale przed walką były na wysokim poziomie
#eu4 #newbie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ejadaz689: w telegeaficznym skrocie:

Od poziomu techmologii (a co za tym idzir od taktyki i morale) od typu jednostki (np. konnica zlotej ordy jest lepsza niz konie wojska zachodu), od jakosci armii (wynika z idei i tradycji narodowych / ambicji), od dowodcy i jego umiejętności, od tego kto gdzie atakuje (gory zdobywa sie b. Trudnp, desant z morza rowniez jest trudniejszy ) i ostatecznie od szczęścia (ta kosteczka na ekranie
  • Odpowiedz
#eu4 Prowadzę jako RON wojnę z Danią. Jak wejść na Gotlandię? Nie mogę tam desantować wojsk, bo mają w pełni obsadzony fort. Jest jakiś sposób na zajęcie wyspy, bo i tak jej nie wezmę bez zajęcia fortu.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rnck: nie możesz wpłynąć do nieswojego portu, więc musisz transportami z wojskiem wpłynąć na morze, wybrać armię i kazać jej "przejść" do Gotlandii. Przecież to było omawiane w tutorialu xD
  • Odpowiedz
I jak Mirki, teraz to już z górki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak pisałem wcześniej kampania Permem, jak się wkurzyłem i postanowiłem, że chcę mieć po prostu Liberty Desire na poziomie powyżej 50%, wypowiadam wojnę, lecę na pożyczkach i rozwalam Moskali sam to okazało się, że potrzebowałem kolejnych kilku restartów, żeby ktokolwiek chciał mi pomóc :x.

Za którymś razem (~10-12) Litwa miała na rywalu Moskwę i Polsza wzięła lokalnego szlachcica! :D
No to jeb
Diego29 - I jak Mirki, teraz to już z górki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak pisałem wcześniej kampa...

źródło: comment_QrmFP47I9EwBM6WFoK8ElMbLY2s0Lsun.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Eskimos_Stanislaw: splacilem je dawno, było ciężko bo interest pochlanial mi tyle przychodu, że większość gry do tej pory nie miałem fortu ani jednego :p

Parę wojen stoczylem tylko po pieniądze, biedny Krym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Breaux: może zblobował i rywal cesarza ( ͡° ͜ʖ ͡°) z resztą od kiedy strona w wojnie trzydziestoletniej zależy od religii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wczoraj znalazłem ciekawy wątek o najbardziej OP nacji w eu4, i z nudów postanowiłem sobie dzisiaj nimi zagrać, tylko nie wiem w jakie idee inwestować na początku rozgrywki, może ktoś już nimi grał, i ma dla mnie jakieś wskazówki?
#eu4
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiś przeciw sekularyzacji kawalerów mieczowych? Jestem już na uralu, ide po achievement "baltic crusader"

#eu4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Paradoxowe świry
Polecacie #hoi4 ? Recenzje w internecie są pozytywne - większość ponad 8/10. Jednak na steamie jest bardzo dużo negatywnych opinii - głównie o niedorozwiniętym AI przeciwnika. Jak wypada to przy #eu4 ? Warto ?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrze sobie czym by tu pograć, włączam Aragonie żeby zobaczyć co i jak i po pół roku od rozpoczęcia gry wpada mi unia z Kastylią ze mną jako seniorem... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I do tego wojna sukcesyjna z Anglią po jednej stronie a Aragonią, Kastylią, Burgundią i Austrią po drugiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach