#eu4
Mircy, jest gdzieś jakaś promocja na dodatki? Ta z CDP mi uciekła przez brak przelewu na czas. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mircy, jest gdzieś jakaś promocja na dodatki? Ta z CDP mi uciekła przez brak przelewu na czas. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
wpisy
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_z5nF9LJz2XkmjLaIFb1tMt3mp82TTz75.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Mam w koalicji przeciwko sobie Węgry, Austrię, Bawarię, Salzburg, Mamluków, Quara Qunlu, jakiś Azjatów spod Rosji, Wenecję, jednoprowincyjną Chorwację, Genoę, i parę innych niemieckich kraików. Trochę mnie to wiąże, siedzę parę lat starając się tylko wywoływać wojny na wschodzie, ale nikt nie wychodzi z koalicji. Czy muszę literalnie siedzieć na pupce x lat zeby się koalicja sama rozwiązała? Czy może powinienem wypowiedzieć wojnę Chorwacji, szybko ją