#eu4
czy francja dostała po ostatnim updejcie ceche - tchórz? ma 40k armii a mi chamy nie pomagają w walce z kebabami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
czy francja dostała po ostatnim updejcie ceche - tchórz? ma 40k armii a mi chamy nie pomagają w walce z kebabami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
























Co na początek?
HOI jeszcze wymaga dużo pracy, EU4 jest dużo dojrzalsza.