Dzisiaj kumplowi z #pracbaza przedłużyli umowę. Wczoraj pierwszy raz widział #eu4 tak więc używając odpowiedniej nomenklatury wychodzi na to, że dostał event "I will work a little longer..." za który ma następujące staty:

Until 1 November 2017:


Tax Income +10.0%

Stability +1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #komputery potrzebuję fachowej porady.
Muszę kupić laptopa do pracy biurowej i #eu4 :-)
Wymagania: Max 14 cali, dobrze wyglądający, szybki, dysk SSD, najlepiej miejsce na sim, co by mieć internet. Co do budżetu to nie mam z góry ustalonej kwoty, byle adekwatnie do jakości i trwałości sprzętu.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszystko zaczęło się układać. Nadrobiłem technologię prócz dyplomatycznej ale nie jest źle. zbieram kasę na kolejną instytucję. Jednak najważniejszą rzeczą było pokonanie Osmanów zabranie m terenów na północy dzięki czemu odciąłem ich od Polski i Litwy. Teraz czas na atak na wschód co nie będzie już trudnym zadaniem
#eu4
Croll - Wszystko zaczęło się układać. Nadrobiłem technologię prócz dyplomatycznej ale...

źródło: comment_bjvKRQY1ERIFNtwxPLzpFqWoTrJVLn1j.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szef ligi katolickiej nie moze wypowiedzieć wojny lidze protestanckiej? #eu4
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kopo: nie może. Utrzymaj pokój z elektorami, nie bądź w stanie wojny to po pewnym czasie automatycznie wygrasz bez walki jeśli protestant nie zaatakuje
  • Odpowiedz
Kolejny uczuć gdy napieprzasz się z sojuszem Polskolitwy, Turasów i niemieckich minorów i po miesiącu Mamelucy stwierdzą, że wypadałoby ci pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#eu4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej, chłopaki z #eu4, jak pozbyć się tego zboczenia, że jak tylko gdzieś widzę mapę, to zaraz szukam jednostek i Polski od morza do morza? Na mirko to normalne, jakaś mapka administracyjna PL, dobra, ale przeglądam artykuł w necie, jest rzucona mapa, a ja dumam który to rejon HRE i czym gra autor...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie da się jakoś ustawić żeby daną jednostką rozporządzał się komputer?
Nie mam jak na raz ogarniać wojsko w Ameryce i Europie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#eu4
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Queltas: Bardziej problem polega na tym że jak coś stanie się z buntownikami po których idzie twoja armia to komputerowi o--------a i sam kończy zadanie niszczenia buntów.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#eu4
Jakieś porady dla poczatkujacego?
I jak zajmowac tereny wroga? Wywolalem wojne panstwu, zajalem jego tereny, a jak je wlaczyc do mojego panstwa?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chcąc jakimś małym państwem niemieckim zjednoczyć cesarstwo rozgrywka powinna opierać się głównie na dyplomacji?
#eu4
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wTotalwar: można dyplomatycznie, ale z adnotacją, że wojna jest jej częścią. Na pewno nie będą Cię wszyscy lubili, jako małe państwo będziesz miał rywali w HRE, a poza tym będzie Cię prawie na pewno czekała wojna lig.
  • Odpowiedz
Gra Moskwą idzie mi dosyć dobrze, obecnie mamy rok 1510. Jak widzicie zjadłem Kazań Nowogród, część Wielkiej Ordy. Zdołałem też wykorzystać moment wojny Polski z Danią i Krzyżakami dzięki czemu zjadłem spory kawałek Litwy. Moim wasalami są Ryga Astrachań i Kawalerzy Mieczowi. Jedyny problem to opóźnienie technologii administracyjnej i dyplomatycznej
#eu4
Croll - Gra Moskwą idzie mi dosyć dobrze, obecnie mamy rok 1510. Jak widzicie zjadłem...

źródło: comment_D1uIxpig4nYzwGezcnKguBfWBDURz6iu.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach