wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 10
@Wolvi666: to jest beta? Da się grać czy jeszcze niedopracowana?
- 0
- 6
Właśnie został zupdatowany mod MEIOU and Taxes.
Forum Paradoxu
PS: Żeby pobrać potrzebujecie konto na ich forum wraz z aktywowanym kluczem steam eu4
#eu4
Forum Paradoxu
PS: Żeby pobrać potrzebujecie konto na ich forum wraz z aktywowanym kluczem steam eu4
#eu4
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Holandia-Netherlands Jakies ciekawe taktyki badz porady co do startu? 1.21 #eu4 #europauniversalis
Znacie skuteczne strategie grania Bizancjum na aktualnym patchu? #eu4
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Bigby: Węgry już nie gwarantują niepodległości.
Da się przyspieszyć spread printing Press? Robię african power, corowanie mnie tak wykoncza do spółki z minusem za instytucje że adm lvl mam 8 a military 19 xD.
#eu4
#eu4
@BaRi: Poniżej 4? Przecież z takim brakiem balansu w poziomach techa to masz pewnie +2 korupcji rocznie xD
@BaRi: miałbyś po prostu szybciej jedna prowincje z nowa instytucja. Az tak wiele to nie da, ale zawsze cos. Protip to tez zbudowanie uniwersytetu i lądowanie monarch pointow w prowincje az przyjmie nowa instytucje. Wtedy sie rozejdzie do innych sąsiednich
- 4
Jak myślicie, będą przeceny na dodatki przy premierze Third Rome?
#eu4
#eu4
@Sniper10200: dopiero co zapowiedzieli. Może w lipcu lub sierpniu.
- 0
@DeathDust98: a to nie miało niedługo wyjść?
W euIV ma przegrane już prawie 400 godzin i drugie tyle na piracie, a ciągle gram tylko Rzepą i nawet WC jeszcze nie umiem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czy jestem jakiś dziwny?
#eu4
Czy jestem jakiś dziwny?
#eu4
@Egribikaver: Nie, do WC trzeba sporo planowania, też trochę farta i dużo zacięcia.
@Nuggerath: używam wykopu w telefonowej przeglądarce XD wybacz
jakieś ciekawe frakcje? Oby nie za łatwo #eu4
- 0
- 0
@destropowea: Threaten War
- 29
Zaczynam mieć dość xD
#eu4
#eu4
źródło: comment_drGHyCPKTHEMV2fMELBsaTnIp3yHuObB.jpg
Pobierz@DeathDust98 Ale wiesz, że to jest historycznie uzasadnione?
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 11
@DeathDust98: Hehe, a się zastanawiałem, jak rozwiążą ten problem xD
- 7
@plackojad: zrobili miejsce na nowe 10 dlc XD
- 1
@MrPen: mhm, miałem to samo ostatnio :D
- 0
@Please_Remember: W sumie logiczne... A nawet o tym nie pomyślałem.
- 2
Jakieś ciekawe fajne i niekoniecznie super trudne achivki polecają mirki?
#eu4
#eu4
konto usunięte via Android
- 2
@ql00 ahhh przerób te pomarańczowe rozszczeniowe robactwo na krwawą miazgę ^^
Yh, zrobiłem sobie kampanie Tabarestanem do This is Persja i całkiem spoko poszło, ogólnie teraz dzięki temu że można zostać łatwo trybutariuszem albo Timuridsów albo QQ to zrobienie tej Persji to kwestia 30 lat xD. Pewnie dało by się to szybciej dużo ogarnąć też This is Persja, ale bawiłem się w wojny w europie i jakoś odkładałem parę ataków na Turków. Nadal nie wiem czy da się blobować w tej grze bez
źródło: comment_cqrzC6xa7VTJPrbKb5kIMRP6yzGudrsi.jpg
Pobierz- 3
mały plot twist xD
źródło: comment_GleaVzBdRkQ4R0lLB5JgZLVPN8i1p4X5.jpg
Pobierz- 1
i końcowy ekran
źródło: comment_4RXvvnczOkmmYIAocZyR4mYPpSumLymX.jpg
Pobierz- 12
I tak to się powoli żyje na tej Iberii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdyby nie Kastylia i jej głupie PU już dawno pewnie byłbym już w przededniu zdobycia aczika, a tak jeszcze muszę ich pomęczyć. Co prawda sojusze z Francją (której pomogłem się uwolnić spod PU Rzepy) i Ottomanami dają mi pewien komfort psychiczny - jednak coś w tej mojej rozgrywce duże państwa nie garną się do tego
Gdyby nie Kastylia i jej głupie PU już dawno pewnie byłbym już w przededniu zdobycia aczika, a tak jeszcze muszę ich pomęczyć. Co prawda sojusze z Francją (której pomogłem się uwolnić spod PU Rzepy) i Ottomanami dają mi pewien komfort psychiczny - jednak coś w tej mojej rozgrywce duże państwa nie garną się do tego
źródło: comment_cRX8ZtS82L1BN5nAzdZmfQHzT7BMAxXu.jpg
Pobierz- 2
Uff, w końcu udało mi się Polskę do końca doprowadzić. Mogło być lepiej, ale początek miałem słaby, TO zawierało sojusze na przemian z Węgrami i Danią i nie miałem jak ugryźć przez 20 lat. Gdzieś koło 1600 wpadł mi PU z Francją [po wojnie sukcesji], potem to już tylko dorzynanie HRE i wojny o kolonie. Ale cel osiągnąłem, Polska na całą Europe [GB nie liczę bo oni są inni ( ͡°
źródło: comment_DyIdVPcZVRSIuiVwLpQGhAh3Z45KcbyI.jpg
Pobierz























Na moje szczescie gosc tuz przed smiercia zrobil sobie syna 6/6/4 jeszcze tylko 15 lat
#eu4
źródło: comment_nbZ8RZQJwtHCtyuSF58nbJz3nBSEdwZa.jpg
Pobierz