Boty szaleją na tych nowych patchach. Francja spłaca długi innych krajów jak p------a, nawet tych co nie mają znaczenia w europie ( np. Ming) +robią strasznie mało kawalerii
#eu4
#eu4
wpisy
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_4QaZkPlmEt8L0TmRcTHXDtdmFxpa7QMw.jpg
Pobierz
źródło: comment_u7iGT44tBxBSejoHdh6jfhhAjtkWa1RC.jpg
Pobierz
źródło: comment_RQs3omFdlVxliuIEUk1zhDFdfQ6T1Bft.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Paradox cannot into diplomacy. Jakie to jest irytujące, jak Brytyjczycy kolejny raz atakują któregoś z moich trybutariuszy w Ameryce, kompletnie ignorując moje 100k lokalnych wspieraczy sprawy indiańskiej. :/ Chyba Szwedzi zmałpowali mechanizm HRE w tym przypadku... late game się robi nużące, bo to nie ja prowadzę te konflikty, więc nie mogę ich skończyć w sensownym momencie... :/