Zapraszam do pociągu na Neuromorphic.io(NMP), póki wolumen 50k usd i ludzie na telegramie kłócą się scam czy nie scam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Projekt obserwuję od ponad roku i mimo, że jest fatalnie prowadzony od strony marketingowej to ma solidne podstawy na pompę przez kryptoinfluencerów. Dofinansowanie od rządu na badania uznałem jako potwierdzenie, że nie jest to scam. Po samym poście na reddicie kurs ruszył do góry i
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WhiskeyIHaze: klimat może inny, ale wiele z klasycznych RPGów ta gra ma - chyba. Przynajmniej 1 część. Chociaż dlatego ta gra jest trochę dla mnie siermiężna, gdy musisz różnego rodzaju taktyki mieć
  • Odpowiedz
@ParisHowlett: no taka prawda. W jaki sposob mozesz zarobic na BTC? Ktos musi kupic po Tobie zeby cena wzrosla.
W jaki sposob mozesz zarobic na ETH? Na milion sposobow, cena ETH moze spadac a Ty mozesz zarabiac (defi, lending, liqudity proivder etc.)

Jak ktos ma gwozdz wbity w mozg i "tylko btc" to nie zrozumie.
  • Odpowiedz
@donovan1990: Teraz jest wysyp takich sklepów na aliexpress. Wygląda to tak, że otwierasz dispute, sklep oferuje tobie refund w wysokości 1 dolara. Jak zaakceptujesz to tracisz pieniądze i możliwość dochodzenia zwrotu.
  • Odpowiedz
UWAGA CHCIAŁBYM OSTRZEC WSZYSTKICH KTÓRYCH DOPADA FOMO, Kryptowaluty to gra o zerowym bilansie. Żeby ktoś wygrał ktoś musi stracić. uaktualniam wpis żebyście wiedzieli że to nie są normalne wzrostu i lada moment może wszystko p--------ć. Wpłaćcie tylko kwotę którą możecie stracić. SERIO.

W związku z wpisem z 21.03.2021 link:
https://www.wykop.pl/wpis/56295825/wierzac-w-ulanska-fantazje-ludzi-wszedlem-w-ten-sc/

Aktualizuje stan portfela na SCAMie jakim jest #safemoon
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak myślicie, dużo będzie osób, które zrezygnują z pracy, by żyć z dochodu pasywnego z koparek kryptowalut?
(dla niekumatych: nawet stare 6x RX580 to po odliczeniu prądu ok. 1750 PLN na miesiąc. Jeszcze w grudniu szło to złożyć za 6000 PLN włącznie z płytą, zasilaczem i innymi klamotami potrzebnymi do pracy - karty były do kupienia na allegro po kilkaset złotych. Teraz ceny wzrosły 3-4x).

#finanse #kryptowaluty #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kryptowaluty #bitcoin #ethereum

Siemanko,

Załóżmy czysto teoretycznie, że mam firmę w której jest jakieś 10 laptopów takich zwyczajnych biznesowych. przez te 8-10 godzin dziennie kiedy biuro pracuje chciałbym żeby jeszcze te laptopy zaczeły coś kopać. Jest to w ogole sens? A jeśli już to jaką walutę? W ogóle od czego zacząć bo kompletnie się na tym nie nam :D
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chce kopać eth i zainwestować w koparkę. Jednocześnie chce kupić trochę eth i może trochę poobracac tym co będę miał i tym co wykopie. Gdzie założyć portfel? Gdzie szukać porady?

#krypowaluty #bitcoin #ethereum
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fervi: Jasne ze to nie sa dzisiaj super zyski. A co do pradu to ja mam ogrzewanie elektryczne. Co sezon w tysiacach. Ale to nie jest w ogole tak jak pisza niektorzy ze sie nie oplaca. Mozna wykopac troche i sie pivawic handlem jak chcial OP @polek172 i to juz git.
  • Odpowiedz
Jak i do której kryptowaluty zaprzęgnąć mojego RTX 3070? Tak się zastanawiałem: skoro jest i szybko mi ładuje grafikę w Wordzie i Excelu to może jakoś na siebie zarobi? Tak wiem, że to 24/7, ale komp w osobnym pokoju więc nic mi to nie przeszkadza. Ile taki #rtx 3070 jest w stanie wykopać miesięcznie?

#bitcoin #kryptowaluty #ethereum
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i tak jest, trzeba porfel sobie zalożyć, konto na jakiejś giełdzie np ja używam coinbase i robie sobie przelew na paypal i jazda :D
  • Odpowiedz