Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@jukit: ja myślę że ETH nie jebnie dopóki BTC nie jebnie, a BTC jeszcze ma trochę w zapasie wg tęczowego wykresu: https://www.blockchaincenter.net/bitcoin-rainbow-chart/
@simplequestion: przypominam że w 2017 eth/btc ratio wynosiło 0.1, a nawet 0.138 na peaku, a nie to marne 0.03 co mamy teraz ( ͡° ʖ̯ ͡°) kiedyś to było flippening itp, ale mi przypomniałeś czasy ( ͡° ʖ̯ ͡°
@simplequestion: przypominam że w 2017 eth/btc ratio wynosiło 0.1, a nawet 0.138 na peaku, a nie to marne 0.03 co mamy teraz ( ͡° ʖ̯ ͡°) kiedyś to było flippening itp, ale mi przypomniałeś czasy ( ͡° ʖ̯ ͡°
Ej, halo! Słuchałem wykopkowych inwestorów i shortuję scamereum, a ono bije rekordy! Dlaczego grubas manipuluje rynkiem?! Przecież ten coin jest skazany na porażkę! Nic nie rozumiem!
#kryptowaluty #ethereum
#kryptowaluty #ethereum
@smutny_przerebel: Chłopcy w Shortach zwykle niewiele rozumieją. ¯\_(ツ)_/¯
#ethereum #kryptowaluty
Statystyki kopania:
Karta: GTX 1660 Super
Wydobywane aktualnie: $3.16/dziennie
Pierwszy miesiąc: 0.05ETH (335zł)
Statystyki kopania:
Karta: GTX 1660 Super
Wydobywane aktualnie: $3.16/dziennie
Pierwszy miesiąc: 0.05ETH (335zł)
Siema, gdzie najlepiej inwestować w krypto? Który serwis najbardziej polecacie?
#bitcoin #ethereum #kryptowaluty
#bitcoin #ethereum #kryptowaluty

- 3
- 1
Ustawiłem ordery na #bitcoin po $11K i #ethereum po $555 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poczekamy, pożyjemy
#kryptowaluty
Poczekamy, pożyjemy
#kryptowaluty
@atari_xd: xD
17
Kryptowaluty i blockchainy wchodzą do finansowego mainstreamu

Wartość bitcoina i innych kryptowalut wzrosła po tym, jak Visa poinformowała, że będzie korzystać z USD Coin do rozliczania transakcji.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zielone_drzewo_hehe: bnb po 295 i też zapierdziela xp Mniejszy ale zysk jest. Teraz pozostaje czekać na korektę za tydzień czy dwa.
- 20
Pani malująca żaby którą kiedyś wrzucałem przeszła na rynek #nft i sprzedaje cyfrowe wersje swoich obrazów średnio za 2-3 ETH (4000-6000$). Jak widać można zarobić bez świecenia dupskiem przed kamerką.
https://opensea.io/collection/pepelangelo
#sztuka #pepe #stopyboners #zdrowakobita #nft #kryptowaluty #ethereum #sztuka #ciekawostki #rozowepaski
https://opensea.io/collection/pepelangelo
#sztuka #pepe #stopyboners #zdrowakobita #nft #kryptowaluty #ethereum #sztuka #ciekawostki #rozowepaski
źródło: comment_16173671315kNXTglERsfegZuZGOpo3y.jpg
Pobierz- 6
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak ktoś przegapił pierwszy presale polskiego BigShortBets to będzie kolejna szansa. Pilnujcie pociągu zanim odjedzie.
#kryptowaluty #ethereum #finanse #inwestycje #bigshortbets #bsb
#kryptowaluty #ethereum #finanse #inwestycje #bigshortbets #bsb

@bitcoholic
Wyczuwam pourywane ręce
Wyczuwam pourywane ręce
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
Czy #xtb wyślę mi pita 8c jak kupię krypto u nich? Jaki jest dobry portal gdzie można kupić np cząstki BTC a nie tak jak na xtb od razu 0,1? Zależy mi też żeby była tam możliwość otrzymania pita 8c. Gdzie w ogóle polecacie kupować krypto ? #btc #kryptowaluty #gielda #ethereum
- 1
@Puszkov: czemu to głupota? Pytam bo po prostu nie znam się na temacie
Komentarz usunięty przez autora
- 5
Panowie prawie 18k na plusie z btc i eth z 12k zainwestowanych przez pół roku do dobry wynik? Trzymam dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty #btc #bitcoin #ethereum
#kryptowaluty #btc #bitcoin #ethereum
- 28
@Roman660: na plusie będziesz jak sprzedasz
@Roman660 każdy wynik na plus jest dobry. Ale tu gwiazdy powiedzą ci że musisz co najmniej 1000% mieć zysku. P---------e. Inwestuj i nie zastanawiaj się czy dużo czy mało zarobiłeś. Zarobek to zarobek. Ja zarobiłem kilka tysięcy raptem. Inaczej, rok do roku mam zwrot tylko 100% ale mnie to wystarcza.
Obudziłem się w nocy sprzedałem całe #ethereum po $2K. Niech mu ziemia lekką będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czas spać dalej.
#bitcoin #kryptowaluty
Czas spać dalej.
#bitcoin #kryptowaluty
Ładnie ethereum leci w górę, myslalem nad sprzedaza kompa, ale cos czuje ze cena 1660 super bedzie dalej rosła no i pokopac mozna, dzisiaj 3-3.5dol dziennie a za miesiac byc moze 5dol przy karcie wartej 500zł wiecej, niezle niezle
#ethereum
#ethereum
- 0
ktoś poradzi gdzie najlepiej się opłaca kupić krypto za fiaty bez prowizji lub jak najmniejszej?
wcześniej robiłem revo ->sepa->binance
#kryptowaluty #bitcoin #ethereum #binance
wcześniej robiłem revo ->sepa->binance
#kryptowaluty #bitcoin #ethereum #binance
- 0
Co to za chwilowy wzrost cen w kosmos AAVE I COMP był tylko na BitBay ??? fajnie się dorobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty #bitcoin #ethereum #bitbay
#kryptowaluty #bitcoin #ethereum #bitbay
Czy mamy już koniec korekty ceny Bitcoina❓
Kiedy znowu będziemy mieć kolejne starcie nowym ATH❓
Na naszym kanale czeka już na Was nowa "Analiza Rynków"!
Oprócz BTC i ETH przygotowaliśmy dla Was analizę:
CHZ,
WAVES,
Kiedy znowu będziemy mieć kolejne starcie nowym ATH❓
Na naszym kanale czeka już na Was nowa "Analiza Rynków"!
Oprócz BTC i ETH przygotowaliśmy dla Was analizę:
CHZ,
WAVES,
- 1
Czy mamy już koniec korekty ceny Bitcoina❓
@KryptoRaport: Tak, 100% koniec korekty. Mam certyfikat przepowiadacza przyszłości.
A poważnie: przestań szukać pewności i wróżbiarstwa. Ktokolwiek twierdzi, że zna przyszłość to go spytaj: "Jesteś tego tak pewny, że odasz mi równowartość moich strat jeżeli Cię posłucham?" Szybciutko się zamknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KryptoRaport: dobrze że dajesz dużo emoji do opisów, tak razi w oczy że aż się tego nie chce sprawdzać( ͡° ͜ʖ ͡°)






























źródło: comment_1617397463IVNAtDSh5FjQv8ZX5rlRZL.jpg
Pobierz