Witam,
Zainteresowałem się Binance Smart Chain i mam kilka pytań.

Czy ta sieć jest całkowicie niezależna i hermetyczna od mainnetu ethereum, w sensie, że kontrakt na BSC jest tylko na BSC?

W czym ta sieć jest lepsza od mainnetu eth?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ta sieć jest całkowicie niezależna i hermetyczna od mainnetu ethereum, w sensie, że kontrakt na BSC jest tylko na BSC?


@chlodna_kalkulacja: tak

W czym ta sieć jest lepsza od mainnetu eth?


Szybszy block time, nizsze oplaty kosztem centralizacji
  • Odpowiedz
@chlodna_kalkulacja: po pierwsze BSC to jest taka kopia eth. ale nie ma z nim nic wspólnego. To nie są zależne od siebie sieci. coś jak BTC i BSV. Albo nawet BTC i LTC.
Jest to twór binance i pewnie jest przez nich kontrolowany.

Czy ci co zakupili jakieś tokeny w tej sieci po prostu mają kupione zasoby w sieci BSC i jest to dla nich rzecz zupełnie normalna, że
  • Odpowiedz
@trevoz: Głównie chodzi o to że jest zdecentralizowany i nikt nie ma nad tym kontroli. Co do fee to kiedyś były groszowe, ale wraz z coraz większą popularnością sieć ethereum zaczęła nie wyrabiać. Niedługo na szczęście ma to być rozwiązane przez optimism rollups które mają wejść w lipcu
  • Odpowiedz
Czy jakiś kryptomirek potrafi pomóc?
Próbuje skonfigorować gminera na laptoku z rtx2060 i nieco pokopać, ale coś nie idzie tego zrobić.
Mam gminer249windows64_
Zgodnie z tutorialem zmieniłem serwer na europejski, podmieniłem portfel na swój.
Dodałem cały folder plus plik mineeth do wykluczeń w ustawieniach windowsa - nie działa.
Następnie wyłączyłem wszelkie funkcje ochrony. Od skanowania, przez zapory po jakieś rzeczy proaktywne, generalnie wszystko z opcji zabezpieczeń -
babicz99 - Czy jakiś kryptomirek potrafi pomóc?
Próbuje skonfigorować gminera na lap...

źródło: comment_1616872544K7HQdxv2SK594HLTOWHqxV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś ma jakiś pomysł czemu od 2 dni są takie spadki na kopaniu eth? Jestem początkujący w temacie i nie bardzo to ogarniam - może mieć na to wpływ spadek kursu eth?
#ethereum #mining
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lewacka_betoniarka: możesz je trzymać, tylko pamiętaj hasło do konta albo do miejsca, gdzie je trzymasz oraz sprawdzaj czy miejsce, gdzie trzymasz kasę jeszcze istnieje, bo z tym różnie może bywać. Założysz konto na portalu X, a potem ten portal znika.
  • Odpowiedz
@lewacka_betoniarka: : sorry, ale @Kaczypawlak wprowadzasz kolegę w błąd, już tłumacze. Nie trzymamy krypto w dłuższym okresie, na żadnych portalach, giełdach itp., Kupujemy i przelewamy na swój portfel- portfel, to po prostu aplikacja, typu mycelium, na komórę, electrum na komputer. Portfel przy rozruchu poprosi o zapisanie kilkunastu slow na kartce papieru (seed). Po czym przelewamy kupione gdziekolwiek krypto na ten portfel, (fakt, ze ceny przelewu są w tej chwili
  • Odpowiedz
Witamy ponownie,

BitZdrapka idzie o krok dalej i do swoich usług wprowadza usługę BitFaktury! Będziesz mógł opłacić swoją fakturę za usługi telekomunikacyjne za pomocą Bitzdrapki! Tak jak dotychczas podczas doładowania! Wybierasz formę płatności, dajesz najpotrzebniejsze dane, opłacasz za dowolnie wybraną krypto i masz! Usługa będzie dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Po wykonaniu usługi w panelu dodana będzie potwierdzenie wykonania usługi! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#btc #ethereum #kryptowaluty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach