Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@simplequestion: Bitcoin rośnie, bo Optimism to sukces Ethera
- 0
@simplequestion: bitcoin rosnie bo adopcja krypto sie zwieksza :) a ze btc mozna tylko kisic w portfelu, a do wszystkiego innego uzyjesz eth to osobna sprawa.
#bitcoin #kryptowaluty #ethereum #scamereum
Wielka loża Bitcoin po tym jak Morawiecki ogłosi że Polska bedzie hodlowac bitcoina
https://twitter.com/wolfnode/status/1376328374092754944?s=21
Wielka loża Bitcoin po tym jak Morawiecki ogłosi że Polska bedzie hodlowac bitcoina
https://twitter.com/wolfnode/status/1376328374092754944?s=21
461
Boom na kryptowaluty: Visa ogłasza, że pozwoli na płacenie walutą cyfrową.

Visa ogłosiła w poniedziałek, że pozwoli na wykorzystanie kryptowaluty USD Coin do rozliczania transakcji w swojej sieci płatniczej, co jest najnowszym znakiem rosnącej akceptacji walut cyfrowych przez główny nurt branży finansowej.
z- 169
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#bitcoin #kryptowaluty #ethereum #scamereum
Dejcie tu cybera zamiast tego przechajpowanego saylora!
Cyber na prezydenta Bircoina!
Dejcie tu cybera zamiast tego przechajpowanego saylora!
Cyber na prezydenta Bircoina!
źródło: comment_1617011541ioOePhpz72b7E7wCoXAu7W.jpg
PobierzWitam,
Zainteresowałem się Binance Smart Chain i mam kilka pytań.
Czy ta sieć jest całkowicie niezależna i hermetyczna od mainnetu ethereum, w sensie, że kontrakt na BSC jest tylko na BSC?
W czym ta sieć jest lepsza od mainnetu eth?
Zainteresowałem się Binance Smart Chain i mam kilka pytań.
Czy ta sieć jest całkowicie niezależna i hermetyczna od mainnetu ethereum, w sensie, że kontrakt na BSC jest tylko na BSC?
W czym ta sieć jest lepsza od mainnetu eth?
- 1
Czy ta sieć jest całkowicie niezależna i hermetyczna od mainnetu ethereum, w sensie, że kontrakt na BSC jest tylko na BSC?
@chlodna_kalkulacja: tak
W czym ta sieć jest lepsza od mainnetu eth?
Szybszy block time, nizsze oplaty kosztem centralizacji
@chlodna_kalkulacja: po pierwsze BSC to jest taka kopia eth. ale nie ma z nim nic wspólnego. To nie są zależne od siebie sieci. coś jak BTC i BSV. Albo nawet BTC i LTC.
Jest to twór binance i pewnie jest przez nich kontrolowany.
Jest to twór binance i pewnie jest przez nich kontrolowany.
Czy ci co zakupili jakieś tokeny w tej sieci po prostu mają kupione zasoby w sieci BSC i jest to dla nich rzecz zupełnie normalna, że
- 0
@simplequestion: ja tylko dodam, ze na eth mozna ponowic transakcje z większym fee :)
Ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego tego kontynerowca nie można wycofać do tylu? Ma ktoś do nich numer
- 1
Może mi ktoś wyjaśnić na czym polega fenomen UniSwapa?
Cholernie drogo wychodzą te swapy, a jednak masa ludzi tego gówna używa.
#kryptowaluty #ethereum #uniswap
Cholernie drogo wychodzą te swapy, a jednak masa ludzi tego gówna używa.
#kryptowaluty #ethereum #uniswap
- 4
@trevoz: polecam zainteresować się Thor Chainem. Podobny koncept, ale opłaty za transakcje są groszowe. No i pełno innych udogodnień i funkcji. Na dniach będzie otwarcie publicznej wersji.
https://twitter.com/thorswap/status/1375331433070395392
https://twitter.com/thorswap/status/1375331433070395392
@trevoz: Głównie chodzi o to że jest zdecentralizowany i nikt nie ma nad tym kontroli. Co do fee to kiedyś były groszowe, ale wraz z coraz większą popularnością sieć ethereum zaczęła nie wyrabiać. Niedługo na szczęście ma to być rozwiązane przez optimism rollups które mają wejść w lipcu
- 0
Czy jakiś kryptomirek potrafi pomóc?
Próbuje skonfigorować gminera na laptoku z rtx2060 i nieco pokopać, ale coś nie idzie tego zrobić.
Mam gminer249windows64_
Zgodnie z tutorialem zmieniłem serwer na europejski, podmieniłem portfel na swój.
Dodałem cały folder plus plik mineeth do wykluczeń w ustawieniach windowsa - nie działa.
Następnie wyłączyłem wszelkie funkcje ochrony. Od skanowania, przez zapory po jakieś rzeczy proaktywne, generalnie wszystko z opcji zabezpieczeń -
Próbuje skonfigorować gminera na laptoku z rtx2060 i nieco pokopać, ale coś nie idzie tego zrobić.
Mam gminer249windows64_
Zgodnie z tutorialem zmieniłem serwer na europejski, podmieniłem portfel na swój.
Dodałem cały folder plus plik mineeth do wykluczeń w ustawieniach windowsa - nie działa.
Następnie wyłączyłem wszelkie funkcje ochrony. Od skanowania, przez zapory po jakieś rzeczy proaktywne, generalnie wszystko z opcji zabezpieczeń -
źródło: comment_1616872544K7HQdxv2SK594HLTOWHqxV.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Dantte: Komu się naraziłeś?
- 3
@kamil-wasniewski: Atariemu i golemu
- 0
@LepszyStream: i oplat za transakcje
Tak trochę nieśmiało zapytam. Czy jak mam krypto to muszę coś z nimi robić? Czy raz kupione mogą leżeć latami? #ethereum #kryptowaluty
@lewacka_betoniarka: możesz je trzymać, tylko pamiętaj hasło do konta albo do miejsca, gdzie je trzymasz oraz sprawdzaj czy miejsce, gdzie trzymasz kasę jeszcze istnieje, bo z tym różnie może bywać. Założysz konto na portalu X, a potem ten portal znika.
- 2
@lewacka_betoniarka: : sorry, ale @Kaczypawlak wprowadzasz kolegę w błąd, już tłumacze. Nie trzymamy krypto w dłuższym okresie, na żadnych portalach, giełdach itp., Kupujemy i przelewamy na swój portfel- portfel, to po prostu aplikacja, typu mycelium, na komórę, electrum na komputer. Portfel przy rozruchu poprosi o zapisanie kilkunastu slow na kartce papieru (seed). Po czym przelewamy kupione gdziekolwiek krypto na ten portfel, (fakt, ze ceny przelewu są w tej chwili
Witamy ponownie,
BitZdrapka idzie o krok dalej i do swoich usług wprowadza usługę BitFaktury! Będziesz mógł opłacić swoją fakturę za usługi telekomunikacyjne za pomocą Bitzdrapki! Tak jak dotychczas podczas doładowania! Wybierasz formę płatności, dajesz najpotrzebniejsze dane, opłacasz za dowolnie wybraną krypto i masz! Usługa będzie dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Po wykonaniu usługi w panelu dodana będzie potwierdzenie wykonania usługi! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#btc #ethereum #kryptowaluty
BitZdrapka idzie o krok dalej i do swoich usług wprowadza usługę BitFaktury! Będziesz mógł opłacić swoją fakturę za usługi telekomunikacyjne za pomocą Bitzdrapki! Tak jak dotychczas podczas doładowania! Wybierasz formę płatności, dajesz najpotrzebniejsze dane, opłacasz za dowolnie wybraną krypto i masz! Usługa będzie dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Po wykonaniu usługi w panelu dodana będzie potwierdzenie wykonania usługi! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#btc #ethereum #kryptowaluty
Inwestycja na dwa-trzy latka nie będę sprawdzał co chwilę.
Po pięciu minutach:
#bitcoin #ethereum #inwestowanie #kryptowaluty #inwestycje
Po pięciu minutach:
#bitcoin #ethereum #inwestowanie #kryptowaluty #inwestycje
źródło: comment_161678044307IdybRQ6OXErzLqh9L8Ro.jpg
Pobierz@Syn_Ojca_i_Matki: To ja :/ zastanawiam się czy nie powrzucać tagów na czarną i usunąć aplikacje.
@chlodna_kalkulacja: Wdraża EIP-1559 - Usprawnienie które zmienia strukturę opłat, po wdrożeniu prawie wszystkie opłaty transakcyjne będą niszczone zamiast trafiać do górników
@Smartek: plus obniżenie poziomu trudności.
@simplequestion: ja wyznaje zasade "not your keys, not your coins" a już na pewno nie dla dodatkowych 8%
Mozesz posadzić na DEFI na podobny % i dalej być w posiadaniu kluczy, lub staking na giełdzie na 20+%
Mozesz posadzić na DEFI na podobny % i dalej być w posiadaniu kluczy, lub staking na giełdzie na 20+%
źródło: comment_1616753262pC7jGAVv0VbOkxMgHjOSUb.jpg
Pobierz- 3
Możesz też wrzucić UST na Anchor Protocol (Blockchain Terra) 20%
Szaleństwo na rynku #nft (cyfrowe dzieła sztuki w #blockchain).
To oto dzieło osiągnęło cenę prawie miliona USD.
#ciekawostki #sztuka #kryptowaluty #ethereum
To oto dzieło osiągnęło cenę prawie miliona USD.
#ciekawostki #sztuka #kryptowaluty #ethereum
źródło: comment_1616747646KlHt5G1iJ6FpMKl43KLVIm.jpg
Pobierz- 4
@Negatyf: Ano drogi. Na szczęście masa solidnych inżynierów pracuje nad rozwiązaniem tego problemu
@Negatyf: To nic , patrz co ja miałem ostatnio
źródło: comment_1616770475JKuSW1BfNdCzShHOHADgYp.jpg
Pobierz- 1
@kamil-wasniewski: Fajnie, ciesze sie że Ci się udało
@Amebcio: Nic, kazdy powinien wiedziec co robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Amebcio: Nic, kazdy powinien wiedziec co robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- 0
@Amebcio: Dlatego wrzuciłem filmik z tego wydarzenia























Dlczego visa nie wybrała jakiegoś eth killera tylko to scamerum ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1617024539ZciKrihdwK5yvannlu8DpO.jpg
PobierzI tutaj mogli by zamiast eth wybrać bsc albo trx? Oba są już dość długo na rynku