Czołem Mirasy!
Jak co miesiąc publikujemy wyniki naszego Bota Tradingowego dla giełdy Binance, dostępnego na Zignaly w formie subskrypcji abonamentowej, lub w systemie Profit-Sharing (prowizja tylko w przypadku osiągnięcia zysku względem poprzedniej najwyższej wartości portfela w USDT).

Profit-Sharing dla TradeForImpact wystartował 15.12 o 12:00 i od tamtej pory podpięło się pod nasze kanały już ponad 150 userów, alokując łącznie kwotę ponad 46000 PLN. Wiemy, że część z nich to Wy ( ͡° ͜ʖ ͡°
lukaszewski - Czołem Mirasy!
Jak co miesiąc publikujemy wyniki naszego Bota Tradingo...

źródło: comment_1612196449e3M6Q4I3X37zIy828OjEDr.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FueGo: Zatem napisz jakie masz konkretnie pytania, tutaj lub na PRIV, pokierujemy Cię, jak nie bezpośrednio, to poprzez filmiki na YouTube. Nasze wyniki są transparentne, zajrzyj na naszą stronę WWW, jeśli masz ochotę porozmawiać z naszymi subskrybentami abonamentowymi (wśród których są także Admini Zignaly) zapraszamy na Discorda https://discord.gg/r5qRXDJ

Zajrzyj też do naszych poprzednich wpisów na Mikroblogu, np. do tego https://www.wykop.pl/wpis/54249089/krypto-mirki-i-mirabelki-niezmiernie-milo-nam-oglo/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@UglyPotato: typowa grupa pump&dump. W zamkniętym gronie kilku osób kupują wcześniej coiny a potem dają info na grupę że pompujemy xyz, tylko że oni podczas tej pompy się wyprzedają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@UglyPotato ja wczoraj zarobilem na pumpie mth prawie 90 procent wkladu, ale to wszystko dzieje się w ciągu doslownie minuty jak nie 30 sekund wiec trzeba mieć szybki komputer, internet i refleks. Tak jak przedmowca mowi domyslam sie ze organizatorzy akcji kupuja dana walute wczesniej i zarabiaja na tym najwięcej. No bo skoro wszystko się dzieje w ciagu minuty to nikt spoza grupy nawet nie zdazy sie o pompie dowiedzieć, chyba
  • Odpowiedz
Siema mordeczki, bawiliście się kiedyś w kopanie krypto na swoim PC? Zacząłem się w to bawić wczoraj i mam już ponad 4 dolce wykopane, ja używam cudo miner, zastanawiam się czy są do tego jakieś lepsze programy? Z tego co zauważyłem to w cudo miner pobierają dość spora opłatę przy przelewaniu krypto na portfel, da się coś taniej? #kryptowaluty #ethereum #gielda #gornictwo #bitcoin
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym zauważyć, że UNI jest obecnie po $18. To znaczy, że airdrop z Uniswap, 400 UNI, jest obecnie warty 26 000 zł. Za free taka kasa była rozdawana :)
#kryptowaluty #ethereum
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Norbit11 może być od 1incha, chociaż już był chyba w październiku od nich (możliwe, że sie coś tam dostanie, jak się zrobi 4 transakcje). Mnie przed zrobienie jakiegokolwiek testowego swapa u nich blokuję to fee na ETH :p
  • Odpowiedz
@100x: @czworokot: Nachodzi mnie często myśl dotycząca tego ile % w społeczności osób posiadających BTC weszło tak naprawdę wcześnie, powiedzmy 2009-2011. Zapomniało lub po prostu pomyślało, jak o long inwestycji. Typu na przykład metali szlachetnych i dziś sprzedało kupione btc o 100 tysięcy razy drożej. Mimo wszystko ktoś tam pewnie taki jest. I na pewno jest w czepku urodzony.
  • Odpowiedz
@Pizdochlast: Jeśli nie przekraczasz dopuszczalnych temperatur to powinno być spoko. U mnie normalnie 80 do maks 85 stopni. Możesz nawet próbować zmniejszyć maksymalną moc w MSI Afterburner do 85%, z marginalną zmianą dla wydajności kopania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak wygląda dzisiaj kopanie #kryptowaluty ? Nic na stałe, chciałabym raczej zobaczyć jak to działa. Na stronie #nicehash wychodzi mi 2zl/dziennie, ale wymieniam niedługo kartę i tam już wychodzi 11zł. Jednakże słyszałem, że nicehash ma skłonności do wstrzymywania się z wypłata środków.
Nigdy nie miałem krypto, podeśle ktoś jakiś artykuł/video co i jak? Czym kopać, jak założyć portfel?
Jak już mówiłem chce zobaczyć co i jak (wiem tylko
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#eth #ethereum #bitstamp #kryptowaluty

Takie pytanie, czy jak prześle sobie ETH na bitstampa i je sprzedam na tej giełdzie, to czy policzy mi to jako "withdrawal"? Bo widzę że tam ta opłata jest bardzo wysoka. Czy to jest tylko opłata gdybym przelewał do innego portfela poza giełdę, czyli nie jest opłacana kiedy wykonuję transakcję a wtedy to giełda przelewa coiny na czyjeś konto?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach