Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
@Dantte: Ech, fajne uczucie wiedzieć, że kupiło się jeszcze taniej
#kryptowaluty #ethereum #gielda
Czy ktoś posiadający konto na Binance weryfikował się zdjęciem prawa jazdy, lub dowodu? Czy da się bez tej weryfikacji wypłacać środki oraz zarejestrować np kartę typu Visa?
Czy ktoś posiadający konto na Binance weryfikował się zdjęciem prawa jazdy, lub dowodu? Czy da się bez tej weryfikacji wypłacać środki oraz zarejestrować np kartę typu Visa?
- 2
@LongDickJohnson: w bitomacie wyjmuj gotówkę
@LongDickJohnson: jest jeszcze opcja żeby wymienić na BTC i sprzedać na BisQ
Komentarz usunięty przez autora
#kryptowaluty #ethereum #kiciochpyta
Udało mi się wyrwać w miarę tanio 3070 i zastanawiam się co zrobić z 2070s, sprzedać czy złożyć jakaś mała koparkę z jedną grafika. Zasilacz mam, potrzebowałbym płytę, ram i proca, dysk jakiś się znajdzie. Opłacałoby się w ogóle coś takiego czy sobie darować? Jeśli tak to jaką płytę i proca kupić?
Udało mi się wyrwać w miarę tanio 3070 i zastanawiam się co zrobić z 2070s, sprzedać czy złożyć jakaś mała koparkę z jedną grafika. Zasilacz mam, potrzebowałbym płytę, ram i proca, dysk jakiś się znajdzie. Opłacałoby się w ogóle coś takiego czy sobie darować? Jeśli tak to jaką płytę i proca kupić?
@mrozny100: Kup stelaż na koparkę podepnij 2070 do swojego PC z którego korzystasz na co dzień i kop na obydwu kartach cały dzień a jak cchesz grać to tylko na tej zbędnej, ja tak robię z 3080 + 3060ti
źródło: comment_1615747111AVHuWaIIXdSsOVK8d3UKeG.jpg
Pobierz@mrozny100: z tego co widzę są pojedyncze zewnetrzne uchwyty
źródło: comment_1615749257K7weP4jfSFUjA7ButqGZG3.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
@Dantte: zupełnie fałszywy przekaz, ta arka i tak koniec końców zostanie zflatowana na dolary albo inne drukareczki....
Mireczki,
Też zauważyliście, że jakoś od przedwczoraj current hashrate na ethermine.org mocno się zmniejszył?
#ethermine #ethereum #kryptowaluty #mining
Też zauważyliście, że jakoś od przedwczoraj current hashrate na ethermine.org mocno się zmniejszył?
#ethermine #ethereum #kryptowaluty #mining
#ethereum #kryptowaluty
Pierwszy miesiąc kopania etheru na GTX 1660 super wykopał mi epapierosa, na którego się czaiłem od dawna.
Obecnie planuje pokopać 3 kolejne miesiące by wykopać Redmi Note 10 Pro ( ͡° ͜ʖ ͡°) A zapowiada sie na wzrost kursu, wiec może krócej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwszy miesiąc kopania etheru na GTX 1660 super wykopał mi epapierosa, na którego się czaiłem od dawna.
Obecnie planuje pokopać 3 kolejne miesiące by wykopać Redmi Note 10 Pro ( ͡° ͜ʖ ͡°) A zapowiada sie na wzrost kursu, wiec może krócej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
@LongDickJohnson: zacznij od zalozenia konta na Binance, po zalozeniu bedziesz mial m.in. swoj adres portfela ethereum ktory potrzebujesz do koparki, potem obejrzyj sobie to https://www.youtube.com/watch?v=QSfrnkAUiR0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
Murki halp, Jak to jest założyłem konto na bitpanda, mam jeszcze exodus ale tego calkiem nie kminie. Chce tradowac btc <=> eth <=> usdt(czy jakas inna bezpieczna) ale nie chce wychodzić na fiaty, a chce odemnie weryfikacje z kamerki i pewnie bog wie co jeszcze, jaka giełde wybrać?
(swoje krypto czymam na fizycznych portfelach)
#kryptowaluty #krypto #bitcoin #ethereum
(swoje krypto czymam na fizycznych portfelach)
#kryptowaluty #krypto #bitcoin #ethereum
- 2
Tak działa decentralizacja w Ethereum
https://twitter.com/MartyBent/status/1370764747612811266
#bitcoin #kryptowaluty #ethereum #scamereum
https://twitter.com/MartyBent/status/1370764747612811266
#bitcoin #kryptowaluty #ethereum #scamereum
8
CryptoPunk | Kupiony za 15 000 USD, sprzedany za 8 000 000 USD

Kolejny CryptoPunk został sprzedany za 8 milionów dolarów. Jest to jeden z dziewięciu NFT "serii" Alien, który został kupiony w 2018 roku za "jedyne" 15 000 USD.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Jak myślicie do ilu dobije #ethereum ?
@Chudyy: 8000$
- 0
@simplequestion: optymista
- 1
Gdzie kupić ether bez weryfikacji za PLN? Bo tak się wyprzedałem, że nie mam nawet na GAS xD
#ethereum #kryptowaluty #gas
#ethereum #kryptowaluty #gas
- 2
- 11
#kryptowaluty #afera #ethereum
chciałbym sobie stokenizować afere na wykopie. Taka zbozowa chodziła by za gruby hajs
chciałbym sobie stokenizować afere na wykopie. Taka zbozowa chodziła by za gruby hajs
- 2
kupiłem kryptowaluty (a raczej ekspozycję na kryptowaluty) na Revoult - następnie sprzedałem je z zyskiem.
Czy mam to rozliczać jako kryptowalute czy jako zysk z innych instrumentów finansowych. Problem polega na tym że wiele lat temu kupiłem na giełdzie Papierów Wartościowych akcje Getin Noble, których nie sprzedałem - i jeśli sprzedam je teraz to odnotuję dużą stratę. Czy może tą stratą "pokryć" zysk z ekspozycji na revoulcie na kryptowaluty?
podobno revolut sie rozlicza normalnie
Czy mam to rozliczać jako kryptowalute czy jako zysk z innych instrumentów finansowych. Problem polega na tym że wiele lat temu kupiłem na giełdzie Papierów Wartościowych akcje Getin Noble, których nie sprzedałem - i jeśli sprzedam je teraz to odnotuję dużą stratę. Czy może tą stratą "pokryć" zysk z ekspozycji na revoulcie na kryptowaluty?
podobno revolut sie rozlicza normalnie





















#kryptowaluty #bitcoin #ethereum #gielda
źródło: comment_1615792357Tr3rt9lqrkhdhu5fPkxE1H.jpg
Pobierz