#kryptowaluty #ethereum #kiciochpyta
Udało mi się wyrwać w miarę tanio 3070 i zastanawiam się co zrobić z 2070s, sprzedać czy złożyć jakaś mała koparkę z jedną grafika. Zasilacz mam, potrzebowałbym płytę, ram i proca, dysk jakiś się znajdzie. Opłacałoby się w ogóle coś takiego czy sobie darować? Jeśli tak to jaką płytę i proca kupić?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ethereum #kryptowaluty
Pierwszy miesiąc kopania etheru na GTX 1660 super wykopał mi epapierosa, na którego się czaiłem od dawna.
Obecnie planuje pokopać 3 kolejne miesiące by wykopać Redmi Note 10 Pro ( ͡° ͜ʖ ͡°) A zapowiada sie na wzrost kursu, wiec może krócej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Murki halp, Jak to jest założyłem konto na bitpanda, mam jeszcze exodus ale tego calkiem nie kminie. Chce tradowac btc <=> eth <=> usdt(czy jakas inna bezpieczna) ale nie chce wychodzić na fiaty, a chce odemnie weryfikacje z kamerki i pewnie bog wie co jeszcze, jaka giełde wybrać?

(swoje krypto czymam na fizycznych portfelach)
#kryptowaluty #krypto #bitcoin #ethereum
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soobak: RVN to shitcoin najgorszej kategorii (jak Ethereum). Toż to zwykły kod Bitcoina lekko zmodyfikowany i sprzedawany. Zero inwencji
  • Odpowiedz
kupiłem kryptowaluty (a raczej ekspozycję na kryptowaluty) na Revoult - następnie sprzedałem je z zyskiem.
Czy mam to rozliczać jako kryptowalute czy jako zysk z innych instrumentów finansowych. Problem polega na tym że wiele lat temu kupiłem na giełdzie Papierów Wartościowych akcje Getin Noble, których nie sprzedałem - i jeśli sprzedam je teraz to odnotuję dużą stratę. Czy może tą stratą "pokryć" zysk z ekspozycji na revoulcie na kryptowaluty?
podobno revolut sie rozlicza normalnie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach