Witam. jak już kiedyś pisałem zamierzałem wejść w kryptowaluty z bardzo poważną ilością pieniędzy na dalsze zakupy .. Zrobiłem to i pokupowałem Bitcoina oraz inne Alty aby trochę rozrzucić możliwości zysku.. Dlatego też wychodzę do was z pytaniem ( dla jednych chore dla innych oczywiste ) a mianowicie czy opłaca mi się dokupować jeszcze BTC ??? mówię o około 0.15-0.20 czy może w inne alty dołożyć te pieniądze.. Z góry dziękuję za
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KNOUDI: Jesteśmy w końcowej fazie górki, więc raczej się teraz sprzedaje.
Ja nie wchodzę w nic poważną kwotą bez stosunku 5:1 między potencjalnym zyskiem a stratą, najniżej 3-1 w daytradingu. I wiem dokładnie kiedy wchodzę i kiedy wychodzę, nie ma żadnego "jeszcze minutkę". Teraz na BTC ten stosunek zysku do ryzyka to już prawie 3:2, może już nawet 1:1.

Owszem, można jeszcze zarobić, jeśli jesteśmy wciąż w fali wzrostowej to
  • Odpowiedz
Witamy ponownie,

No oprócz najnowszego ATH 60tys. $ + dla #btc czego Wszystkim życzymy ponownie!
Świadczymy usługi sprzedaży doładowań kart GSM i Automatu do wysyłki kodów! Lecimy dalej z kolejnymi usługami!
Prowadzisz sklep na allegro? Ebay masz słabą ocenę sprzedaży? Chcesz ją podnieść? Śmiało dawaj do nas na biuro@bitzdrapka.pl pomożemy Ci ją bardzo szybko poprawić! Oczywiście płatność za #kryptowaluty dostępne aktualnie u nas na stronie! Ceny oczywiście są poniżej cen rynkowych!
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W najnowszym przeglądzie newsów - JP Morgan tworzy produkt inwestycyjny oparty o koszyk największych HODLerów, Goldman Sachs bada ETFy na krypto, Bank Francji chce użyć Ripple do stworzenia cyfrowego euro. To tylko kilka ciekawych tytułów z naszego podsumowania, zapraszamy do przeczytania pełnej relacji.

1. JPMorgan Chase uruchamia produkt inwestycyjny oparty o koszyk największych hodlerów BTC

Gigant usług finansowych – JPMorgan Chase – złożył dokumenty w SEC, aby uruchomić instrument dłużny powiązany z 11 firmami
jpktraders - W najnowszym przeglądzie newsów - JP Morgan tworzy produkt inwestycyjny ...

źródło: comment_1615830523sm2FoFuqp2WaD8Y1qU9mdR.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszystko fajnie, jestem zajawiony w krypto, lecz nie będę ukrywał, że nie widzę jakiejś wielkiej użyteczności.
Czy ktoś mi jest w stanie podać przykłady w których kryptowaluty rozwiązują REALNE, REALNE powtarzam REALNE problemy, albo dają funkcjonalność?
Z mojej strony to widzę to np w projektach:
BTC - store of value
CHILIZ - no te tokeny to dosyć fajne dla fanów, że mogą przegłosowywać jakieś mniej ważne rzeczy
BAT- bardzo podoba mi się ta przeglądarka i uważam
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bulboglowy:

Opiszę tylko Bitcoina, co tu może powstać, powstaje itd.

- Dzięki Lightning Network możesz kupować drobne rzeczy, tanio i szybko.
- Dzięki Strike (Lightning Network - będę pisał LN) będziesz mógł dokonywać transakcji FIAT i Bitcoinem natychmiast. Na przykład wysłać ciotce hajs w Ameryce w 3 sekundy nie płacąc
  • Odpowiedz
Mirki,
Mam do zainwestowania 60k. Nie chce na tym turbo zarobić. Chce tylko uniknąć inflacji i nie trzymać tej sumy w gotówce.
Zastanawiam się nad 3 opcjami: działka budowlana ok. 50km od Warszawy, złoto (tylko nie wiem czy monety bulionowe czy akcje), lub ETH.
Czas: 2-3 lata (czekam na umowę o pracę na czas nieokreślony, żeby wziąć hipotekę i chce tylko, żeby inflacja mi nie zjadła całych oszczędności).

Co najlepiej wybrać?
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nielubiekalafiora: btw. jak masz 60k do zainwestowania, które pewnie zbierałeś latami, to czemu nie stać cię by 7 dni spędzić na doszkalaniu się, do poczytania paru książek?

Ludzie są geniusze xD Potrafią oszczędzać latami, ale nie stać ich paru dni na poczytanie jak inwestować.
  • Odpowiedz
@nielubiekalafiora: A przy ETH i innych kryptowalutach to za 2-3 lata możesz mieć równie dobrze 60M jak i 60gr - to czysta spekulacja i ryzyko utraty wszystkiego (chyba ze na to sie godzisz:) )
  • Odpowiedz