@KucykMocy: korekta to swoją drogą xD oczywiście masz rację, będzie taki hype, że ludzie napompują ten token pod sam księżyc xD

A czy to będzie krótkoterminowa korekta to zależeć będzie od stanu adopcji takiego chociażby cardano nacten czas :)
  • Odpowiedz
Podsumowanie problemu z Metamaskiem może się komuś przyda.

Problem wystąpił w Metamasku na C-Chain protokołu Avalanche https://cchain.explorer.avax.network/

Avalanche ( token Avax) to new kid on the block, nie wnikając konkurencja #ethereum, POS, kompatybliny z ETH VM (Solidity), 4500 txs/s.
Trzy główne chainy, istnieje bridge
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W ramach ekseprymentu wystawilem swoja stara prace jako #nft na opensea.io

cena wywolawcza 0.1 eth

Zainteresowanych zapraszam pod link :
https://opensea.io/assets/0x495f947276749ce646f68ac8c248420045cb7b5e/104163895621228416797288035938092327501979878208071052034076674032417850261505
nilfheimsan - W ramach ekseprymentu wystawilem swoja stara prace jako #nft na opensea...

źródło: comment_1616247663X0SR1vw4hTC2vN7OQ1qu97.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nilfheimsan: No zeby nagonic frajera budujecie z ziomkami historie „dziela”. Ktos kupuje od kogos, potem sprzedaje dalej, wszystko we wlasnym sosie, do momentu az nie trafi sie frajer, ktory sprawdzi, ze „dzielo” jest hodliwe, to kupi. Takim o to sposobem znajduje sie frajera i sprzedaje „dzielo”. W tym miejscu chcialbym podkreslic, ze ja tu nic personalnie nie mam, nft to po prostu na tym etapie kompletny scam.
  • Odpowiedz
@nilfheimsan: jak chcesz zrobić coś unikalnego to zrób ładną stronę, wrzuć kilka i zrób coś unikalnego: jasno napisz, że kupujący mają pełne prawa majątkowe do dzieła. Ogłoś się na twiterze.
Do tej pory chyba każde nft z dziełem to było tylko ponzi bez rzeczywistej wartości, bo prawa majątkowe zostawały przy sprzedającym.

A o cenie 0.1 eth zapomnij, nawet nie myśl o schodzeniu poniżej 1 eth, ludzie którzy się w takie
  • Odpowiedz
Mam pewien problem z Metamaskiem. Co prawda nie w sieci #ethereum a w #avalanche ale myślę że to problem portfela.

Próbowałem robić kilka operacji, omyłkowo w pierwszej wstawiłem zero gasu w sumie nie zwróciłem na to uwagi, bo to były bidy na zakupy Cryptopunków a robiłem ich kilka jeden po drugim. Te transakcje zostały zkolejkowane i tak sobie wisiały.

Jak się w końcu zorientowałem że coś jest nie tak,
a.....d - Mam pewien problem z Metamaskiem. Co prawda nie w sieci #ethereum a w #aval...

źródło: comment_1616220503wbEjzCaI2TnWdSiPzDgBtp.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie startują nowe projekty, że można kupić tokeny pozagiełdowo? Na przykład taki BAT wystartował ze zbiórką 30 dni, ludzie w ciągu kilku dni wykupili z kontraktu wszystkie BATy za Ether, ale gdzie to się zaczęło, że oni trafili na ten kontrakt? Gdzie te nowe projekty mają swoje startupy?

#ethereum #kryptowaluty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witamy kolejny raz :)

Dzięki koledze @fervi i dociekliwości koledze @decentralizacja wprowadzimy usługę LN dla płatności BTC. Myślę że już niebawem. Tylko dokończymy jeden mały projekcik. A z tym projektem pytanie do Was czy chcielibyście dla BitZdrapki aplikację na telefon, która w łatwy sposób pomoże Wam zakupić wybrane doładowanie? A co lepsze użytkownicy aplikacji przez okres "testów" doładowania będą kupować taniej.

Ale już dziś zapraszamy na zakupy
#btc #ltc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DonJohn: Nie potrafie tego zrozumiec. Ile BTC ci urosnie np. w tym roku? Do 100k? Przeciez na wielu altach mamy x-razy wzrosty wielokrotnie w ciagu miesaca. W tym okresie to nie jest w cale trudno sie w to wbic.
  • Odpowiedz
@atari_xd do czego to już doszło, żeby etherowcy bronili BTC. Może jak Cyber wróci z banicji, a wszystkich etherowcow zabanuja, to tez powinien od czasu do czasu wrzucić coś miłego o ETH? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Czy mamy już koniec korekty ceny Bitcoina❓

Kiedy znowu będziemy mieć kolejne starcie nowym ATH❓

Na co możemy liczyć w najbliższych dniach❓

O
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli jeszcze nie widzieliście wtorkowego odcinka to koniecznie musisz nadrobić!
Obalamy 5 najbardziej popularnych mitów o kryptowalutach:
- Czy bitcoin jest anonimowy❓
- Która giełda jest najbezpieczniejsza❓
- Co się stanie z naszym bitcoinem jak upadnie Ledger❓
oraz jeszcze dwa smaczki.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach