Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 18
@SameZABAWNEkomentarze: minusy
- 2
@simplequestion: bitcoin.pl, właściciel stary bigblokers "bitels" wciąż żyje marzeniami?
Podsumowanie problemu z Metamaskiem może się komuś przyda.
Problem wystąpił w Metamasku na C-Chain protokołu Avalanche https://cchain.explorer.avax.network/
Avalanche ( token Avax) to new kid on the block, nie wnikając konkurencja #ethereum, POS, kompatybliny z ETH VM (Solidity), 4500 txs/s.
Trzy główne chainy, istnieje bridge
Problem wystąpił w Metamasku na C-Chain protokołu Avalanche https://cchain.explorer.avax.network/
Avalanche ( token Avax) to new kid on the block, nie wnikając konkurencja #ethereum, POS, kompatybliny z ETH VM (Solidity), 4500 txs/s.
Trzy główne chainy, istnieje bridge
- 0
Znalazłem jeszcze inne potencjalne wytłumaczenie tego problemu.
źródło: comment_1616273765J41joplr6PCrrRrWWTRGY9.jpg
Pobierz- 0
Dokładnie teraz się przyjrzałem. Metamask po przełączeniu się na sieć Avalanche nie zresetował nonce.
- 0
@Tank1991: podejrzalem statystyki na 2miners i wychodzi ze cos sie tam kopie
- 0
@Hopsiup-siup: przecież z takim hashratem to Ci się ledwie za prąd zwróci xd
W ramach ekseprymentu wystawilem swoja stara prace jako #nft na opensea.io
cena wywolawcza 0.1 eth
Zainteresowanych zapraszam pod link :
https://opensea.io/assets/0x495f947276749ce646f68ac8c248420045cb7b5e/104163895621228416797288035938092327501979878208071052034076674032417850261505
cena wywolawcza 0.1 eth
Zainteresowanych zapraszam pod link :
https://opensea.io/assets/0x495f947276749ce646f68ac8c248420045cb7b5e/104163895621228416797288035938092327501979878208071052034076674032417850261505
źródło: comment_1616247663X0SR1vw4hTC2vN7OQ1qu97.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 11
@nilfheimsan: No zeby nagonic frajera budujecie z ziomkami historie „dziela”. Ktos kupuje od kogos, potem sprzedaje dalej, wszystko we wlasnym sosie, do momentu az nie trafi sie frajer, ktory sprawdzi, ze „dzielo” jest hodliwe, to kupi. Takim o to sposobem znajduje sie frajera i sprzedaje „dzielo”. W tym miejscu chcialbym podkreslic, ze ja tu nic personalnie nie mam, nft to po prostu na tym etapie kompletny scam.
@nilfheimsan: jak chcesz zrobić coś unikalnego to zrób ładną stronę, wrzuć kilka i zrób coś unikalnego: jasno napisz, że kupujący mają pełne prawa majątkowe do dzieła. Ogłoś się na twiterze.
Do tej pory chyba każde nft z dziełem to było tylko ponzi bez rzeczywistej wartości, bo prawa majątkowe zostawały przy sprzedającym.
A o cenie 0.1 eth zapomnij, nawet nie myśl o schodzeniu poniżej 1 eth, ludzie którzy się w takie
Do tej pory chyba każde nft z dziełem to było tylko ponzi bez rzeczywistej wartości, bo prawa majątkowe zostawały przy sprzedającym.
A o cenie 0.1 eth zapomnij, nawet nie myśl o schodzeniu poniżej 1 eth, ludzie którzy się w takie
Mam pewien problem z Metamaskiem. Co prawda nie w sieci #ethereum a w #avalanche ale myślę że to problem portfela.
Próbowałem robić kilka operacji, omyłkowo w pierwszej wstawiłem zero gasu w sumie nie zwróciłem na to uwagi, bo to były bidy na zakupy Cryptopunków a robiłem ich kilka jeden po drugim. Te transakcje zostały zkolejkowane i tak sobie wisiały.
Jak się w końcu zorientowałem że coś jest nie tak,
Próbowałem robić kilka operacji, omyłkowo w pierwszej wstawiłem zero gasu w sumie nie zwróciłem na to uwagi, bo to były bidy na zakupy Cryptopunków a robiłem ich kilka jeden po drugim. Te transakcje zostały zkolejkowane i tak sobie wisiały.
Jak się w końcu zorientowałem że coś jest nie tak,
źródło: comment_1616220503wbEjzCaI2TnWdSiPzDgBtp.jpg
Pobierz@atari_xd taaa. Jesteś debilem. Nie wiesz jak działa eth a zakładam, że ten avalanch to jego podróbka.
- 0
@WhiskeyIHaze: wszystkie blokczejny działają tak samo xd z ciebie, zajmij się kopaniem rowów może tam będziesz ogarniać
Gdzie startują nowe projekty, że można kupić tokeny pozagiełdowo? Na przykład taki BAT wystartował ze zbiórką 30 dni, ludzie w ciągu kilku dni wykupili z kontraktu wszystkie BATy za Ether, ale gdzie to się zaczęło, że oni trafili na ten kontrakt? Gdzie te nowe projekty mają swoje startupy?
#ethereum #kryptowaluty
#ethereum #kryptowaluty
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@chlodna_kalkulacja: safemoon np taki to na pancakeswap
Witamy kolejny raz :)
Dzięki koledze @fervi i dociekliwości koledze @decentralizacja wprowadzimy usługę LN dla płatności BTC. Myślę że już niebawem. Tylko dokończymy jeden mały projekcik. A z tym projektem pytanie do Was czy chcielibyście dla BitZdrapki aplikację na telefon, która w łatwy sposób pomoże Wam zakupić wybrane doładowanie? A co lepsze użytkownicy aplikacji przez okres "testów" doładowania będą kupować taniej.
Ale już dziś zapraszamy na zakupy
#btc #ltc
Dzięki koledze @fervi i dociekliwości koledze @decentralizacja wprowadzimy usługę LN dla płatności BTC. Myślę że już niebawem. Tylko dokończymy jeden mały projekcik. A z tym projektem pytanie do Was czy chcielibyście dla BitZdrapki aplikację na telefon, która w łatwy sposób pomoże Wam zakupić wybrane doładowanie? A co lepsze użytkownicy aplikacji przez okres "testów" doładowania będą kupować taniej.
Ale już dziś zapraszamy na zakupy
#btc #ltc
Cześć. Czym kopiecie na ethereum czy jakieś FIATY na Windowsie? Jakiś prosty przejrzysty fajny program?
#kryptowaluty
#bitcoin
#ethereum
#kryptowaluty
#bitcoin
#ethereum
@Gorbo2004: ja kopie fiaty chodząc do pracy, polecam, taniej buty niż karte graficzną kupić można
kiedyś malowałem domy w Holandii :)
@CarlGustavJung: brzmi jak reklama z gazety: "teraz nie musi. Znalazł sposób jak być niezależny. Pracodawcy go nienawidzą"
@rzaka bitbay brać póki cena dobra
Może mi ktoś wytłumaczyć jak mogę się zalogować na swoje stare konto na ethermine, by móc wypłacić eth, gdy już wykopie odpowiednia ilość?
#ethereum #bitcoin #kryptowaluty
#ethereum #bitcoin #kryptowaluty
- 6
@Optimus_Seba: ciężko wytłumaczyć, wyślij mi login i hasło to Ci screeny porobię
- 1
@Optimus_Seba: Ethermine wypłaca automatycznie, ale musisz mieć więcej niż 0.01eth wykopane.
Nie ma Cybera, @dantte umie tylko shitpostować, ktoś musi wziąć na siebie ciężar obrony #bitcoin ( ͡º ͜ʖ͡º)
Występuje tu jako adwokat diabła.
Dlaczego colored coins są lepsze niż #ethereum ?
#kryptowaluty
Występuje tu jako adwokat diabła.
Dlaczego colored coins są lepsze niż #ethereum ?
#kryptowaluty
źródło: comment_1616071692YklAZLQJff3Dqm1qfCZiyy.jpg
Pobierz@atari_xd: Pamiętaj że RGB możesz odpalić nawet na wiatraku do procesora, szach mat etherowcy!!!
@atari_xd do czego to już doszło, żeby etherowcy bronili BTC. Może jak Cyber wróci z banicji, a wszystkich etherowcow zabanuja, to tez powinien od czasu do czasu wrzucić coś miłego o ETH? ( ͡º ͜ʖ͡º)
3
Zakup koparki kryptowalut a odliczenie podatku, prąd

Zakup koparki kryptowalut a odliczenie podatku, prąd, Podatek VAT i dochodowy oraz PCC
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Czy mamy już koniec korekty ceny Bitcoina❓
Kiedy znowu będziemy mieć kolejne starcie nowym ATH❓
Na co możemy liczyć w najbliższych dniach❓
O
Kiedy znowu będziemy mieć kolejne starcie nowym ATH❓
Na co możemy liczyć w najbliższych dniach❓
O
Oprócz BTC i shitcoina w odcinku znajdziecie analizę:
shitcoina,
shitcoina,
altcoina,
shitcoina,
shitcoina,
@decentralizacja: Widzę kolega w formie.
@GrimeGlow: każdy kto inwestuje w Bitcoina, jest w dobrej formie
Jeśli jeszcze nie widzieliście wtorkowego odcinka to koniecznie musisz nadrobić!
Obalamy 5 najbardziej popularnych mitów o kryptowalutach:
- Czy bitcoin jest anonimowy❓
- Która giełda jest najbezpieczniejsza❓
- Co się stanie z naszym bitcoinem jak upadnie Ledger❓
oraz jeszcze dwa smaczki.
Obalamy 5 najbardziej popularnych mitów o kryptowalutach:
- Czy bitcoin jest anonimowy❓
- Która giełda jest najbezpieczniejsza❓
- Co się stanie z naszym bitcoinem jak upadnie Ledger❓
oraz jeszcze dwa smaczki.
szykuje się niezła aferka, jak ktoś jest na TJS na facebooku fajny post o Wapniaku i zrobieniu chłopa za 25 ETH.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
xD XD
#afera #gielda #wapniak #ethereum #kryptowaluty
( ͡° ͜ʖ ͡°)
xD XD
#afera #gielda #wapniak #ethereum #kryptowaluty
@WartoWiedziec: afera to będzie za rok jak "inwestorzy" będą szukać Rałau żeby im oddał ETH za które kupili jego BSB
- 4
@WartoWiedziec: opisz jakoś fajnie wydarzenie, wrzuć miniaturkę z wapniakiem i mentzenem dla podbicia, i wykopki to szybko wykopią na główną


























#ethereum #kryptowaluty
źródło: comment_1616348823g8SYV1SByAml1guVlol0os.jpg
PobierzI raczej po drodze będzie fork więc podwójne monety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A czy to będzie krótkoterminowa korekta to zależeć będzie od stanu adopcji takiego chociażby cardano nacten czas :)