Siema byczki. Wlasnie koncze swoja druga sesje wykopywanka ETH i od nowego tygodnia albo kopie dalej to, albo coś innego i pytanie do was czy jakies inne krypto sie teraz oplaca kopac czy tylko ETH na ten moment? #ethereum #kryptowaluty
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

ap0linary
- 1
miesozerca1
- 0
@ap0linary: zależy jakim sprzętem. Ja kopię ETH 4x 3060 +1x 1060

ap0linary
- 1
@miesozerca1: no ja sobie kopie powolutku jednym GTX 1660 Super
- 7
- 0
- 0
#kryptowaluty #ethereum kiedyś miałem kilka #golem, ostatnio sprawdzałem i wykrywa mi tylko ethereum które wartościowo pokrywa się z wartością golem. Były jakieś zmiany adresów #gnt, czy coś podobnego co by to wyjaśniało?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@theromanpolan: i pijak do tego
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
@atari_xd: Obczaj sobie tego mistrza [link]
IN https://etherscan.io/tx/0x95ab90458c108f411c458068a4f3b4251ca3b038bdec775a2758f0ce9e3ac377
OUT https://etherscan.io/tx/0xd4af78b1a40afe17fdafc0e62d8e89611c178a4cea1f15ff322c6e689e1cb231
Robi to 24/7, do tego poole wykopują mu wszystko za 1 GWEI.
https://www.coindesk.com/ethereum-trading-bot-strategy-miner-extracted-value-research
IN https://etherscan.io/tx/0x95ab90458c108f411c458068a4f3b4251ca3b038bdec775a2758f0ce9e3ac377
OUT https://etherscan.io/tx/0xd4af78b1a40afe17fdafc0e62d8e89611c178a4cea1f15ff322c6e689e1cb231
Robi to 24/7, do tego poole wykopują mu wszystko za 1 GWEI.
https://www.coindesk.com/ethereum-trading-bot-strategy-miner-extracted-value-research
Pany, https://portfelbitcoin.pl czy ten portfel jest bezpieczny ? Czy tam jest seed (12 lub 24 słówka) czy jeśli kantor sie zawinie lub upadnie to wszystko tracę ? #gielda #ethereum #kryptowaluty
- 2
@policeman123: nie, nie jest. Jeśli nie masz swojego klucza prywatnego, to ktoś ma Twoje krypto i obiecuje, ze Ci odda na żądanie, a jak nie odda, to co mu zrobisz? Ja używam na androida "Mycelium", na kompa "Electrum". Jeżeli koszty transferu są dla Ciebie za wysokie, to z dwojga złego wybrałbym trzymanie na jakiejś większej giełdzie, a to jest jakiś kantor no name. Choć jeszcze raz- najlepiej we własnym portfelu.
- 2
@policeman123: Nie ma sprawy, trzeba pytac. Tak, uważam, że jest. Sam mam na nim kupę kasy, bo do pewnych operacji (farmienie) metamask najlepiej się nadaje. Ja mam metamask jako rozszerzenie w wyszukiwarce Brave. Pytanie jeszcze jak pewny jesteś swojego komputera, bo jak masz zawirusowanego, to najlepszy portfel nic nie da.
Cotygodniowy pociąg na Binance właśnie odjechał. Kiedy grubasek podbije stawkę do 2mln linków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chainlink #kryptowaluty #ethereum
#chainlink #kryptowaluty #ethereum
źródło: comment_1617985262zUPfH9uCrJjo2z5K6jPqXa.jpg
Pobierz- 1
@cocodzamboidoprzodu: gruby zrzuca co tydzień 3x 500 tys tokenow xD
@Ketonowy to fakt, zgodnie z wykopowymi standardami sprzedałem przed wzrostem za jakieś 1000 zł za sztukę blisko 30. Cały ja ( ͡° ʖ̯ ͡°). Odkupiłem teraz na górce, 20 szt i wrzuciłem na farmę.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@simplequestion: defi, dexy i farming- przeniosły się z eth na bnb, bo tam drogo. BNB używa się we wszystkich tych miejscach. Kiedy na ETH mocno spadnie fee, to bnb może zacząć lecieć, a na razie będzie rosło.
Ethereum może jeszcze rosnąć
https://pl.tradingview.com/chart/ETHUSD/ZPS7yprI/
#kryptowaluty #ethereum
https://pl.tradingview.com/chart/ETHUSD/ZPS7yprI/
#kryptowaluty #ethereum
- 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KonDaVinci: no i to jest merytoryczny poradnik into krypto
- 0
Dodaję jeszcze tag #safemoon, bo kiedykolwiek jest dip, to pół wykopu pisze "trzeba było wyskakiwać z wagonu, kiedy pisałem" itp. itd. A za każdym razem, gdy rośnie to jest "Lecimyyyy!" xD.
@KonDaVinci: Ale to piszą ci sami użytkownicy?
Dlaczego znowu mamy korektę❓
Kiedy w końcu przebijemy ATH bitcoina❓
Oprócz BTC i ETH przygotowaliśmy dla Was analizę:
TRX,
REEF,
GLM,
Kiedy w końcu przebijemy ATH bitcoina❓
Oprócz BTC i ETH przygotowaliśmy dla Was analizę:
TRX,
REEF,
GLM,
- 7
Dlaczego znowu mamy korektę❓
@KryptoRaport: Bo wieloryby się wczoraj bawiły w godzinach w których USA śpi czyli głównie 5-9 rano ich czasu jak dobrze liczę. Papierowe ręce sprzedały takie BNB w dołku po 360$ a dziś znów np. BNB ma ATH czyli prawie 420$.
- 0
Czy ceny kart graficznych powaliło do reszty?
#kryptowaluty #bitcoin #btc #ethereum #kartygraficzne #komputery
#kryptowaluty #bitcoin #btc #ethereum #kartygraficzne #komputery
źródło: comment_1617880318CWYIdrcYbqFOWGIzRalInC.jpg
Pobierz@Syn_Ojca_i_Matki bo prawdziwa spekulacja to nie tylko trzymanie w portfelu kryptowalut, ale także kart graficznych w oczekiwaniu na wzrost cen. Pozdrawiam
źródło: comment_1617880754rYlnq4IymbxOJoLZ4qjHhM.jpg
Pobierz- 6



















