Siema byczki. Wlasnie koncze swoja druga sesje wykopywanka ETH i od nowego tygodnia albo kopie dalej to, albo coś innego i pytanie do was czy jakies inne krypto sie teraz oplaca kopac czy tylko ETH na ten moment? #ethereum #kryptowaluty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JAI2L9LAD: Kupilem tez, ale stosunkowo niedawno, skromnie za 1500 i czekam na dalszy rozwój. Nie jest zbyt mądre kupować na gorce, ale można raz na jakiś czas zaryzykować ;)
  • Odpowiedz
#kryptowaluty #ethereum kiedyś miałem kilka #golem, ostatnio sprawdzałem i wykrywa mi tylko ethereum które wartościowo pokrywa się z wartością golem. Były jakieś zmiany adresów #gnt, czy coś podobnego co by to wyjaśniało?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@policeman123: nie, nie jest. Jeśli nie masz swojego klucza prywatnego, to ktoś ma Twoje krypto i obiecuje, ze Ci odda na żądanie, a jak nie odda, to co mu zrobisz? Ja używam na androida "Mycelium", na kompa "Electrum". Jeżeli koszty transferu są dla Ciebie za wysokie, to z dwojga złego wybrałbym trzymanie na jakiejś większej giełdzie, a to jest jakiś kantor no name. Choć jeszcze raz- najlepiej we własnym portfelu.
  • Odpowiedz
@policeman123: Nie ma sprawy, trzeba pytac. Tak, uważam, że jest. Sam mam na nim kupę kasy, bo do pewnych operacji (farmienie) metamask najlepiej się nadaje. Ja mam metamask jako rozszerzenie w wyszukiwarce Brave. Pytanie jeszcze jak pewny jesteś swojego komputera, bo jak masz zawirusowanego, to najlepszy portfel nic nie da.
  • Odpowiedz
@Ketonowy to fakt, zgodnie z wykopowymi standardami sprzedałem przed wzrostem za jakieś 1000 zł za sztukę blisko 30. Cały ja ( ͡° ʖ̯ ͡°). Odkupiłem teraz na górce, 20 szt i wrzuciłem na farmę.
  • Odpowiedz
@simplequestion: defi, dexy i farming- przeniosły się z eth na bnb, bo tam drogo. BNB używa się we wszystkich tych miejscach. Kiedy na ETH mocno spadnie fee, to bnb może zacząć lecieć, a na razie będzie rosło.
  • Odpowiedz
Dodaję jeszcze tag #safemoon, bo kiedykolwiek jest dip, to pół wykopu pisze "trzeba było wyskakiwać z wagonu, kiedy pisałem" itp. itd. A za każdym razem, gdy rośnie to jest "Lecimyyyy!" xD.


@KonDaVinci: Ale to piszą ci sami użytkownicy?
  • Odpowiedz
Dlaczego znowu mamy korektę❓
Kiedy w końcu przebijemy ATH bitcoina❓
Oprócz BTC i ETH przygotowaliśmy dla Was analizę:
TRX,
REEF,
GLM,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego znowu mamy korektę❓


@KryptoRaport: Bo wieloryby się wczoraj bawiły w godzinach w których USA śpi czyli głównie 5-9 rano ich czasu jak dobrze liczę. Papierowe ręce sprzedały takie BNB w dołku po 360$ a dziś znów np. BNB ma ATH czyli prawie 420$.
  • Odpowiedz